Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Doresc o arie Console Games dedicata orasului meu ?

Voters
94. You may not vote on this poll
  • DA

    65 69.15%
  • NU

    29 30.85%
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 31 of 31

Thread: Sectiune Speciala Dedicata Comunitatilor Locale

  1. #21 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Corect.. sa nu se creeze threaduri pentru Cucuietii din Deal, sau duplicate-uri gen Cluj, Cluj-Napoca, etc.

  2. #22 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    deci cand se va deschide acest thread si unde?.

  3. #23 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Pana cand e valabil acest poll si cand putem afla daca s-a luat vreo decizie in favoarea/defavoarea acestei idei?

  4. #24 SP
    Junior Member scroom's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    pai daca fac topic si se posteaza odata pe zi pe el ajunge in pagina 4 si nu se mai uita nimeni pe el!
    asa daca o sa fie o sectiune ar fi mult mai usor de verificat.

    edit: cel mai bine ar fi sa se ofere cate o persoana din judetul respectiv ca moderator pe sectiune, deci sa nu se creeze sectiuni pentru toate ci doar pentru cele care au request!

    Eu de exeplu stiu cel putin 10 persoane din Iasi care frecventeaza forumul asta!
    subscriu

  5. #25 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am votat Nu pentru ca am vazut pe alte forumuri ce haos iese in momentul in care exista sub-arii pentru diverse orase. Deja omul nu mai stie daca sa posteze in aria pentru orasul sau, sau in aria generala unde s-ar potrivi postul sau... Dar, it's upto you...

    P.S. A nu se intelege gresit. Threaduri pentru orasul/judetul respectiv se pot deschide fara probleme. Sectiuni/arii dedicate insa, ne complicam aiurea. Genul acesta de "tree" devine imperativ atunci cand vorbim de mai bine de 50.000 de useri si este necesara o re-organizare. La 3000 de useri ma gandesc ca nu e necesar...

  6. #26 SP
    Member slabunator's Avatar
    atunci o sectiune, eventual in cadrul ariei chat, unde sa se poate deschide de catre useri thread-uri dedicate oraselor (evident un singur thread per localitate) ar fii o solutie?

  7. #27 SP
    Member zaice's Avatar
    Eu am votat da,dar cu conditia de care amintea si Monky si Solozaur sa existe o anumite ordine si un singur user (de exemplu pentru Cluj sa fie aalex)care sa mentina ordinea pe acea arie.Din ce am vazut exista o sectiune de jocuri ps3 pentru cei din cluj (schimb/cumparare-vanzare)care a mers destul de ok.

  8. #28 SP
    Junior Member ady_ro's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Si din aia 35 de clujeni, doar 5-6 au activitate pe forum...
    trebuie sa recunosc ca in ultimul timp si eu ma aflu printre ei
    dar sa stiti ca citesc aproape zilnic forumul asa ca sunt la curent cu toate

  9. #29 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Eu unul ma gandesc ca ar fi nasol si din faptul ca cei din orasele mari ar face schimburi cu cei din orasele mari, iar cei din orase mai mici, sate, comune... ar ramane pe langa. Eu zic ca este ideal, asa cum este acum, "la gramada". Cine doreste, eu zic ca este foarte ok cum a zis MonkY, face un thread in console cum, ca schimba in judetul, orasul, satul, comuna, etc, sa si nu vad care ar fi problema. Nameless_fear a deschis un astfel de topic mai demult si a avut un foarte mare succes, deci nu vad de ce nu ar putea face si altii.

  10. #30 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Eu unul ma gandesc ca ar fi nasol si din faptul ca cei din orasele mari ar face schimburi cu cei din orasele mari, iar cei din orase mai mici, sate, comune... ar ramane pe langa. Eu zic ca este ideal, asa cum este acum, "la gramada". Cine doreste, eu zic ca este foarte ok cum a zis MonkY, face un thread in console cum, ca schimba in judetul, orasul, satul, comuna, etc, sa si nu vad care ar fi problema. Nameless_fear a deschis un astfel de topic mai demult si a avut un foarte mare succes, deci nu vad de ce nu ar putea face si altii.
    E vorba de ideea de Comunitatea, schimburile sunt pe planul secund si vin, implicit.

  11. #31 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Ma gandesc ca o astfel de arie ar fi folositoare doar pe Bazar unde sa se faca un fel de sub-arie sau ceva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Locale setting By hydrarulz in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 11-09-2008, 11:31
  2. Propunere sectiune By Mika in forum Help Desk
    Replies: 9 Last Post: 05-08-2008, 01:42
  3. Logitech lansează o tastatura dedicata Wii By Xtm in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 03-08-2008, 21:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts