Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: E3 2020

1. #1 SP
    Member lukecelmare's Avatar

E3 2020

June 9 - 11 2020

Mai sunt 115 zile . d391240.jpg

Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

2. #2 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    A plecat Geoff Keighley de la E3 dupa 25 de ani, asta spune multe unde se indreapta si E3. Sony, EA si parca si Activision nu vor mai face prezenta, si probabil vor urma si altii.

3. #3 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    De 5 ani de cand sunt pe forum nu am citit ceva pozitiv de la tine . Doar doom and gloom . Probabil esti super fun la petreceri .

4. #4 SP
    Cand vine vorba de gaming sunt mai negativ, da, pentru ca vad lucrurile se indreapta intr-o directie care nu imi place, si nu as vrea ca hobby-ul meu preferat sa sufere din cauza unora care iau decizii care distrug industria incet incet. Si nu iti fa griji, spun si lucruri pozitive unde chiar merita. Asa ca poti sta linistit sa iti vezi de petrecerile tale

5. #5 SP
    Senior Member paul's Avatar

6. #6 SP
    Member Xander Ro's Avatar
    Au anuntat cei de la EA si Activision ca nu vin la E3 2020?

7. #7 SP
    EA sigur nu o sa fie, iar Activision nu au fost anul trecut, cred ca nici anul acesta nu vor fi prezenti.

8. #8 SP
    Member Xander Ro's Avatar
    Am gasit 2 surse unde spune ca Activision vor fi, dar na, nu ne putem baza 100% pe leaks.
    https://www.pcgamer.com/leaked-e3-20...hos-attending/
    https://www.pocket-lint.com/games/ne...ishers-missing

Mi-ar parea rau sa lipseasca ambele.

Gamer fiind, nu conteaza ca placi sau nu SONY, ar fi o pierdere pentru intreaga comunitate ca SONY sa nu fie la E3.
    Sincer, atitudinea asta de domnisoara virgina nebagata in seama care isi ia jucariile si pleaca nu imi place, chiar si daca ei considera ca nu au concurenta. Din respect pentru fani ar fi trebuit sa fie acolo.

Toata concurenta cu Microsoft, tot MMA-ul ala dinainte si de dupa E3 cu MS vs SONY era benefic si interesant. Nu le inteleg pozitia dar na...

9. #9 SP
    Senior Member paul's Avatar
    EA, ca si pana acum, isi va organiza event separat de E3, EA Play.
    Activision va fi oficial la E3 2020.
    ESA President Talks Sony, Geoff Keighley E3 Absences, Tech Giants Entering Gaming and Unionization | Hollywood Reporter

10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Daca nu se va rezolva cu coronavirusul pana atunci, eu zic sa va luati gandul de la orice conferinta live mare... Probabil vor face doar streaming. Sau poate nah, pana atunci viata in sine va deveni un joc, cu zombies...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.