Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 12 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 229

Thread: FIFA 21

  1. #61 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Am jucat prin ea play 10 h cu 20 lei
    E fifa 20 cu câteva îmbunătățiri
    La squad battle au îmbunătățit ai ,au băgat mai multe lucruri pentru stadion ,se dau goluri mai ușor, grafica e mai îmbunătățită și cateva animatii noi iar pe partea de online au îmbunătățit conectivitatea (ping 10-15 ms)

    ---------- Post added 04-10-2020 at 10:11 ----------

    Am jucat doar la ultimate team sunt multe lucruri noi băgare
    Un exemplu ar fi : la început trebuie sa joci 5 meciuri pentru repartizare și daca le câștigi pe toate primești 125k coins și iti faci echipa mult mai ușor

  2. #62 SP
    Member jon209's Avatar
    Care a mai facut precomanda la Emag?Eu am vb acum pentru ca anul trecut am avut o experienta mai urata cu ei pt Fifa si acum mi-au spus ca pot intarzia comenzile pana pe pe 29.10.Joc platit de 2 luni il primesc la o luna dupa lansare.Serios EMAG?

  3. #63 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    Care a mai facut precomanda la Emag?Eu am vb acum pentru ca anul trecut am avut o experienta mai urata cu ei pt Fifa si acum mi-au spus ca pot intarzia comenzile pana pe pe 29.10.Joc platit de 2 luni il primesc la o luna dupa lansare.Serios EMAG?
    Eu am la MediaGalaxy, voi anunta aici daca vine in ziua lansarii.
    Nasol tare daca ti-au zis asa, cere refund si cumpara-l din alta parte. Este inacceptabil sa astepti 1 luna...

  4. #64 SP
    Member jon209's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Eu am la MediaGalaxy, voi anunta aici daca vine in ziua lansarii.
    Nasol tare daca ti-au zis asa, cere refund si cumpara-l din alta parte. Este inacceptabil sa astepti 1 luna...

    Daca maine cel tarziu sau vineri nu imi comfirma comanda, o sa cer refund nu este deloc ok ce se intampla.Momentan a ramas la plata acceptata

  5. #65 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Fratilor, cat timp inca exista optiunea de plata la livrare, nu mai achitati precomenzile la jocuri in avans.
    Jocul deja este prin magazine in editia Ultimate (sau cum ii spune) si cu siguranta EA le va livra catre ei la timp si doar angajatii magazinelor sunt necunoscatori, dar nu va mai riscati pe banii vostrii.

  6. #66 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Sunt curios daca anul asta va mai fi coperta in limba romana ca anul trecut.
    Sincer, asta este singurul motiv pentru care nu l-am luat de la JRC/Gamers, pentru ca vreau coperta in limba romana, nu in maghiara/ceha.

    Ar fi tare sa fie al 2-lea an la rand cu limba romana pe coperta stiind deja ca exista si Liga 1 in joc.
    PS: Hai Mirele vezi ce facem joi ca sparg televizorul!!!

  7. #67 SP
    Manager paul's Avatar
    Metacritic:
    - 74 - PS4
    Joc
    Platforme
    Magazin
    Pret
    Observatii
    FIFA 21PS4-PS5eMag.ro339,99 RONbackward compatible + free upgrade
    FIFA 21PS4-PS5Altex.ro319,51 RON+bonus, backward compatible + free upgrade
    FIFA 21 Champions EditionPS4-PS5eMag.ro431,99 RONbackward compatible + free upgrade
    FIFA 21 Champions EditionPS4-PS5Altex.ro431,10 RON+bonus, backward compatible + free upgrade
    FIFA 21 Ultimate EditionPS4-PS5eMag.ro484,99 RONbackward compatible + free upgrade
    FIFA 21 Ultimate EditionPS4-PS5Altex.ro489,90 RONbackward compatible + free upgrade
    - 78 - XONE
    Joc
    Platforme
    Magazin
    Pret
    Observatii
    FIFA 21XONE-XSeMag.ro339,99 RONSmart Delivery
    FIFA 21XONE-XSAltex.ro339,90 RONSmart Delivery
    FIFA 21 Champions EditionXONE-XSXeMag.ro439,99 RONSmart Delivery
    FIFA 21 Champions EditionXONE-XSXAltex.ro439,90 RONSmart Delivery
    FIFA 21 Ultimate EditionXONE-XSeMag.ro484,99 RONSmart Delivery
    FIFA 21 Ultimate EditionXONE-XSAltex.ro489,90 RONSmart Delivery
    - 78 - PC - eMag, Altex, 2200 F.U.T. POINTS
    - - - Switch - eMag, Altex
    OpenCritic:
    - 76
    Recenzii video:

  8. #68 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    https://youtu.be/5dRWOJU0jlQ?t=2634

    Uitati-va cat de bine l-au facut pe Ianis Jesus...

  9. #69 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    https://www.ign.com/articles/fifa-21...-switch-review


    Seeing as EA copy and pasted last year’s FIFA onto Switch again this year – once again saying it has the same gameplay “without any new development or significant enhancements” on its store page for the full price of $49.99/£44.99 – I’ve decided to do the same and copy and paste my review of FIFA 20 on Switch below as my review of FIFA 21:


  10. #70 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Absolut genial

  11. #71 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu aveam de gand sa cumpar vreun joc de fotbal prea curand anul asta (PES a scos o jignire de update pentru noua iteratie, "cica" lucreaza la PES 2022, pe noul engine, bla bla, si FIFA..putea sa astepte pana pe la sarbatori, si asa bagam doar Career mode si poate niste Pro Clubs), dar consoarta a vrut sa ma surprinda cu un cadou. Frumos gest, pacat ca acel curier intern de la Altex s-a topit prin ploaie, pe undeva si a cam stricat surpriza. Precomanda platita, ajunge Luni, ma gandesc. Jocul probabil sta in stive acum prin magazine.

    Good stuff.

    In rest, am inteles ca au adus cateva lucuri bunicele la Career mode, astept sa ii dau niste runde si sa vad cam de ce o sa ma plang pana la anul.

  12. #72 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Si in cazul meu la fel, am primit mail, nema joc.
    Aveam seara asta libera si putin maine dimineata, apoi vine peste mine vijelia saptamanii viitoare.

    Este ultima oara cand cumpar un joc video de la Altex/Mediagalaxy. Imi pare rau... nu exista asa ceva in Bucuresti fiind. Nu exista scuze, nu exista nimic logic care sa justifice sa nu ai un joc ultra popular day one.
    Daca eram din comuna Pecineaga din deal, era ok, intelegeam. Nu in Bucuresti... nu a 2-a oara la rand (dupa Mafia, aceeasi poveste).

    O faceam pentru ca vroiam anumite jocuri day one (cum obisnuiau inainte), dar prefer sa ma lipsesc si sa ii ajut pe ceilalti mici sa creasca, fie ca voi avea numai coperte in maghiara si ceha si cate 1 saptamana intarziere.
    Nu-i problema, avem timp sa asteptam.

  13. #73 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Si eu era sa am probleme cu eMag. Precomanda data din August si achitata cu ridicare din Showroom Cringasi ca sa n-am surprize de la curieri iar abia la ora 17:00 am primit mesaj ca pot s-o ridic. Inca cateva ore si adios.
    Apropo, eu am cumparat FIFA PS4 la pretul de 339 lei iar in ziua lansarii, eMag l-a redus la 259 lei. Da, am scris bine, 259 lei (am si screenshot). Daca nu era platita precomanda cu voucher, o anulam si cumparam la pretul asta, dar mi s-a parut o nesimtire foarte mare.

  14. #74 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Nu am mai jucat fifa cred ca de la FIFA 14 . Cei cu mai multa experienta ce părere aveți de fifa 21, merita luat pentru niște serii de gaming "ca" băieții ? Au anunțat ce beneficii vor fi pe ps5?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #75 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Ia-l cu încredere momentan e cel mai bun fifa de la 10 încoace de cand joc
    Sper sa nu îl strice cu updat-uri

  16. #76 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Cei care sunteți nemulțumiți ca nu l-ati primit day one, refuzați coletul care va veni saptamana viitoare si luati-l din alta parte. Poate asa se învață cum ar trebui tratate precomenzile.

    Trimis de pe al meu SM-N976B folosind Tapatalk

  17. #77 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    Ia-l cu încredere momentan e cel mai bun fifa de la 10 încoace de cand joc
    Sper sa nu îl strice cu updat-uri
    Deja au inceput sa-l strice. Aseara m-a disperat fata de celelalte seri.
    Jucatori pe care nu-i controlam se loveau de jucatori adversi si dadea fault si galben la mine.
    Faulturi din spate, de rosu, in care nu dadea niciun cartonas sau cel mult un galben la 3-4 intrari de genu.
    Si cel mai nasol, nu semnalizeaza corect ofsaidu. Am primit gol din ofsaid clar si a dat ofside penteu adversar cand era clar ca nu eram.

    Iar astea sunt probleme cu care nu m-am confruntat in F.U.T. sau co-op season in primele 3 zile de joaca.

  18. #78 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Mi-a adus curierul jocul adineauri, good guy Altex, nu m-a lasat sa astept pana Luni.

    Not.

    Daca nu era cadou, il refuzam din start. Venit mai tarziu si platit pe el mai mult decat pretul actual. Asta inseamna smecherie.

  19. #79 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Pentru cei care au facut precomanda la FIFA 21va rog sa faceti un tichet online pentru a primi un voucher de compensare pentru diferenta de pret.

  20. #80 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    E super trist cand vad ca continuati sa cumparati mizeria asta de joc, credeam ca sunteti mai destepti aici pe console games dar m-am inselat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 12 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand cont origin cu FIFA 19 si FIFA 18 By RobertM95 in forum Software
    Replies: 0 Last Post: 05-07-2019, 22:30
  2. FIFA 18 By Melo in forum Console Club
    Replies: 236 Last Post: 02-08-2018, 20:47
  3. Vand Fifa 16 + Fifa 17 - PS4 By mihaixpp in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2017, 12:02
  4. Replies: 0 Last Post: 23-12-2014, 19:45
  5. Licitatie: FIFA 05 si FIFA 06 GBA By Khan in forum Licitatii
    Replies: 3 Last Post: 14-06-2009, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts