Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 35 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 697

Thread: Medal of Honor

  1. #201 SP
    Junior Member drazor's Avatar
    nimeni nu stie cum sa-mi rezolv problema?

  2. #202 SP
    Member DeianD's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    grafica uratica
    Cu asta sunt si eu de acord, as spune chiar ca e urata nu uratica la cum arata.Nu mi se pare acceptabil sa vi dupa atatia ani cu un nou MOH si sa arate asa de slab

  3. #203 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by DeianD View Post
    Cu asta sunt si eu de acord, as spune chiar ca e urata nu uratica la cum arata.Nu mi se pare acceptabil sa vi dupa atatia ani cu un nou MOH si sa arate asa de slab
    Joci Metin 2 si vorbesti de grafica uratica in MoH... deh...
    ON: Eu nu am mai intalnit nici un freeze de la patch incoace (e drept ca nu am mai jucat foarte mult). Ne bagam la un meci azi/maine?

  4. #204 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Vad ca joci Battlefield Bad Company 2, acolo nu ti se pare grafica "urata" ? Veniti si voi cu niste exemple, nu spui ca e grafica urata ca asa vezi in postul de mai sus.

  5. #205 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Prin grafica uratica ma refer in special la arme. Mediul arata OK, desi exista texturi low-res. BC2 are totusi o grafica mai buna, mediul arata excelent, iar armele arata OK. Oricum grafica poate ajunge la standardele prezentului, mai e ceva timp pana se lanseaza jocul.

  6. #206 SP
    Member DeianD's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    Joci Metin 2 si vorbesti de grafica uratica in MoH... deh...
    Omule, metin 2 il joc de plictiseala si de fun nu ca ar fi cine stie ce joc asa ca nu vad cum poti sa faci o asemenea afirmatie si comparatie.De la Moh am alte pretentii pt ca ar trebui sa fie un joc cu pretentii, avand in vedere ca vine dupa o vreme destul de lunga de la ultimul Moh, de aceea am spus ca sta prost la capitolul grafica.Am jucat beta-ul si nu mi-a placut cum se vedea asa ca tot ce pot sa fac e sa sper ca o sa fie mai slefuit pana la varianta finala.

  7. #207 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Cod beta PS3 7HQX-EBRS-RPK6-FRZM

  8. #208 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Lumea uita ca ei joaca BETA! Hai ca mă apuc si eu de comentat despre un joc in lucru despre grafica. "xxx arată cam urat! Nici ne e texturat pe jumate!". Mai ganditi si voi �nainte sa comentati. Si dacă vreţi single, nu uitati, are complet alt motor grafic.

  9. #209 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Da Wickyz, e BETA, insa mie unul sincer mi se pare ca au foarte multe lucruri de modificat pana sa ajunga la o varianta pe care as da bani.

    In primul rand controlul mi se pare ciudat (a trebuit sa dau aproape pe minim sensitivitatea), modelul soldatiilor (si ca fapt divers parca prea sar in ochi fata de mediul inconjurator) si al armelor, feeling-ul armelor, exploziile, etc...
    De asemenea parca e ciudat si damage-ul...cand trag in el de ma plictisesc, cand moare imediat.
    Si se moare cam repede.... Ma asteptam sa fie mai apropiat de Softcore din BC2 decat de Hardcore.

  10. #210 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Asa s a comentat si despre Beta BC2. Ca vai ca e prea prost contrastul, ca vai ca e ciudat controlul, ca nu se vad inamicii pe harta, ca vehiculele se comporta ciudat, ca da freezerui, ca nu se salveaza xp, ca aia, ca aia, etc. Desigur, printre cei care carcoteau, erau si cei care ziceau ca jocul are potential urias, ca atmosfera este superba, etc.

    Ce a iesit? Un joc de zile mari.

    Pana in octombrie mai sunt cateva luni bune. Daca cei de la DICE vor citi feedback urile lasate de jucatori (ca doar pentru asta e un BETA, nu ca sa ne jucam noi moca), va iesi un joc superb.

  11. #211 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Pana in octombrie mai sunt cateva luni bune. Daca cei de la DICE vor citi feedback urile lasate de jucatori (ca doar pentru asta e un BETA, nu ca sa ne jucam noi moca), va iesi un joc superb.
    Posibil sa ai dreptate, dar la mine prima impresie nu a fost asa grozava la MoH, nu vad potentialul ascuns. Si in acelasi timp va fi greu sa nu-l compari cu BC2 si n-am vazut pana acum nici o imbunatatire fata de acesta.

    Sper sa ma insel, si sa avem parte totusi de un MP bun din partea lui DICE.

  12. #212 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    nu pricep, poate e o chestie stupida, dar eu am cod beta de pe fileplanet de genu xxxx-xxxx-xxxx-xxxx iar la PS store la redeem codes merg numai coduri de genu xxxx-xxxx-xxxx.... wtf?! vreau si eu sa joc neaparat. vad ca s-a postat si mai sus un cod beta si tot din 4 "bucati" e....

    ---------- Post added 13-07-2010 at 12:59 PM ----------

    nu mai conteaza, nu-mi dadusem seama ca trebuie sa intru pe site-ul lor cu codul asta...

  13. #213 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Nu cred ca ai cod de PS3. Probabil ai de PC.

  14. #214 SP
    Junior Member Myrddin's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    nu pricep, poate e o chestie stupida, dar eu am cod beta de pe fileplanet de genu xxxx-xxxx-xxxx-xxxx iar la PS store la redeem codes merg numai coduri de genu xxxx-xxxx-xxxx.... wtf?! vreau si eu sa joc neaparat. vad ca s-a postat si mai sus un cod beta si tot din 4 "bucati" e....

    ---------- Post added 13-07-2010 at 12:59 PM ----------

    nu mai conteaza, nu-mi dadusem seama ca trebuie sa intru pe site-ul lor cu codul asta...
    Trebuie sa te duci la pagina online de MOH Beta si sa schimba codul ala cu unul pentru PS3 sau PC...

  15. #215 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Medal of Honor Limited Edition Announced

    In today’s war, there is a new enemy, new weaponry and a new warrior built to tackle the toughest missions and harshest terrain. He is the Tier 1 Operator, and on October 12, 2010 Medal of Honor players will have a chance to step into the boots of this elite soldier. Today Electronic Arts Inc. (NASDAQ:ERTS) announced a Limited Edition version of Medal of Honor that will grant players exclusive access to the MP7, a unique weapon utilized by Tier 1 Operators in the field. Limited Edition owners will also benefit from day-one access to the TOZ-194 and 870MC2 shotguns, while others must rank up to secure these weapon unlocks. Gamers can pre-order the Limited Edition now at Medal of Honor - Coming October 12, 2010 at no additional cost.

  16. #216 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Am jucat si eu acum si este un joc foarte frumos. Cei care zic ca are grafica nasola ori l-au jucat la aragaz ori la calorifer. Mie la televizor mi s-a vazut excelent. Abia astept sa iasa final.

  17. #217 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Sorry, dar daca asta arata bine... pana si CoD arata mai bine, iar seria CoD nu mai este de ceva timp etalonul in materie de grafica.

  18. #218 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Am jucat si eu acum si este un joc foarte frumos. Cei care zic ca are grafica nasola ori l-au jucat la aragaz ori la calorifer. Mie la televizor mi s-a vazut excelent. Abia astept sa iasa final.
    Ei ce sa spun acum...te pomenesti ca noi om fi niste sarantoci care nu avem dupa ce bea apa. Te asigur prietene ca eu unu l-am jucat pe un FullHD de 42" care nu era nici calorifer nici aragaz si NU, nu are o grafica asa cum ar trebui sa aibe in joc care apare aproape de sfarsitul lui 2010. Nu a zis nimeni ca nu se mai pot remedia anumite aspecte ale graficii dar vad ca tu esti direct jignitor cu afirmatiile de mai sus.

  19. #219 SP
    Member cata1lin's Avatar
    Nu va mai certati pe chestii stupide , ce unuia i se pare "arta" altuia poate sa-i para o "mazgaleala" (aici ma refeream la pictura, de exemplu), asa e si aici , cu grafica, fiecare poate avea alte etaloane, alta unitate de masura , si apoi :"De gustibus non est disputandum".Frumoasa , urata (grafica)...cui ii pasa ,atat timp cat nu pierdem din vedere factorul "fun" , cel care ar trebui sa primeze in gaming. Pacat ca cel mai adesea pierdem acest lucru din vedere !

  20. #220 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nu cred ca uitam de factorul fun ( chiar, cat de "fun" ti se pare sa omori tot ce-ti sta in cale), dar poate ca vrem sa vedem si o oarecare evolutie, si in materie de grafica. Nu am cumparat consola next-gen ca sa joc ceva care arata slab, daca-mi permiti... arata mai slab decat MoH Airborne ( ultimul MoH lansat pe PS3/PC/X360), dar si decat BC2.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 35 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Medal Of Honor II By Nash in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 22-02-2011, 10:19
  2. Medal of Honor 2 By Graft in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 15-01-2011, 15:30
  3. Medal of Honor Videos By Mika in forum Videos
    Replies: 24 Last Post: 14-10-2010, 20:48
  4. Medal of Honor Beta By naz in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 19-06-2010, 01:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts