Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 35 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 697

Thread: Medal of Honor

  1. #181 SP
    Member DeianD's Avatar
    lol
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Este ca si cum ai compara vaci cu camile . Nu poti compara un joc terminat si patchuit cu un BETA varza .
    lol Cred ca e cea mai reusita comparatie

  2. #182 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Nu sunt seriosi deloc DICE astia , si am impresia ca s-au intins mai mult decat le e plapuma : BFBC2, BFBC2 VIETNAM + multi la MOH . Cam multe sa se ocupe de toate intr-un an.
    Sincer sa fiu, cred ca te inseli. Sunt aproape sigur ca Battlefield Vietnam este facut de mult timp (este pe disk), iar cand cred ei ca va fi timpul sa fie lansat, tot ce vor face va fi sa l unlockeze.

  3. #183 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Update-ul 1.01 e live si in Europa, are 268MB.

  4. #184 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ciprianoss View Post
    Update-ul 1.01 e live si in Europa, are 268MB.
    Ce imbunatatiri ai observat? La grafica sunt modificari? In special ma intereseaza exploziile.

  5. #185 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Inca ia freeze daca incerci sa faci meci privat, e lag, grafica e aceeasi, inca este un delay inainte sa mori si au schimbat silencer-ul de la LMG-uri cu muzzle brake, care reduce din recoil.

  6. #186 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by ciprianoss View Post
    Inca ia freeze daca incerci sa faci meci privat, e lag, grafica e aceeasi, inca este un delay inainte sa mori si au schimbat silencer-ul de la LMG-uri cu muzzle brake, care reduce din recoil.
    Nu va mai agitati atat pt acest joc care cel putin deocamdata e ratat...daca va ramane asa si in varianta finala o sa fie urat de tot

  7. #187 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Jocul se va baza pe campania single player( va arata mult mai bine decat multiplayer-ul) si bine face. Eu unul ma saturasem ca toata atentia sa fie indreptata spre mp.

  8. #188 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Jocul se va baza pe campania single player( va arata mult mai bine decat multiplayer-ul) si bine face. Eu unul ma saturasem ca toata atentia sa fie indreptata spre mp.
    E dreptul tau sa ai parerea asta si ti-o respect insa cred ca pt ca un joc sa nu ramana intr-un sertar dupa ce a fost jucat de 1-2-3 ori trebuie sa aibe o campanie multi bine pusa la punct si in acest fel jocul va fi "treaz" mult mai mult timp.

  9. #189 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Nu va mai agitati atat pt acest joc care cel putin deocamdata e ratat...daca va ramane asa si in varianta finala o sa fie urat de tot
    Jocul apare abia in Octombrie, iar momentan e in beta. Majoritatea problemelor vor disparea in timp, la lansare fiind un joc mult mai bun.

  10. #190 SP
    Junior Member KOrs's Avatar
    arata dragut,dar se vede cata influenta a avut faptul ca DICE a lucrat la el.....multe lucruri sunt izbitor de asemanatoare cu cele din bc2.o sa vedem ce o sa fie in stadiul final.......

  11. #191 SP
    Junior Member cozmajox's Avatar
    Am verificat fara sa vreau mail-ul si spre surprinderea mea m-am trezit cu un beta key acuma il descarc sa vad ce e de capul lui revin cu detalii in cateva minute.

  12. #192 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by cozmajox View Post
    Am verificat fara sa vreau mail-ul si spre surprinderea mea m-am trezit cu un beta key acuma il descarc sa vad ce e de capul lui revin cu detalii in cateva minute.
    Freeze-uri placute

  13. #193 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    N am mai primit nici un freeze de la ultimul patch. In schimb iau disconnect din fiecare meci pe care l joc, si dobitocii de la EA au facut in asa fel incat daca nu stai pana la sfarsitul meciului, sa nu ti se salveze xp ul.

  14. #194 SP
    Junior Member cozmajox's Avatar
    Pot sa spun ca e undeva la mujloc intre Call of Duty MW2 si Bad Company, eu unu nu am intalnit nici un freeze dar in schimb e cam enervanta faza cand te omoara unu pentru ca nu prea ai cum sa te omori unu pe altu daca tragi in acelasi timp sau poate nu am observat eu in rest ce pot sa spun grafica e destul de buna, sunetul la fel e loc si de mai bine.

  15. #195 SP
    Member anes's Avatar
    Si eu am primit beta key fara sa fac precomanda

  16. #196 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Cum ati primit key ? De unde ??

  17. #197 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Jocul este foarte frumos! Grafica e superba, controlul excelent si armele au acelaşi fel de a se comporta ca in Battlefield (asta �mpreuna cu sunetul excelent si senzatia de "greutate" care se observa in miscarile armei fac jocul combinatia perfecta �ntre Killzone si Battlefield). De notat este ca jocul �mprumuta mult din dinamismul CoD:MW2 dar gameplayul este mult mai elegant, lipsec mortile ghey sau eftine! Mi se pare ok experienţa destinată unui public mult mai matur!

  18. #198 SP
    Junior Member drazor's Avatar
    de aici va luati un key http://www.fileplanet.com/promotion/...or/signup.aspx apoi intrati Beta Key Redemption | Medal of Honor si va faceti un acount sau daca aveti...si bagati keya pe care ati primito si dati ok ..si o sa primiti keya pt a juca ..

    PS: am o problema la moh mp cand sunt in joc mi se vede dungi negre ....am tot ce cere jocu...

  19. #199 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by drazor View Post
    de aici va luati un key http://www.fileplanet.com/promotion/...or/signup.aspx apoi intrati Beta Key Redemption | Medal of Honor si va faceti un acount sau daca aveti...si bagati keya pe care ati primito si dati ok ..si o sa primiti keya pt a juca ..

    PS: am o problema la moh mp cand sunt in joc mi se vede dungi negre ....am tot ce cere jocu...
    man...mersi mult...acum downloadez beta-ul pt. varianta de ps3.....

  20. #200 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Am intrat si eu in beta ( thanks drazor). Am jucat cateva meciuri si ma pot considera multumit de ce vad. Desigur ca e plin de probleme ( freeze-uri, grafica uratica, cele 2-3 secunde in care ingheata inainte sa mori), dar are si parti pozitive. In primul rand dinamica actiuni, aici jocul fiind o comparatie intre BC2 si MW2. Hartile sunt mai mici ca in BC2, in MoH intalnirile cu adversarul fiind ceva mai frecvente. Al doilea mare plus remarcat este sistemul de avansare in nivel, schimbat fata de BC2. Nu e revolutionar, fiind aproape identic cu cel din MW2, dar e bine ca nu mai necesita atatea puncte o avansare in nivel. Intotdeauna am preferat un sistem de genul Prestige in dauna unor nivele foarte greu de facut ( vezi BC2). Sunt sigur ca-l cumpar, nu stiu daca o voi face la lansare, dar il voi avea pana la Craciun, desigur ca Limited Edition.

    Pana atunci daca exista jucatori de MoH pe CG... va astept la un meci.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 35 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. Medal Of Honor II By Nash in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 22-02-2011, 10:19
  2. Medal of Honor 2 By Graft in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 15-01-2011, 15:30
  3. Medal of Honor Videos By Mika in forum Videos
    Replies: 24 Last Post: 14-10-2010, 20:48
  4. Medal of Honor Beta By naz in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 19-06-2010, 01:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts