Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 35 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 141 to 160 of 697

Thread: Medal of Honor

  1. #141 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    Sa inteleg ca astazi 21 iunie o sa avem acces la beta si noi, cei cu 360 ??
    Sunt curios daca o sa le inghete si astora xcutiile . Man nu stiu cum e cu 21 pt xbox360 ...stiu doar ca au amanat pt sapatamana viitoare (asta )

  2. #142 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Da si eu stiu la fel dar am citit ca pana pe 21 au amanat. Acum sa vedem, vreau sa joc si eu beta .

  3. #143 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Dau un six pack de coronite pentru un cod d'asta indiferent daca e pe ps3 sau 360... Sunt curios cum e.

  4. #144 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Rasko , preorder la Gameshop si ai beta key

  5. #145 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Problem solved! Multumesc inca o data "anonimului"!

  6. #146 SP
    Member maweryck's Avatar
    mda ...exact cum ma gandeam : ceea ce am primit noi (BETA-ul de 616 mb ) este muuulllt diferit fata de BETA-ul de la E3 .

    Se pot observa mai multe diferente in filmuletul asta : E3 2010: Medal of Honor Stage Video Demo Video from GameVideos@@AMEPARAM@@name="videoID" value="96905284001" /> <param name="isVid" value="true" /><param name="wmode" value="transparent" /> </object> <p class="orangetxt"><a href="/video/id/30111/@@AMEPARAM@@96905284001@@AMEPARAM@@30111
    - iti apare si poti ridica alte arme de pe jos
    - nu ingheata 2 secunde cand mori
    -etc
    Si nu am stat sa verific toate stage demo-urile de la E3 despre MOH .

    The Beta looks different from the one demoed at E3... - Medal of Honor Beta Discussion - Medal of Honor: EA Forums

    "I played the Beta at E3, and yes I can confirm it played much better than the beta available right now. "
    "So as of right now can we just assume and EA played a very mean practical joke on us and gave us the Alpha build and hope that they release the actual beta build soon "

    Un punct de vedere de pe alt thread :
    "This so called version of a Beta is trash its broken in so many ways that its not even worth calling a "Beta". So if you have ever done work on a beta you would know that this is not something that should ever make it to the public phase we are still working on the inhouse version of the software and that is unacceptable for us as consumers. It needs to be fixed so that we can try to find User side errors not Software errors. EA/Dice knew full and well that it was broken and let us take a crash course on it anyways. Makes me wonder why the 360 Beta was delayed."

    Unde imi da mie cu eroare in toata povestea asta ....tot nu pot sa pricep din ce rationamente dai drumul la un asemenea BETA . Cred ca au avut de pierdut destul de mult si au pierdut multi din potentialii cumparatori . Un exemplu poate fi TIBIKIMI si ca el sunt zeci sute , care au intrat ...au ramas dezamagiti si clar nu l-au mai pus pe lista de cumparaturi . Sa nu uitam totusi ca prima impresie conteaza destul de mult iar concurenta este destul de mare in perioada respectiva a anului .
    Eu sunt mult prea fanboy franciza asta si genul asta de jocuri ca altfel ma pierdeau si pe mine de client

  7. #147 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Am jucat un pic beta-ul. Multiplayer-ul mi se pare o combinatie intre scenele mari de lupta din Bad Company 2, modul de joc pe obiective al acestuia si Modern Warfare 2 in ceea ce priveste damage-ul armelor si un pic comportamentul acestora. La prima vedere pare o combinatie reusita, nu avem perks, sau cel putin nu am dat eu de ele. In schimb, odata cu cresterea in nivel a jucatorului, se deschid anumite upgradeuri ale armelor. De exemplu red dot sight, extra clip, etc.

    Hartile par mari, exista si un numar limitat de vehicule (mai exact un tanc) dar nu mi-am dat inca seama cum se acceseaza, probabil se spawneaza undeva in baza. Jocul se misca relativ ok, avand in vedere ca este beta. Am avut parte de nenumarate freezuri, fiind nevoie sa restartez consola si, pe alocuri, un pic de lag. Insa per total o experienta beta destul de buna.

    Cred ca Medal of Honor va reusi sa fure pentru multiplayer atat din fanii Call of Duty cat si din cei ai Battlefield.

  8. #148 SP
    Member ramusg's Avatar
    Gata, am si eu beta key, precomanda la Gameshop. Abia astept sa vad ce e cu el.

  9. #149 SP
    Member maweryck's Avatar
    cmd
    Developer : "A patch is on the way and will be out as soon as it is possible! =) " ("Fix the Freezing" Petition!!! - Medal of Honor PS3 Beta Feedback - Medal of Honor: EA Forums )

    M-a lamurit bustean asta de la DICE . Parca sunt aia de la Blizzard :" -Cand apare jocul ?" "-Cand e gata ! "

  10. #150 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Cand incepe public beta ala ca vreau si eu sa-l incerc?Mie mi se pare ca seamana mult cu MW2 din ce am vazut la E3,da vreau sa vad cum se controleaza si ce harti are.

  11. #151 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Deocamdata are doar doua harti. una in oras si una in desert. Seamana mai mult cu BC2 decat cu MW2.

  12. #152 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Un BC2 modificat dar deocamdata din beta pare o copie ieftina sper sa aiba un singleplayer pe masura asteptarilor...

  13. #153 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Cand incepe public beta ala ca vreau si eu sa-l incerc?Mie mi se pare ca seamana mult cu MW2 din ce am vazut la E3,da vreau sa vad cum se controleaza si ce harti are.

    Controlul, miscarile personajelor sunt luate direct din Bad Company. Grafica deocamdata este sub Battlefield, iar feelingul este mai arcadeish, inspre Modern Warfare 2: probabil ca la asta ajuta si afisarea punctajului obtinut pe mijlocul ecranului, modul clasic de team deathmatch si mediul inconjurator non-destructibil. Mai au mult de lucrat la joc, asta e clar. Nu spun ca nu e fun, doar ca sunt multe de reparat.
    In primele minute mi-a dat impresia de addon la Bad Company...I was....WTF?

  14. #154 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Si eu am cam aceiasi parere rasko, doar ca il consider sub MW2, devine destul de repede plictisitor. Oricum varianta finala sper sa fie reusita in cea ce priveste SP-ul.

  15. #155 SP
    Member braingrinder's Avatar
    Azi am facut si eu rost de key pt BETA.Facem diseara pe la 8:30 un meci cei din comunitatea CG? Daca da , i'm in , PSN ID:bra1ngr1nd3r (UK).
    Prima impresie este aceea a unui joc asupra caruia va trebui sa se depuna multa munca , insa nu e rau deloc .

  16. #156 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by braingrinder View Post
    Prima impresie este aceea a unui joc asupra caruia va trebui sa se depuna multa munca , insa nu e rau deloc .
    Pai daca nu e rau deloc atunci dc mai trebuie multa munca? lol

  17. #157 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Conceptul este bun. Gameplay ul, grafica sunt promitatoare. Cu ceva munca se va ajunge sa fie un joc super ok.

    Mai bine acum? CoD Fanboy....:--D

  18. #158 SP
    Member ramusg's Avatar
    Gameplay-ul este chiar mai bun decat cel din bc2 si mw2, armele trag cu o cadenta buna si parca e mult mai intrenant.Poate e asa si pt ca are un concept simplist ca joc de impuscaturi.Ma enerveaza faptul ca se blocheaza cand nu te astepti si destul de des pt a deveni enervanta situatia, un beta realizat cam pe picior dar imi pare superior in gameplay fata de cele 2 jocuri mentionate.

    Controlul este identic cu bc2 dar parca raspunde mult mai bine, nu am avut probleme ca am revenit la el din MAG sau RDR, in schimb in Bc2 am f mari probleme de reacomodare. Astept un demo finisat pt concluzia finala.

  19. #159 SP
    Member braingrinder's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Pai daca nu e rau deloc atunci dc mai trebuie multa munca? lol
    Pt. stagiul in care este nu e rau deloc,dar pt. versiunea GOLD trebuie depusa multa munca,la asta m-am referit.

  20. #160 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Are cineva vreun key, pls?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 35 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast

Similar Threads

  1. Medal Of Honor II By Nash in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 22-02-2011, 10:19
  2. Medal of Honor 2 By Graft in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 15-01-2011, 15:30
  3. Medal of Honor Videos By Mika in forum Videos
    Replies: 24 Last Post: 14-10-2010, 20:48
  4. Medal of Honor Beta By naz in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 19-06-2010, 01:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts