Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 19 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast
Results 221 to 240 of 363

Thread: Final Fantasy XV

  1. #221 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pe la noi n-am vazut decat Deluxe Edition, Day One Edition si Steelbook Edition: Rezultate cautare pentru: 'final fantasy xv'. Daca dati de un Collectors pe la noi, please share!

  2. #222 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    O retrospectiva, in 60 de parti, a unui joc ce inca nu s-a lansat.



    Ca sa intelegem mai bine ce inseamna Final Fantasy XV.

    Chiar imi e din ce in ce mai greu sa astept 29 noiembrie.

  3. #223 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pe la noi n-am vazut decat Deluxe Edition, Day One Edition si Steelbook Edition: Rezultate cautare pentru: 'final fantasy xv'. Daca dati de un Collectors pe la noi, please share!
    CE a fost exclusiv in Square Enix store. Si nu mai e parca din seara cand a fost disponibil

  4. #224 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Produsele noi intra cu stoc epuizat, în curând la precomanda
    http://altex.ro/consola-sony-playsta...tasy-xv-bundle

  5. #225 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Păcat că nu au și custom pt pro.

  6. #226 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Oh yeah! https://gamerant.com/final-fantasy-1...n-preview-155/.
    We played Final Fantasy 15 and it's goooooooood

  7. #227 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Final Fantasy 15 to have 1080p60 mode for PS4 Pro
    Square Enix will offer two enhanced display modes for owners of the new and more powerful PlayStation 4 Pro console. One will display the game in 4K resolution at 30 frames per second; the other will display the game at today's standard 1080p resolution but at 60 frames per second.

  8. #228 SP
    Member Sherwood's Avatar

  9. #229 SP
    Member Sherwood's Avatar
    cineva care stie sa aprecieze jocul asta
    https://www.youtube.com/watch?v=eXJFbsQBvLw#t=379.17025

  10. #230 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    wtf, sper ca faza aia cu real 72 hours nu e pe bune

  11. #231 SP
    Member sahara's Avatar
    O fi vreun boss optional

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  12. #232 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hai ca mai e un pic pana pe 29 Noiembrie!
    Attached Images Attached Images ff_xv.jpg

  13. #233 SP
    Senior Member solecon's Avatar

  14. #234 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    FF 15 Judgement disk demo poate fi descarcat de pe PSN Japonia (tre sa-ti faci cont de Japonia).
    Mai sunt 9 zile...

  15. #235 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Ok, tocmai am aflat ca pe 30 si 1 este "liber" si sunt efectiv terminat. Am precomanda la gamerland, deci ma asteptam sa nu primesc jocul day-one. Dar acum imi e teama ca firmele de curierat nu o sa lucreze nici pe 2 si o sa primesc jocul abia luni, pe 5. Si nu cred ca sunt pregatit, psihic, pentru asta.

    Also, official art countdown!
    Attached Images Attached Images day-11.jpg day-10.jpg day-9.jpg

  16. #236 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ar trebui să încerci o precomanda si la Altex, chiar dacă ești supărat, stiu ca nu vor avea probleme cu stocul, dar nu bag mana in foc. Cine vine primul îți ia banii

  17. #237 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Nope, pana cand Altex nu o sa-si modifice politica de a rapi copii cu dizabilitati intelectuale din orfelinate si a-i obliga sa lucreze pentru ei, nu o sa mai cumpar nimic de acolo. Oricum, ca regula, nu cumparam nimic day-one de la ei (de exemplu, anul trecut am platit 120 ron in plus la gamerland, pentru Tales of Zestiria, pentru ca nu am vrut sa cumpar de la Altex). Singurele exceptii au fost editiile de colectie de la Final Fantasy XIV si Type-0, dar de data asta nu mai merge.

  18. #238 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eh, ai mândria prea mare, jocul asta merita o trecere cu vederea, mai ales acum când urmează o mini vacanță. Ai dreptate dar nu ar trebui să te răzbuni pe tine

  19. #239 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ia-l digital. Si editia de colectie o lasi frumos sa straluceasca pe raft

  20. #240 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Nu cred ca tine neaparat de mandrie, cat de faptul ca ma simt prost daca mai cumpar de acolo. Degeaba postez nemultumirile in threadul cu altex si degeaba le cumpar doar produsele reduse daca, pana la urma, tot cumpar. Pot sa spun ca angajatii altex sunt retardati si pot sa cred asta cu tarie, dar atata timp cat le dau bani in continuare, nu am de ce sa cred ca sunt foarte diferit de ei.

    Dar revenind la Final Fantasy, zicea MonkY de editia de colectie si sunt curios, voi ce varianta a jocului cumparati? Eu am avut preorder la Ultimate Collector's Edition, care a fost exclusiva pe Online Store, dar pana la urma am renuntat. Am stat 3 zile in fata monitorului, uitandu-ma la pagina aceea, cu liste pro si contra si cu un zbucium interior incredibil, dar am realizat ca e pur si simplu prea mult. Editia aceea costa mai mult decat un PS4 si chiar mi-a fost imposibil sa justific achizitia. Deci am ramas la Deluxe, Special (sau Steelbook) sau Day One Edition. Si am ales Special Edition, urmand sa cumpar Kingsglaive Steelbook Edition. Asa am jocul, filmul si (spre deosebire de Deluxe Edition) mini-seria Brotherhood pe disc.

    Si da, mai sunt 8 zile.
    Attached Images Attached Images day-8.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 19 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 03-07-2013, 09:43
  2. Replies: 5 Last Post: 21-03-2013, 19:43
  3. My Final Fantasy By ShpioOn in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 1 Last Post: 07-06-2010, 14:12
  4. Final Fantasy By AndRewqp in forum Apple
    Replies: 0 Last Post: 16-02-2010, 00:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts