Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 27 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 ... LastLast
Results 321 to 340 of 540

Thread: Resident Evil 5

  1. #321 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Cum e pana la urma DLC-ul?
    Fenomenal. Nu mai pot lasa pad-ul din mana. Merge si cu versiunea Asia.

  2. #322 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Eu cu Focus avem toate armele upgradate la maxim
    Inf. Ammo FTW - Wesker dead within like 3 seconds
    Toate neintelegerile au venit de la postul meu de mai sus! Daca ati fi avut un IQ mai mare decat al unei buburuze ati fi realizat ca este o GLUMA!!! Dar nuuuuu...Vin posturi in care sunt luat cu "ma", "specs" ale Hawk-ului ca vezi Doamne casual gamerul care "este" eu nu a auzit de Magnum in RE5 etc. etc. Dar sa nu uitam thanks-urile gratuite ale prietenilor mei din copilarie Killemall si Sanjuro, bietii de ei. Foarte interesant ca am fost facut si mincinos...Excuse meee???

    In fine, back ontopic - va recomand DLC-ul cu cea mai mare caldura. Este extraordinar de bine balansat, tensiunea este continua, actiune non-stop.

    DLC-ul de pe US merge pe varianta Asia a jocului.

  3. #323 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Trebuie sa intelegi ca multe persoane citesc aces forum cautand discutii/informatii/strategii constructive despre acest joc, cu toate ca multe din aceste persoane evita sa posteze. Evident ca este loc si de glume, glume gen "cum obtin infinite ammo la arma x? rasp:trebuie sa omori 50 de serpi, cauta-i prin iarba", personal am gustat gluma dar poate persoana care a intrebat nu simte la fel iar altcineva citeste si la randul lui (fiind mai putin experimentat) crede (ex. "Vb serios?").
    Cu toti glumim dar cand cineva o ia de serios este normal sa-i spui spui acelei persoane ca a fost vorba de o gluma, cred ca 99% ar fi facut asa in loc de :
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Valeu muica! Are 2 posturi si ma ia cu "ma".
    Iesi putin din casa ca poate te lumineaza soarele, alta sansa nu iti prevad. Mai ia si tu un manual de gramatica, inavata termeni ca epitet, metafora, oximoron si hai si fa-ma praf dupa aceea. Ma!
    Ma repet, poate intrebarea lui Hosaro a sunat oarecum ofensator dar nici macar nu se apropie de raspunsul tau. Mai multa maturitate domnilor, va rog frumos!
    Pentru faptul ca m-a facut curios afirmatia ta initiala si am cautat la randul confirmare sa vad daca e posibil, pentru ca am crezut ca ce ai afirmat in postul tau este serios, automat am "un IQ mai mic decat al unei buburuze" , nu crezi ca poate te pripesti in a trage concluzii si arunca jigniri aiurea? sau poate ai glumit din nou...

  4. #324 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Va rog, fara jigniri... Imi pare rau ca nu am jocul, poate as fi putut da un sfat...

  5. #325 SP
    Member Nonelito's Avatar
    E genial MonkY, il recomand oricui, chiar daca sunt un gamer bazat mai mult pe online play. Nu pot sa nu apreciez un joc asa de bun.
    BTW, are cineva un guide sau ceva de genul, ce spune unde gasesc si eu shotgun-ul ala mai puternic? Benelli am impresia. Momentan sunt la bossul de la 3-2 sau 3-3, e cumva mai incolo?

    Mersi anticipat!

  6. #326 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Nonelito View Post
    E genial MonkY, il recomand oricui, chiar daca sunt un gamer bazat mai mult pe online play. Nu pot sa nu apreciez un joc asa de bun.
    BTW, are cineva un guide sau ceva de genul, ce spune unde gasesc si eu shotgun-ul ala mai puternic? Benelli am impresia. Momentan sunt la bossul de la 3-2 sau 3-3, e cumva mai incolo?

    Mersi anticipat!

    Beneli aka M3 shotgun poate fi gasita in 3-3. Este cea mai puternica dar dupa parerea mea nu cea mai eficienta. Personal prefer Hydra care face fata excelent pe "professional".

  7. #327 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Am ramas foarte in urma dar maine in sfarsit imi vineZiceti-mi si mie.DLC-ul acela cu "versus mod" si parca "survivor mod" costa?Ca nu am mai intrat de mult pe PsStore.

  8. #328 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by yoyokid View Post
    Am ramas foarte in urma dar maine in sfarsit imi vineZiceti-mi si mie.DLC-ul acela cu "versus mod" si parca "survivor mod" costa?Ca nu am mai intrat de mult pe PsStore.
    costa 5 dolari. ultima data cand m-am uitat nu era la sectiunea latest, dar in orice caz, il poti gasi la games>ps3 games>alphabetical order>R letter> Resident Evil 5

  9. #329 SP
    Member playgame's Avatar

  10. #330 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    Genial!!! THX!

  11. #331 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Azi am luat si eu jocul si am jucat primele chaptere (1-1,1-2) si pot sa zic ca sunt foarte multumit de joc.Il recomand oricui,chiar daca nu ii place chestia cu stand-and-shoot(cum nici mie nu imi place).E superb jocul.

  12. #332 SP
    Member playgame's Avatar

  13. #333 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Desi e de-a dreptul jenant de overpowered, Wesker este fenomenal in Versus Mode. Abilitatea de a fugi cat clipesti din ochi dintr-un capat al hartii in celalalt este incredibila. I love my zombies!!
    Cine a mai luat VS mode? As indrazni sa organizez si un mini-campionat daca ar fi destule echipe. Nici nu ar trebui sa fie prea multi participanti deoarece meciurile sunt pe principiul 2vs2, dar cu cat mai multi cu atat mai bine.

  14. #334 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Desi e de-a dreptul jenant de overpowered, Wesker este fenomenal in Versus Mode. Abilitatea de a fugi cat clipesti din ochi dintr-un capat al hartii in celalalt este incredibila. I love my zombies!!
    Cine a mai luat VS mode? As indrazni sa organizez si un mini-campionat daca ar fi destule echipe. Nici nu ar trebui sa fie prea multi participanti deoarece meciurile sunt pe principiul 2vs2, dar cu cat mai multi cu atat mai bine.
    daaa, zuper Wesker! sper sa il "cumpar" diseara 50k

    ce campionat domle? diseara sunt eu, tu (alpha male), psycho si mai asteptam un zombie!! cine se ofera?

  15. #335 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pai Psycho se ocupa mai mult cu culesul oualor de prin iarba...
    Am inteles ca nu are DLC-ul....Sau ma insel?

  16. #336 SP
    Member andreips3's Avatar
    Am primit si eu azi jocul. Spuneti ca merita DLC-ul?

  17. #337 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by andreips3 View Post
    Am primit si eu azi jocul. Spuneti ca merita DLC-ul?
    100%. Te asteptam la Versus.

  18. #338 SP
    Member psycho-07's Avatar
    nu le mai caut ca le-am gasit pe toate

  19. #339 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    fantoma ciudata in resident evil 5.

    o sa incerc sa vad daca imi apare si mie

  20. #340 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by nuyokamata View Post
    fantoma ciudata in resident evil 5.YouTube - re5 wierd ghost thing CHECK IT OUT
    o sa incerc sa vad daca imi apare si mie
    Sa ne spui si noua! Ciudat...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 27 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 ... LastLast

Similar Threads

  1. Resident Evil 6 By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 203 Last Post: 03-04-2016, 21:50

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts