Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 27 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 LastLast
Results 501 to 520 of 540

Thread: Resident Evil 5

  1. #501 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Gata campania. Richard daca vrei diseara putem sa facem Lost in Nightmares

  2. #502 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  3. #503 SP
    Member richardm27's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Gata campania. Richard daca vrei diseara putem sa facem Lost in Nightmares
    Mi-as dori insa saptamana asta n-am avut timp deloc de el, de abia aseara am ajuns si eu la capitolul 3.

  4. #504 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Daca vrea careva sa jucam co-op ptr. a termina cu Rank S fiecare capitol postati aici va rog. Ma bag si la DLC-uri numai sa imi ajunga jocul

  5. #505 SP
    Member richardm27's Avatar
    Gata, mi-a dat si mie liber la Lost in Nightmares.

  6. #506 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Am terminat aseara cosmaru si azi dimineata am facut si scaparea disperata Jos palaria pentru ambele DLC-uri, cu un plus pentru Lost in Nightmares, care e o mica virgula capodopera dupa parerea mea. Oricum, n-am nici cea mai mica intentie sa scriu prea curand despre titlul asta la ultimul joc devorat

  7. #507 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Are chef cineva de un Versus diseara? Ideal ar fi sa ne strangem 4 sa jucam meserias, dar daca nu se poate, m-as multumi si cu un coechipier Nu as refuza nici un co-op ca sa fac si eu Desperate Escape cu S. PSN ID - mugabe86.

  8. #508 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    care se baga la un mercenaries si mercenaries reunion impreuna?
    lasa-ti idu,al meu este darkr3surrecter(psn desigur)

  9. #509 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Capcom announcing two new games tomorrow -- PlayStation Universe
    The European branch of Capcom has confirmed that the publisher will be lifting the lid on two new games tomorrow morning.

    According to a Tweet from the developer earlier today, both titles are scheduled to be unveiled at approximately 7am.

    Quite what the firm has up it's sleeves is anyone’s guess, though Capcom recently indicated that it would be unwrapping the first details on Resident Evil 6 sooner rather than later, so there's some food for thought on the matter.

    Feel free to speculate away in the comments section below, and keep your eyes peeled for more info as it breaks.

  10. #510 SP
    Member Dasani's Avatar
    Doamne da sa sa anunte Resident Evil 6

  11. #511 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Se pare ca nu avem parte de resident evil 6 din pacate :
    Both games have been confirmed as Resident Evil: The Mercenaries 3D and Mega Man Legends 3 for the Nintendo 3DS.

  12. #512 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Se pare ca nu avem parte de resident evil 6 din pacate :
    Foarte bine.

    Dec�t să continue cu mascarada asta (4,5) mai bine se opresc (defapt au văzut ce feedback au avut din partea fanilor oldschool - nu a celor de peste weekend, ăia-s 0 barat). Le-au scos să fie scoase și gata.

    Eventual să scoată un remake la 2,3, veronica. Așa da...

    Și cu filmele s-a �nt�mășat la fel. Bine că și-au spălat păcatele cu Resident Evil Degeneration (adevăratul film Resident Evil).

  13. #513 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    RonanN1, noi astia care suntem 0 barat si iubim re 4 si 5, suntem cateva milioane, fanii oldschool nu au decat sa ramana oldschool si sa joace jocuri old din parta mea. Noroc ca ai acolo pe arcade destule asa ca iti doresc succes

    Oricum vom avea parte de re6, cu certitudine, ca e peste 6 luni sau cativa ani, vaca de bani nu o opresti din muls.

  14. #514 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Foarte bine.

    Dec�t să continue cu mascarada asta (4,5) mai bine se opresc (defapt au văzut ce feedback au avut din partea fanilor oldschool - nu a celor de peste weekend, ăia-s 0 barat). Le-au scos să fie scoase și gata.

    Eventual să scoată un remake la 2,3, veronica. Așa da...

    Și cu filmele s-a �nt�mășat la fel. Bine că și-au spălat păcatele cu Resident Evil Degeneration (adevăratul film Resident Evil).

    Am jucat Resident Evil in 1996 la cateva luni de la lansare si iubesc seria de atunci(nu aducem in discutie filmele, care sunt toate de duzina). Faptul ca imi plac RE4 si 5 ma face fan de uichend sau 0 barat? Te rog nu mai jigni si nu generaliza.

  15. #515 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Greu de catalogat RE 5 drept o mascarada. Poate ca s-a delimitat de seria care a consacrat genul horror-survival prin faptul ca producatorii au optat pentru o abordare mai action oriented, dar jocul a fost, per total, foarte bun. Looking forward to RE 6 3D

  16. #516 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...c�nd am zis fani de weekend m-am referit la cei care au jucat doar 4 și 5 și apără seria de zici că ei au inventat apa caldă (fără măcar să aibă bunul simț de a juca celelalte părți din serie - care au un gameplay, story, feeling, etc. INFINIT mai bun). Da, ei sunt 0 barat (pentru că n-au prins absolut nimic - au jucat DOAR două jocuri și at�t).

    Și nu-i nicio jignire. Asta e și gata...ce să mai (probabil de-o zicea un official CAPCOM era mai bine - da c�nd o zice unu din Cluj e dezastru, c�t tupeu domle').

    "And that's the bottom line, 'cause Stone Cold said so!"
    --

    Un nou Resident Evil? BUN! Dar să-l facă așa cum trebuie - ar purea face LINIȘTIȚI un joc bazat pe filmul Resident Evil Degeneration (un film care continuă povestea AȘA CUM TREBIUIE și un film care la primele trailere am crezut că e un joc...). Nota 10!





    Gata.

  17. #517 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Ador Resident Evil Degeneration.

    Am jucat doar Resident Evil Director's Cut, Outbreak & 4. Am jucat si un pic RE 5 la un prieten.
    Din cele 3, Director's Cut m-a speriat cel mai mult (cel putin sunetele).

  18. #518 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Doamne cat urasc controlul la jocul asta, parca ai fi extraterestru......

  19. #519 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    esti nostim Ronan . Tu tot zici ca nu iti place RE 4 si 5 da parca nu demult ai cumparat niste DLC-uri la RE 5 si ai zis ca e foarte tare si toate alea . De asemenea , cred ca ai un un procent foarte mare la achievemnt list la RE5 (nu m-am uitat pe forum si nu stiu daca ai 1000 din 1000 da stiindu-te pe tine tu ai aproape sigur "punctaj maxim " ) . Mie daca nu imi place jocul x atunci nici nu ma obosesc sa il termin , daramite sa fac toate achievement-urile . Asa ca nu te prea inteleg sincer : zici ca jocurile din ziua de azi nu se compara cu alea de altadata (95% din cazuri iti dau dreptate . Jocurile vechi sunt cele mai bune ) da totusi iti cumperi zeci de jocuri noi , le termini , le faci cam toate trofeele , le epuizezi cam din toate punctele de vedere iar pe thread-ul cu ultimul joc devorat le dai chiar note mari . But thats just you . Faci ce vrei in timpul tau liber : joci jocuri noi sau vechi fie ca iti plac fie ca nu . Nu te supara da asta am observat eu la tine : esti un oldschool gamer deci adori jocurile clasice dar totodata esti un hardcore modern gamer care termina si face tot ce e posibil intr-un joc nou

  20. #520 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Ron, tu in mod evident esti foarte suparat pe producatori si pe directia pe care au ales sa o ofere seriei. Ar fi grozav ca baietii de la Capcom sa le faca o surpriza si fanilor mai noi ai universului /nu zic seriei, pentru ca n-am jucat decat RE 5/ si sa scoata un Collection HD in genul celor PoP sau MK. Probabil ca asta ar fi o veste mai buna decat anuntarea unui nou RE.

    Si daca tot suntem pe threadul de RE 5... trofeul pentru headshot administrat unui Majini in aer, ma rog in timp ce sare, mi se pare foarte greu de facut Any tips?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 27 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 LastLast

Similar Threads

  1. Resident Evil 6 By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 203 Last Post: 03-04-2016, 21:50

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts