Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 110 of 180 FirstFirst ... 10 60 100 108 109 110 111 112 120 160 ... LastLast
Results 2,181 to 2,200 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #2181 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    si eu, si eu. scuzati-ma ca nu am postat pana acum, dar am fost plecat din localitate.

  2. #2182 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    +2....


    PS-> Daca se mai poate....?!

  3. #2183 SP
    Admin MonkY's Avatar
    OK, gata... Final list:

    1. Monky + Cris
    3. BodoPSX + ViperRO
    5. AlanPoe
    6. consol3
    7. Renegade
    8. k1du
    9. Webpredator
    10. MrRoby + 1
    11. leocosmin + 1
    13. nitrouso
    14. v4sii
    15. Donely + 1
    17. Wickyz
    18. Dark Wadder
    19. Dj Mo
    20. nops
    21. Darkie + Olivia
    23. GreyhounD
    24. DJ Andrei + 1 (sper ca nu vii cu un prieten ca dai de banuit )
    26. AndRewqp

    Lista s-a inchis (ca deja pt. mai multi facem nunta)

  4. #2184 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    (sper ca nu vii cu un prieten ca dai de banuit )

    Lista s-a inchis (ca deja pt. mai multi facem nunta)

    Ai PM ! Niciodata nu o sa te lasi....

  5. #2185 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Ai PM ! Niciodata nu o sa te lasi....
    I'm not a number ! I'm a free man !

  6. #2186 SP
    Member klausn's Avatar
    Bafta la intalnire si multa multa distractie,mi-ar placea sa fac parte la asa ceva...

  7. #2187 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Monky, am si eu o mare rugaminte :

    Vrea si Bobby sa vina, dar nu a apucat sa posteze pana acum deoarece a fost ocupat la munca pana tarziu, poti te rog sa il incluzi si pe el pe lista ?!

  8. #2188 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    ce nashpa, intalnire exclusivista or whatever.

  9. #2189 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by Bitza View Post
    ce nashpa, intalnire exclusivista or whatever.

    Nu vii si tu man ?

  10. #2190 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Bitza View Post
    ce nashpa, intalnire exclusivista or whatever.
    Mai, hai sa incerc sa-ti explic cum este cu "exclusivismul" asta, ca sa vezi ca nu e atat de simplu pe cat pare.

    In primul rand, e vorba de prea multa neseriozitate din partea unora. De multe ori mi s-a intamplat sa intru in pamant de rusine pentru ca persoanele care s-au anuntat cu saptamani inainte nu au avut unde sa stea din cauza unora care s-au hotarat sa vina cu cateva ore inainte, fara sa anunte pe nimeni. S-au prezentat direct la locatie, si de preferat printre primii (sa-si ocupe locurile). Eventual si cu cate 2-3 prieteni. In mod normal ar fi o surpriza placuta daca localul permite asezarea unor extra scaune/mese. Dar cand localul nu permite, ce ar trebui sa fac ? Sa ma apuc sa trimit din oameni acasa ? Sorry, dar eu nu vreau sa fiu pus in situatia de a alege pe cine trimit acasa. Pt. mine toti sunt amici/prieteni...

    In al doilea rand, e vorba de o intalnire unde sa ne relaxam... Iar eu unul nu mai vreau sa aud discutii gen "La noi a fost platoul mai mic"... doar pentru motivul ca s-au prezentat subit 5 persoane in plus si n-au comandat nimic (de parca vreunul din echipa CG ar fi vreun nabab si trebuie sa faca cinste).

    In al treilea rand, mi s-a cam acrit de cei care vin si stau pana se dau premiile la tombole sau concursuri. Dupa care pleaca instant (eventual uitand sa mai plateasca). Tocmai de aceea, la intalnirea asta nu mai facem tombole. Vreau sa vad si eu cine vine de placere si nu pt. premii. Atentie, nu zic ca nu-mi face placere sa dau premii. La urma urmei, pt. asta ma zbat, sa strang premii pentru consolisti. Insa, stii cum e vorba aia romaneasca cu "nu-i da un deget, ca-ti ia toata mana"...

    In al patrulea rand, de cateva luni se incerca organizarea unei intalniri. Si ba unora nu le convine locul, ba nu le convine ora, ba nu le convine mancarea, ba nu stiu ce. Culmea este ca pun un anunt cu o saptamana inainte, in care va rog sa va anuntati pana pe 2 Mai. Pana pe 2 Mai se anunta 2-3 persoane. Dupa care, brusc pe 3-4 Mai, se mai anunta inca 10. Fara suparare, daca faceam rezervare pe 2 Mai (asa cum ar fi trebuit), astfel de discutii nu-si mai aveau rostul.

    So, daca cineva are placerea de a veni la intalnirile CG, sa aiba si respectul cuvenit fata de cei care s-au anuntat, fata de organizatori... In cazul de fata, de-abia dimineata fac rezervarea, asa ca mai aveti timp pana atunci sa va anuntati. Dupa care, sa fiti iubiti !

    P.S. Si am rugamintea sa nu mai postati chestii de genul "Ar vrea si cutarica sa vina, dar n-are timp sa intre pe forum". No offense, dar aici totul se invarte in jurul forumului... fara el, poate nici nu ne cunosteam. Macar faceti un efort mic sa postati, va ia 1 minut ... Un pic de respect pentru ceilalti va rog, daca de echipa CG vi se rupe sufletul...

    P.P.S. Si in final Bitza, sau oricine altcineva doreste... poate prelua organizarea intalnirilor, daca persoanaa respectiva crede ca se poate descurca mai bine. Eu nu vreau decat un singur lucru: ca toata lumea sa se simta bine la aceste intalniri ! Hai ne vedem dimineata, cu lista finala. Ciao !

  11. #2191 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    In al treilea rand, mi s-a cam acrit de cei care vin si stau pana se dau premiile la tombole sau concursuri. Dupa care pleaca instant (eventual uitand sa mai plateasca). Tocmai de aceea, la intalnirea asta nu mai facem tombole. Vreau sa vad si eu cine vine de placere si nu pt. premii. Atentie, nu zic ca nu-mi face placere sa dau premii. La urma urmei, pt. asta ma zbat, sa strang premii pentru consolisti. Insa, stii cum e vorba aia romaneasca cu "nu-i da un deget, ca-ti ia toata mana"... !
    ...stii cum ii asta?....ceva de genu...>...munca, truda, hazna _|_....infine iti dai tu seama de ce si la ce ma refer mai exact sper


    in rest ce sa zic...respect om ca te implici in chestiile astea cu adevarat...pacat ca e asa departe ca parca as fi venit si eu sa sufar pe acolo... ok ma retrag...hai bafta si sa va simtiti bine

  12. #2192 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eeeh, scuze... poate am exagerat un pic mai devreme. A nu se intelege ca nu a iesit de fiecare data super ok si ca nu ne-am simtit de nota 10. Eu unul mi-am facut mai multi prieteni la intalnirile CG decat credeam ca e posibil. Insa imi place sa fac totul cat mai ok, sa fie toti multumiti. Urasc sa aud carcoteli, vorbe, and so on... Din pacate, poate vreau prea mult. So, i appologise. Vedem noi, ce-o iesi o iesi. We are still the best though

    Noapte buna (sau whatever it is when you read this) !

  13. #2193 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    =P.S. Si am rugamintea sa nu mai postati chestii de genul "Ar vrea si cutarica sa vina, dar n-are timp sa intre pe forum". No offense, dar aici totul se invarte in jurul forumului... fara el, poate nici nu ne cunosteam. Macar faceti un efort mic sa postati, va ia 1 minut ... Un pic de respect pentru ceilalti va rog, daca de echipa CG vi se rupe sufletul...

    Monky, sunt de acord cu tine in privinta asta ! Pana la urma asa se intampla cand organizezi mai orice, toti or sa iti sare in cap la un moment dat pentru nu stiu eu ce tampenie de motiv... Daca chiar nu ai mai vrea sa te ocupi de organizarea intalnirilor, nu inteleg de ce de fiecare data cand mai postam si eu un local sau veneam cu o sugestie, erai primul cu raspunsul : "Trebuie sa mergem in inspectie...." Hai man, chestia asta a fost mult prea penala, fara sa te superi pe mine.... Astept un raspuns de la tine in legatura cu Bobby....

  14. #2194 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Imi cer scuze, am fost uracios si am exagerat.
    Din pacate nu pot veni, next time poate.Deja facusem planuri.

    Felicitari Monky pt initiativa.
    Have fun all.

    Nu am vazut insa unde se va tine intalnirea, dar cred ca asa e cel mai bine, ca sa nu se intamle vreuna din neplacerile scrise de tine mai sus.
    Si daca tot it doresti sa vi indeva, vi oriunde.

  15. #2195 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Daca chiar nu ai mai vrea sa te ocupi de organizarea intalnirilor, nu inteleg de ce de fiecare data cand mai postam si eu un local sau veneam cu o sugestie, erai primul cu raspunsul : "Trebuie sa mergem in inspectie...." Hai man, chestia asta a fost mult prea penala
    "Penala" mi se pare un cuvant cam... tare, chiar si pentru ora asta. Dar daca tie iti face placere, o sa ti-l atribui de-acum inainte. To be honest (as usually)... o sa-ti spun de ce: NIMENI din echipa nu a agreat optiunile tale. Iar cum mie nu-mi place sa fac ceva impotriva vantului, am vrut sa fiu elegant si sa-ti raspund mai finut. Get used to it... cat inca esti tanar...
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Astept un raspuns de la tine in legatura cu Bobby....
    Dar ce, Bobby n-are gura ? Sau esti purtatorul lui de cuvant "legal" (ca sa rimeze cu "penal") ? Oricum, daca aveai macar bunavointa sa citesti ultimul post, ai fi inteles. Now, it's already too late. Si devine penibil (close to "penal" right ?)...

    Anyway guys, acum ca mi-am facut "criza" de dimineata cu atatea penalitati, ma pun pe telefoane. BRB with an answer. Hopefully a good onw

  16. #2196 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    I got used to it a couple of years ago... Prefer sa mi se spuna pe fata decat mai 'finut'...


    PS-> The End !

  17. #2197 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    I got used to it a couple of years ago... Prefer sa mi se spuna pe fata decat mai 'finut'...
    Oook. Scrii mult si prost. Vrei sa pari cineva, dar dai mereu in extrema penibilului. Crezi ca le stii pe toate si oamenii iti sunt inferiori.

  18. #2198 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Oook. Scrii mult si prost.

    Adevarat, in ultima vreme am postat foarte mult, probabil in anumite cazuri si prost. Totusi, mai bine sa postezi asa decat ca tine, dai raspunsuri 'amuzante' de maxim 5 cuvinte.....


    Vrei sa pari cineva, dar dai mereu in extrema penibilului. Crezi ca le stii pe toate si oamenii iti sunt inferiori.

    Si marmota invelea ciocolata.... Man, cred ca ultima propozitie ti se potriveste de zeci de ori mai bine tie....lol

  19. #2199 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Ok

  20. #2200 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    andrei .. putin respect , e mai mare ca tine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 110 of 180 FirstFirst ... 10 60 100 108 109 110 111 112 120 160 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 331 Last Post: Yesterday, 11:21
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts