Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 111 of 180 FirstFirst ... 11 61 101 109 110 111 112 113 121 161 ... LastLast
Results 2,201 to 2,220 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #2201 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Am vazut prea tarziu lista, daca se mai poate inca un loc pentru mine MonkY.
    10nx

  2. #2202 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Oook. Scrii mult si prost. Vrei sa pari cineva, dar dai mereu in extrema penibilului. Crezi ca le stii pe toate si oamenii iti sunt inferiori.
    Se numeste adolescenta. Cu totii am fost sau inca mai suntem acolo. Asta e ceva natural. Important este dupa ce depasesti aceasta etapa sa nu te mai crezi un maestru ci sa incepi sa te porti ca unul. Right?


    Sincer, acum, ce sens a avut toata faza asta? Sa se arate ca sunt niste reguli batute in cuie, peste care se trece, totusi, dar cu discutii si posturi inutile? MonkY, intotdeauna invitatii or sa apara pe principiul: il vad pe x, amic de xboxlive ca posteaza ca vine, vin si eu atunci. De aia nu s-a impins nimeni la primul termen limita. De asemenea, mereu or sa fie oameni care sunt/ se simt prea importanti pentru a da atentie unui topic, dar cand afla de o socializare, vin fara ezitare. It's a fact! Nu poti schimba asta cu vorba buna, poti doar sa accepti acest aspect sau sa il refuzi, in cazul de fata ban, kthxbye. Daca nu ii accepti, nu or sa se educe pana data urmatoare.


    Intotdeauna or sa fie persoane care se anunta tarziu. Traim intr'un oras plin, unde daca nu muncim de dimineata pana seara, muncim de seara pana dimineata. Respectul este ceva de mult uitat. E o chestie cu care multi am fost obsinuiti de mult: nu te respecta, problema lui; problema ta este sa respecti TU. Mai pe romaneste, cineva tot nu o sa te respecte, de ce sa te pierzi pe tine pentru inferioritatea lui?


    In incheiere:


  3. #2203 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bon, dupa telefoane date la 6 taverne/restaurant/etc... nu am inca un raspuns. Ba se face doar cu meniu (deh, lume multa), ba cu inchiriere salon, etc... Mai incerc. Daca nu, in parc, la loc cu verdeata. Sunt sigur ca sunt cativa cu gura mare ce pot face si o serenada la nevoie

  4. #2204 SP
    Member I-Ray's Avatar
    eu zic ca ar trebui sa va faceti grija doar daca incapeti toti in respectivul local, ca restu nu conteaza (ora, locul, mancarea). in meniu tre' sa fie ceva ce sa-i placa si celui mai mofturos, si atata timp cat e o companie buna, nu mai conteaza locatia sau ora.

    va doresc distractie placuta!

  5. #2205 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, am gasit ceva aici: index - Hanul Veseliei, restaurant cu specific romanesc unde am mai fost acum cu ceva ani in urma. Au specific traditional, locul e mai rustic asa... (sau era). Au zis ca nu au botezuri/nunti pe Sambata, asa ca putem merge linistiti. Insa vor un avans si un mic meniu (macar un aperitiv ceva) ca sa vada ca e consumatie. Am zis ok (ca doar n-o sa merg sa salivez prin meniuri), o sa merg sa comand niste aperitive, ca sa fie acolo... si sa dau un avans. Ce ziceti, e ok ? Dar sariti repede cu raspunsuri sau alte idei, ca sa merg in seara asta sa rezerv. Thx.

    P.S. DJ Andrei, nu ma mai suna te rog...

  6. #2206 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Veselie , veselie

  7. #2207 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Webpredator View Post
    Veselie , veselie
    Deci tu esti de acord da ? Da, daaaa ! De ziua ta !

  8. #2208 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Nu nu , pe 8 e cu siguranta ziua altora

  9. #2209 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    cu specific romanesc nu ai cum da gres

    din partea mea este ok

  10. #2210 SP
    Junior Member v4sii's Avatar
    Locatie foarte ok! Intalnire sa fie!

  11. #2211 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Webpredator View Post
    Nu nu , pe 8 e cu siguranta ziua altora
    Oricum, te asteptam sa vii cu sacul si sa faci tombola.

  12. #2212 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Da' de ce in Rahova?

    Eu as propune Belini si Thalia din Tineretului, e mancare buna si destul de ieftin.

  13. #2213 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Eu vin!

  14. #2214 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    P.S. DJ Andrei, nu ma mai suna te rog...

    Vezi ca ai 6.666 de apeluri pierdute de la mine.....

    Man, wtf, te-am sunat decat o singura data ca sa te intreb ceva, nu avea nici cea mai mica legatura cu intalnirea....


    Din punctul meu de vedere localul arata foarte bine.....

  15. #2215 SP
    Junior Member MrRoby's Avatar
    Nu conteaza asa de mult zona sau locatia , conteaza sa ne vedem noi dupa o pauza ceva cam lunga

  16. #2216 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Da' de ce in Rahova?
    Era sa zic eu o tampenie cat mine de mare... dar m-am abtinut. Daca nici la 2 pasi de Merriot nu-ti convine, si la 3 pasi de Casa Poporului... mergi man unde doresti, ca nu te obliga nimeni sa-ti placa locatia... singura unde am gasit pt. Sambata dealtfel...
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Eu as propune Belini si Thalia din Tineretului, e mancare buna si destul de ieftin.
    Cand am intrebat ce localuri mai recomandati... pauza. Ai sunat tu la Belini si la Thalia ca sa vezi daca te accepta cu 30 de insi ? Si daca e liber Sambata ? Si daca da, trebuie sa luam meniu ? Daca tot veniti cu idei si aveti recomandari, luati-va 2 minute din timpul vostru si dati un telefon. Eu mi-am pierdut 2 ore din viata repetand aceleasi chestii la diversi ospatari/chelneri/patroni...

    Anyway, am un feeling ca de-acum inainte intalnirile CG vor fi in PARC. Neaparat un parc central, sa nu se piarda unii sau altii. Veniti cu sucul de-acasa, cu sandwitch-uri, si asta este.

    P.S. O sa merg maine sa fac rezervarea si sa achit ce-o fi de achitat. Daca vrea cineva sa se retraga (din orice motiv), macar sa-mi spuneti, sa nu platesc aiurea. Thx.

  17. #2217 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    poezie cu tambal

    mi se pare foarte buna alegerea localului. abia astept sa ne revedem dupa atata timp. iar ptr o seara cred ca putem uita de micile noastre "furtuni" din pahare cu apa. suntem cu toti amicii si formam gasca nebuna ce reprezinta consolegames.ro. fiecare cu particularitatile sale. bune si .

  18. #2218 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    offtopic:
    cred ca ideea topicului este sa vi la data respecticva si sa te anunti din timp, (chiar daca esti monky sau donely sau alt admin important sau vreaun user obisnuit cu puteri supranaturale) si te prezinti la locatia respectiva 9si-mi pare rau ca nu am fost mai online) daca vrei sa te intalnesti cu ceilalti consolisti si sa faci caterinca si sa descuti depre cele...
    mie imi pare rau ca nu am citi mai devreme si imi pare rau ca am fost uracios.(am fost o singura data la o astfel de intalnire (killzone 2 champ) si mi sa parut super tare (chiar daca am venit in locul altora pt ridicare preamiilor).
    have fun to all.
    nu conteaaza unde se tine intalnirea, conteaza sa fii prezent.
    inca o data imi cer scuze pt offtopic.

  19. #2219 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Ar trebui sa organizam si intalniri la nivelul judetelor pentru cei din provincie. As putea sa vin in Bucuresti, nu am decat vreo 300 km dus-intors, dar timpul ma omoara cu zile.

    Un topic separat pentru provincie, sau de ce nu pentru fiecare judet? Eu sustin pentru judetul Braila.

    PS: daca exista deja un astfel de topic nu sariti pe mine, recunosc, nu am cautat.

  20. #2220 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Spre bucuria celor care nu-si doreau "in Rahova" se pare ca pica si solutia cu Hanul Veseliei. A fost azi Cris sa stabileasca un mic aperitiv ceva pentru Sambata si sa achite avansul... si i-a picat fata cand a vazut preturile la bauturi. Mai exact, cea mai ieftina bera 15 RON, apa plata 10 RON... So, no frickin' way ! Cu tot super specificul lor... eu nu-mi permit asa ceva.

    Mai avem o alternativa, dar din pacate nu are site... O sa merg diseara cu Cris acolo sa luam o masa, sa vedem preturi si toate cele, si revenim cu vesti (sper ca bune si cu rezervarea). Sorry... can't do more than this...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 111 of 180 FirstFirst ... 11 61 101 109 110 111 112 113 121 161 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 323 Last Post: 17-04-2024, 10:00
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts