Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 154 of 180 FirstFirst ... 54 104 144 152 153 154 155 156 164 ... LastLast
Results 3,061 to 3,080 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #3061 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Eh, acum am ajuns si noi acasa, a fost super! (singura mica problema e ca si acum ma mai ustura narule de la fumul de tigare lol ). Multumim echipei CG pentru cadouri, iar mancarea a fost excelenta parca si acum imi mai ploua in gura

    Ce era mai trickz cu tine de erai asa abatut?

  2. #3062 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Andrewqp e pe treaba cu femeileee !posted by ovidiu

  3. #3063 SP
    Member Webpredator's Avatar
    O seara de seara
    Atmosfera destinsa.....mancare din belsug,beutura,karaoke....

    Dar !
    Ramane o singura enigma-intrebare......
    "Voi chiar credeti ?"

  4. #3064 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Acum am ajuns si eu... ma bucur ca v-a placut (daca v-a placut). Macar m-am tinut de cuvant, programul de la 06:00 PM la 06:00 AM.

    Recunosc ca am fost un pic depasit de situatie... nu mai stiam cu cine sa mai vorbesc... atatea subiecte, atatia consolisti... in asa putin timp... Sper ca nu am sarit pe nimeni. Daca da, mea culpa... dar n-am mai fost in viata mea Mos...

    P.S. Dimineata deja a iesit show megashow... cred ca pe unii si acum ii dor burtile de atata ras... Cu poze revin mai pe dimineata, cand reusesc sa fac ochi. Noapte buna

  5. #3065 SP
    Junior Member MrRoby's Avatar
    Chiar !!! Voi chiar credeti? Andrewqp is the MAN !!!!!!! ( Violeta )

    A fost ce-a mai tare intalnire de craciun , multumim CG si tuturor sponsorilor pentru cadouri !
    Multumesc si tie WEBPREDATOR , mare om ...mare caracter !

  6. #3066 SP
    Junior Member B1labong's Avatar
    In sfarsit acasa. Foarte ok intalnirea. Oameni buni , mancare buna si nu in ultimul rand, bautura buna lol. Multumim mosului pentru cadouri si pentru atmosfera creeata. Andrewqp sa ne spui si noua cum ai ajuns acasa! Cred ca majoritatea sunt curiosi lol

  7. #3067 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    De curiozitate, eu n-am fost() ce-a facut Andrew? :-"

  8. #3068 SP
    Junior Member orlando's Avatar
    Andrew I Love you man...cea mai tare seara-Da voi chiar credeti?

  9. #3069 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Spuneti-ne si noua ce a facut, nu ne mai tine-ti in suspans.

  10. #3070 SP
    Member taz@'s Avatar
    Acum am ajuns si eu acasa,cu degeraturi de gradu 3 la degete datorita trenului si minunatei agentii CFR(ma rog,si din alta cauza dar numai eu cu walky o sa stim,cred lol)
    O seara super,mancare buna,cadouri multe(multumim Mos Monkraciun)unde am intalnit si am socializat cu persoane de nota 20,per ansamblu o seara reusita!

  11. #3071 SP
    Member xLiTe's Avatar
    Acum m-am trezit lol, acasa am ajuns in jur de 4:30. Petrecerea a fost super tare, mancarea foarte buna (mai ales snitzelele), de bautura numai zic. La multi ani inca odata rodarkone!
    Multumim Mosului Consolist si echipe CG pentru cadouri, si felicitari pentru organizare.

    P.S.: Va asteptam cu pozele.

  12. #3072 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by B1labong View Post
    In sfarsit acasa. Foarte ok intalnirea. Oameni buni , mancare buna si nu in ultimul rand, bautura buna lol. Multumim mosului pentru cadouri si pentru atmosfera creeata. Andrewqp sa ne spui si noua cum ai ajuns acasa! Cred ca majoritatea sunt curiosi lol
    am ajuns acasa, stai linistit, acum poti sa dormi

    Quote Originally Posted by orlando View Post
    Andrew I Love you man...cea mai tare seara-Da voi chiar credeti?
    cred ca e primul post de al tau pe care il vad pe forum , oricum super seara man )...

    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Andrewqp e pe treaba cu femeileee !posted by ovidiu
    se baga repede si ovidiu

    Quote Originally Posted by MrRoby View Post
    Chiar !!! Voi chiar credeti? Andrewqp is the MAN !!!!!!! ( Violeta )

    A fost ce-a mai tare intalnire de craciun , multumim CG si tuturor sponsorilor pentru cadouri !
    Multumesc si tie WEBPREDATOR , mare om ...mare caracter !
    ai mai fost mah in club sau la "lautari"...? pana la urma ai ramas toata noaptea



    Petrecerea a fost foarte tare (cea mai misto la care am fost pana acum), bine adevarul e ca am lasat si masina acasa:-". mancarea a fost buna, dar m-a dezamagit putin salata de shaorma, bautura buna (Web vezi ca la bar jos pretul era la jumate ) stiu ca te-am stresat toata noaptea cu chestia asta ), singstar si SF4 all night, am avut si un Mos Consolit (caruia ii multumim pentru premii, chiar nu ma asteptam sa fie atat de darnic), bataie cu bulgari de zapada... etc.

    Ps: stiti bancul cu surdu si cu prostu?

  13. #3073 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    A fost super misto intalnirea, thanks CG pentru premiu (foarte ok, a prins toata lumea cate ceva). Faza cu MonkY deghizat in Mos Craciuna a fost bestiala.

  14. #3074 SP
    Member Bogdan's Avatar
    O admosferă impecabilă, vorbă multă, idei, dezbateri interminabile, tot răul cu consola �n final a condus spre un bine evident, cel puțin din perspectiva mea. Singura chestie aiurea a fost că la plecare nu mai știam direcția spre casă, devenisem un extraterestru pe propria-mi planetă.

    Apreciem efortul CG!

  15. #3075 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Am făcut o selecție pentru albume (1/2), iar dacă vreți să le vedeți pe toate, pot fi descărcate de aici.

    ---------- Post added 19-12-2010 at 03:00 PM ----------

    -

    LE: data viitoare poate ne �nt�lnim undeva �n aer liber (acum nu era cazul, brrrrr), mie �mi miroase p�nă și cureaua de la aparatul foto a fum de țigară, bleeeah.

  16. #3076 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Atmosfera pe cinste, beutura, mancare, oameni de avut la suflet si..oh.. MOSU CONSOLIST EXISTA!!
    Saracu Mosu' , cred ca inca il doare spinarea de la atata carat, respectele mele!!

  17. #3077 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Cine a fost cel mai mic ca varsta de acolo?

  18. #3078 SP
    raf
    Member raf's Avatar
    a fost un super party, eu personal tin sa multumesc tuturor participantilor ati fost minunati si sper ca v-ati simtit la fel de bine ca mine, sanatate si sa fiti iubiti

  19. #3079 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by goodfellam View Post
    Cine a fost cel mai mic ca varsta de acolo?
    Viper RO - 12 1/2 ani my precious

    --------------------------------------------

    super party ca de obicei. distractie maxima si multa lume buna

    sa ne vedem la anu' sanatosi

  20. #3080 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    Viper RO - 12 1/2 ani my precious

    --------------------------------------------

    super party ca de obicei. distractie maxima si multa lume buna

    sa ne vedem la anu' sanatosi
    Si dupa el, a fost cineva pe la 15 - 16 ani?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 154 of 180 FirstFirst ... 54 104 144 152 153 154 155 156 164 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 324 Last Post: 27-04-2024, 00:37
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts