Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 180 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 73 123 ... LastLast
Results 441 to 460 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #441 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Inauntru se face fumul de-l tai cu cutitul. Afara e OK. Inafara de alune si bere gasesti foarte putin altceva pe meniu. Preturile sunt mai mult decat OK dar nu-mi place ca n-au decat halbe de Timisoreana (bere care mie mi se pare dulce).
    Eu de obicei merg acolo vinerea dupa servici si ca sa evacuam cladirea la 4 dimineata ne pun manele sa ne izgoneasca. Lol Oricum nu cred ca vom sta pana la 4, dar in principiu mergem acolo daca e lumea de acord, desi as prefera altceva.
    ...ma gandesc si revin in curand cu o propunere..

  2. #442 SP
    is the man! trickz's Avatar
    MonkY: dar o editie NO SMOKING nu se poate?

  3. #443 SP
    Junior Member n3mur1t0r's Avatar
    trickz, imposibil. auzi domne, dupa ce ca e un tradator pentru ca are ps3, mai are si pretentii...

  4. #444 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by n3mur1t0r View Post
    trickz, imposibil. auzi domne, dupa ce ca e un tradator pentru ca are ps3, mai are si pretentii...
    Eh, in anumite puncte, ma avantajeaza fumatul, imi face ochii sa lacrimeze, daca mai sunt si 2-3 fete in jurul meu si zic o poveste trista, I'm the man of the moment... dar in alte momente nu prea imi place sa imi lacrimeze ochii cu bobby in stanga si n30 in dreapta
    Cat despre PS3: you just hate me because of my natural black ass


    Legat de locatie, eu am zis'o si o mai zic... haideti la "La scena" ca este foarte tare acolo

  5. #445 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Legat de locatie, eu am zis'o si o mai zic... haideti la \"La scena\" ca este foarte tare acolo
    Detalii... vrem detalii. Nu mai aruncati si voi asa un nume si gata, ca nu se va agita nimeni sa afle informatii. And put them here: http://www.consolegames.ro/forum/f67...fta-buna-oras/ pls

  6. #446 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    dupa un pic de google-ing am gasit Club Restaurant La Scena, spectacole de teatru, concerte, stand-up comedy, expozitii, petreceri corporate, petreceri private, mese festive, nunti

    Legat de numarul de locuri:

    Capacitatea La Scena se imparte pe saloane:

    Club: 4 saloane:
    • Salonul Rosu - 20 locuri
    • Salonul Alb - 20 locuri
    • Receptie - 15 locuri
    • Salonul Verde - 40 locuri

    Restaurant: 2 saloane:
    • Salonul Galben si Salonul Mov - 40 locuri

    Terasa: 55 locuri

    Deci ori pe terasa daca e ori la "Galben" sau "Mov" ideea e ca fiind "saloane" probabil mesele sunt impartite si nu se pot uni cat sa stam 20 la un loc.
    Desi as prefera sa mergem la un loc precum am fost la Arcade. Putini mai inghesuiti dar toata lumea se auzea cu toata lumea si respectiv schimba o vorba. Ca pana la urma "that's what it's all about" nu? So, nu strica un pic de inghesuiala.

  7. #447 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Mesele se pot uni, ultima oara cand am fost erau patrate. In plus erau fotolii si canapele

  8. #448 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Am mai gasit niste poze de la Curtea Berarilor
    Dia's Blog: Curtea berarilor

  9. #449 SP
    Junior Member DeeDee's Avatar
    Da pentru ca suntem sweeeeet (Stie N3O la ce ma refer)
    Marfa pozele.

  10. #450 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    4 posturi sterse. Vreti neaparat sa stricam si thread-ul acesta?

    @wargasm: afara e cam greu de stat ca este foarte cald. Si uite un exemplu: monky si darkie la intalnirea din Excalibur nu puteau de durere de spate si de fund. Cand stai 7 ore pe o bancheta de lemn ca dracu parca vrei o canapea sa stai mai comod. Dar mi se pare prea mult pentru o intalnire de a noastra. O masa normala cu scaune este perfecta.

  11. #451 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu e vorba ca vrem sa stam ca "smecherii" nici pe departe. Ergonomia nu mai tine demult de "snobism". Dar vrem sa ne intalnim ca sa ne simtim bine/relaxam... Daca se poate bine, daca nu, vorba lui Bobby, stam oriunde, la orice masa normala cu scaune

  12. #452 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Am si eu o-ntrebare asa mai de newb abea venit pe CG.

    Oricine poate sa scrie in sectiunea de reviewuri ?

  13. #453 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Dap, cu conditia sa respecte regulamentul ariei.

  14. #454 SP
    Member darcangel's Avatar
    Pe 20 sept. e bine, dar pe 20 nu pe 21 ca sa pot veni si eu. Ca locatie, stiu ca multi prefera cele din centru, unde ...... oricum, mie imi este indiferent unde mergem, atata timp cat suntem impreuna.

  15. #455 SP
    Junior Member eM1983's Avatar
    Va trebui sa zic pas de data asta, nu de alta dar am de sarbatorit un pic in perioada aia, pentru ca mai imbatranesc cu un an.

  16. #456 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Scena e super. sala cu perne (unde stai pe jos pe perne) e cea mai tare (cred ca e salonul rosu), dar ma rog, daca sunt unii care nu concep asta atunci se poate rezerva alta sala. preturile sunt medii, poate ceva mai mari ca in Arcade. din pacate, daca se face intilnirea pe 20, nu voi putea ajunge. am un amic care vine cu trupa din Birlad sa sustina un concert in Bucuresti si e musai sa fiu prezent acolo.

  17. #457 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    Scena e super. sala cu perne (unde stai pe jos pe perne) e cea mai tare (cred ca e salonul rosu), dar ma rog, daca sunt unii care nu concep asta atunci se poate rezerva alta sala. preturile sunt medii, poate ceva mai mari ca in Arcade. din pacate, daca se face intilnirea pe 20, nu voi putea ajunge. am un amic care vine cu trupa din Birlad sa sustina un concert in Bucuresti si e musai sa fiu prezent acolo.
    Ashaena la Amfiteatrul Eminescu?

  18. #458 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Ah, as vrea sa fac niste reviewuri, da' cred ca se accepta numai pentru jocuri noi, nu ? Adica din generatia asta.

  19. #459 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Luigi, dimpotriva.. cred ca unii dintre noi (cel putin eu) ar prefera sa citeasca un review la un TMNT Turtles in Time sau Super Mario RPG

  20. #460 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    i second that

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 180 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 73 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 324 Last Post: 27-04-2024, 00:37
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts