Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 180 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 75 125 ... LastLast
Results 481 to 500 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #481 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    sunt prezent.. si pe 20 si pe 27

  2. #482 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Vin oricand

  3. #483 SP
    Member N3O2005's Avatar
    presupun ca si eu la fel ... cu trickz de mana

  4. #484 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Khan, sorry de raspuns intirziat, da Ashaena. Cine vrea sa vina sa asculte niscavai metal moldovenesc este primit cu bratele deschise.

  5. #485 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by N3O2005 View Post
    presupun ca si eu la fel ... cu trickz de mana
    Si cu 3 cerculete rosii dupa tine?

  6. #486 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Haideti ca ne apropiem cu pasi repezi de ziua intalnirii, si inca nu am stabilit unde... si iar ne trezim fara locuri. So, pana vineri, trebuie sa decidem. Pana acum s-a propus La Scena, Becker Braw, Curtea berarilor. Alte propuneri, idei ?

  7. #487 SP
    Junior Member eM1983's Avatar
    eu as vrea la
    Samurai Shodown

  8. #488 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by eM1983 View Post
    eu as vrea la
    Samurai Shodown
    Hugh ? Detalii... asta era un joc pe NEOGEO parca
    Cand propuneti ceva, dati si voi un link, poze, detalii... ca asa, va chem si eu la "Una mica la mitica" din spatele blocului. Garantez ca n-are site, poze, nimic... doar vodca la cel mai mic pretz

  9. #489 SP
    Junior Member eM1983's Avatar
    da... wrong post
    Apropo pe 20 o sa mergeti in becker? Daca da, poate ciocnim o bere

  10. #490 SP
    is the man! trickz's Avatar
    hmm... daca va puteti abtine de la fumat, cateva ore, cred ca ar fi dragut de inchiriat un salon de la Mandala. Au mancare vegetariana extraordinara, niste dulciuri superbe si un ceai extraordinar. Este ca un fel de lounge/club... au carti, poti lua ceva sa citesti, gratuit, cat bei/mananci. Exista si wifi .
    Nu stiu daca se incadreaza in tiparul intalnirilor de pana acum dar... why not?
    Ca locatie este pe langa La Scena. Un site nu gasesc acum dar cum il gasesc revin.

  11. #491 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    hmm... daca va puteti abtine de la fumat, cateva ore, cred ca ar fi dragut de inchiriat un salon de la Mandala. Au mancare vegetariana extraordinara, niste dulciuri superbe si un ceai extraordinar. Este ca un fel de lounge/club... au carti, poti lua ceva sa citesti, gratuit, cat bei/mananci. Exista si wifi .
    Nu stiu daca se incadreaza in tiparul intalnirilor de pana acum dar... why not?
    Ca locatie este pe langa La Scena. Un site nu gasesc acum dar cum il gasesc revin.
    Ultima data am parut noi vegetarieni si bautori de ceai?

  12. #492 SP
    Admin MonkY's Avatar
    trickz, vrei sa ne omori tata ? Pai noi vrem sa ne "simtem" bine si tu ne pui la cura de slabire. No smokin', no meat, no heat ?
    Bine, pentru cei care urasc fumatul, sunt vegetarieni si vor sa bea un ceai, puteti stabili si voi o intalnire, ca nu e greu. But me wants little pleasures for my belly

  13. #493 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Taw mi s-a parut mie ca tu ai mancat multi cartofi

    Nici o masa fara carne -

  14. #494 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Tricks va invita la bufet UK style with tea & cookies . Ala pare prea "aristocrat" si nu cred ca e genul celor de pe CG

  15. #495 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Ntz ntz.. lasa ca pun eu de intalnirea consolegames cu alergari si premii, intalnirea consolegames cu tenis si premii, intalnirea consolegames cu mancare libaneza, proaspata si gustoasa si cu premii

  16. #496 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Vegetariana? No way. Merg si boschetii, dar ca salata la o ceafa

    Si mai ales BERE
    Attached Images Attached Images 11510.jpg beer-man-needs.jpg beer-tapper.jpg german-beer.jpg

  17. #497 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Taw mi s-a parut mie ca tu ai mancat multi cartofi

    Nici o masa fara carne -
    Nu rade fratioare, ca ultima data am mancat 3 zile la servici din pachetul luat acasa de la Excalibur.

    @trickz, facem si d-aia.Eu am fost sportiv de perf ceva ani buni iar acum fac sport de 4-5 ori pe sapt deci o sa fiu in forma, dar aia cu mancare libaneza...no 10x.Eu mi-s jumatate musulman si in Bucuresti nu se mananca nicaieri mancare arabeasca serioasa. Daca ai pe cineva in familie care sa ne gateasca, da, dar altfel o sa zic pas.

  18. #498 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Da da... mergem toti la mama lui trickz, sa ne gateasca
    Cand ne-o vedea 20-30 de insi... flamanzi... nu cred ca mai vrea trickz sa ne dea cookies si ceai

  19. #499 SP
    Junior Member qweqwe's Avatar
    Ma nush la mama lu' trickz sau la un club o sa vin si eu la intalnire , ptr un ceai

  20. #500 SP
    Junior Member eM1983's Avatar
    si eu care credeam ca berea tine de foame


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 180 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 75 125 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 331 Last Post: 07-05-2024, 11:21
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts