Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 180 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 115 ... LastLast
Results 281 to 300 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #281 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Mda, deci poate ne interesam de alt loc, ca sa vina si Grey, felixx si cei ce nu pot veni duminica si pot sambata.
    E cam dubioasa ora, intr-adevar.Era beton o sambata seara, ajungeam pe la 12-1 acasa si ne culcam direct.
    Ce ziceti?

  2. #282 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    .....Pai de ce mey..Grey.?..iar lipsesti..?...off..eu zic sa-i dam nemotivata...sau macar sa aduca scutire de la medic..
    ...nu se mai poate...

  3. #283 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pentru Recomandari Restaurante/Localuri/Pub-uri/Etc, aveti aici thread dedicat, unde nu prea s-a inghesuit multa lume cu recomandari, desi aici se fac cu varf si indesat: http://www.consolegames.ro/forum/f67...fta-buna-oras/

    Pentru intalniri intre consolisti, eu zic ca se pot face oriunde, oricand... mai greu vad ca e cu organizarea. So, pt. Sambata, cei care nu aveti cum Duminica, puteti stabili de comun acord un alt loc de intalnire si voi incerca si eu sa ajung. Intalnirea OFICIALA ConsoleGames.Ro are loc Duminica, ora 14:00 la Excalibur unde avem deja rezervare pt. 18 persoane. Amen.

    O sa fac o lista mai pe seara cu toti cei care s-au anuntat/renuntat pt. Duminica, sa vedem daca se mai poate schimba numarul de locuri rezervate.

    P.S. After all, Duminica implineste site-ul o luna... sper sa ajung sa fac si un tortuletz, sa ma pot infrupta din site

  4. #284 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Lol i wanna cake too.

    Excalibur duminica me + qweqwe 100%

  5. #285 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Si eu vin 100%. daca ramane cumva un loc liber, mai vin cu inca un consolist, the more the merrier

  6. #286 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Monky,sa nu uitati sa faceti poze la tortuletz,inainte sa se infiga Bobby in el
    Banuiesc ca va avea glazura albastru cu rosu,nu?

  7. #287 SP
    Member darcangel's Avatar
    Pax, Taw !
    DUMY, tata, pai aia e bere, asa da sa faci concursuri, nu cu amarata aia de sticla. Hai sa bem o bere acolo !
    Dar de ce zici Taw ca e rau acolo, adica ne sfatuiesti sa nu mergem ?

  8. #288 SP
    Junior Member eM1983's Avatar
    pana la urma cati vin? a tras cineva linie si a facut totalul?

  9. #289 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Niciodata nu se intampla cum se stabileste pe forum Mereu unii nu mai ajung si ajung altii si tot asa .

  10. #290 SP
    Member darcangel's Avatar
    Pacat, ca nu s-a gasit o alta solutie pt. sambata; zic pacat pt. ca nu pot veni, altfel ati vazut ca se poate conta pe mine, dar nu duminica care, e ziua consacrata familiei. Distractie placuta si sa aveti pofta !

  11. #291 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Excalibur duminica 100% Eu oricum n-as fi putut veni sambata nicaieri :\

  12. #292 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai eu am mai tras odata linie... la ultima numaratoare (ca nu puteam sa fac rezervare aiurea), si erau asa:

    MonkY
    Crisstine
    Bobby
    qweqwe
    h0stile
    Carinutza
    trickz
    webpredator
    n3mur1t0r
    level
    eM1983
    Taw
    darcangel
    Greyhound
    dumy
    aby
    Q
    djMo
    ------------
    Total 18

    Din care se scad:

    darcangel
    Greyhound

    Se adauga:

    Khan
    DeeDee
    djMo's wife
    trickz's friend
    ------------
    Total 20

    So, 2 extra chairs... sun maine si mai cer 2 locuri.

    Sa spuneti acum daca vreti sa ne bagam la "Masa regelui" sau alte nebunii de genul acesta, ca sa stim dinainte cum stam cu banii. De exp, la 20 de persoane, ar merge 3 x Masa regelui, care ultima oara era parca 250 RON. Cam asta este ce contine Masa regelui:

    (11300 gr. din care produse din carne 6350 gr.)
    Doi pui grill, ficat de pui �n bacon, cotlet, ceafa, carnati, ciolan afumat, coaste prajite, aripi de pui, cartofi regali auriti, varza, mix de legume, masline, rosii, castraveti, portocale, banana, kiwi

    Celelalte meniuri contin oricum cam aceleasi "ingrediente", so if you want festin cu mese regale, sa spuneti dinainte (trebuie sa le comand cu 24h inainte).

    P.S. Pentru cei care spun ca ne intalnim doar pt. un suc/bere... i don't agree. Eu unul vin de la munca si prefer sa pot manca linistit si sa ma relaxez total, decat sa ma duc intr-un loc (vezi Arcade) unde nici macar alune nu aveau... a trebuit sa cumparam chips-uri si alte alea de vis-a-vis (sau veneam cu ele de-acasa). Sorry, sunt gurmand, dar asta nu inseamna ca toti trebuie sa fie asa (desi la Cafeneaua Actorilor s-a demonstrat contrariul). Cine doreste sa manance, are optiune. Cine nu, nu e fortat. Dar macar sa existe optiunea asta. In plus, nu cred ca e cineva sa reziste la platourile regesti de la Excalibur... la urma urmei sarbatorim acolo, ca facem o luna, nu ?

  13. #293 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Unii suntem faliti Asadar ne rezumam la sucuri

  14. #294 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Unii suntem faliti Asadar ne rezumam la sucuri
    3 x Masa regelui = (aproximativ, poate stie cineva pretul recent exact) 750 RON

    750 RON / 20 = 37.5 RON de persoana.

    Ma tem ca vor fi mai scumpe sucurile decat Masa regelui de persoana

  15. #295 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Eu unul sunt perfect de acord sa ne bagam la platouri.

    Ah si btw, nu e Kreatza e DeeDee... ...Kreatza a fost referred de DeeDee pe forum (o intreaga telenovela)

  16. #296 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Iti spun maine monky Dar sincer, m-as baga. Si qweqwe nu zice niciodata nu la mancare.

  17. #297 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Iti spun maine monky Dar sincer, m-as baga. Si qweqwe nu zice niciodata nu la mancare.
    buhaaa atunci nu te baga ... cine stie daca mai apuci ceva

  18. #298 SP
    Designer crisstine's Avatar
    Daca tot megem acolo, e chiar pacat sa nu mananci ceva chiar si numai un desert...
    Eu am mancat acolo pe langa mult laudatul platou, si unele dintre cele mai bune clatite cu ciocolata si mai aveau ceva foarte interesant care nu stiu cum este dar care as vrea sa incerc... "Globul vrajitoarei acoperit cu zapada" ...
    Suna bine nu ? Dar arata si mai bine...

  19. #299 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Si eu ma bag la platou, cred ca ne vom baga toti pana la urma

  20. #300 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Pai doar nu unii mananca iar altii se uita.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 180 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 115 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 324 Last Post: 27-04-2024, 00:37
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts