Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 180 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 66 116 ... LastLast
Results 301 to 320 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #301 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Eu sunt mai firav asa si am zis sa nu ma bag la multa mancare... d'ar mi'am dat seama ca probabil se va face un concurs si de "care termina mai repede" sau "feed your face"

  2. #302 SP
    Junior Member eM1983's Avatar
    sincer nu prea am chef sa mananc, dar o sa mananc putin daca toata lumea va face asta. Sper sa aiba pe steluta..

  3. #303 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Eu sunt mai firav asa si am zis sa nu ma bag la multa mancare... d'ar mi'am dat seama ca probabil se va face un concurs si de \"care termina mai repede\" sau \"feed your face\"
    Tu o sa castigi sigur concursul asta, la cat de hotarat de vad!

  4. #304 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by eM1983 View Post
    sincer nu prea am chef sa mananc, dar o sa mananc putin daca toata lumea va face asta. Sper sa aiba pe steluta..
    Te-ai gandit tu ca peste 4 zile, orele 14.00, nu o sa ai chef sa mananci?
    Cine vrea, o sa manance, cine vrea sa bea, o sa bea, samd...

  5. #305 SP
    Junior Member eM1983's Avatar

    Smile

    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Te-ai gandit tu ca peste 4 zile, orele 14.00, nu o sa ai chef sa mananci?
    Cine vrea, o sa manance, cine vrea sa bea, o sa bea, samd...
    pai am zis asta pentru ca ma cunosc pe mine.n-am zis ca ar fi normal sa facem toti acelasi lucru, fiecare face ce vrea la intalnire.

  6. #306 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Doamne ...zici ca suntem femei cu fitze..frate....''eu nu vreau aia..mie nu-mi place ..eu nu mananc..deh silueta.....eu nu beau''.
    Discuti de prisos...mergem..si face fiecare ce vrea..mananca..bea...se uita care vrea..cand o sa ne adunam 100-200 de persoane ce facem..?........

  7. #307 SP
    Junior Member eM1983's Avatar
    ai dreptate dumi

  8. #308 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    stau acum la birou la munca si visez intalnirea de Duminica. Mi-e foame.

  9. #309 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sorry guys, nu e nimeni obligat/fortat sa se prezinte. Cui ii face placere sa vina, indiferent daca doreste sa manance sau sa bea ceva rece/cald... e asteptat cu drag. Promit sa mai descurc cu Dj Mo un concurs doua (stati linistiti, nu tine de viteza de mancare sau mai stiu eu ce nebunie... )

  10. #310 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    eu ma retrag de pe lista...deci -2.

  11. #311 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    eu ma retrag de pe lista...deci -2.
    Pacat...

    Well, fiecare cum stie mai bine. Eu voi fi acolo... cred ca vom comanda la fata locului dupa pofta si placerea fiecaruia.

  12. #312 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Pana la urma cati suntem sigur?A numarat cineva?

    LE:Aaa, stati ca acu am citit pagina precedenta.

    \\"P.S. Pentru cei care spun ca ne intalnim doar pt. un suc/bere... i don't agree. Eu unul vin de la munca si prefer sa pot manca linistit si sa ma relaxez total, decat sa ma duc intr-un loc (vezi Arcade) unde nici macar alune nu aveau... a trebuit sa cumparam chips-uri si alte alea de vis-a-vis (sau veneam cu ele de-acasa). Sorry, sunt gurmand, dar asta nu inseamna ca toti trebuie sa fie asa (desi la Cafeneaua Actorilor s-a demonstrat contrariul). Cine doreste sa manance, are optiune. Cine nu, nu e fortat. Dar macar sa existe optiunea asta. In plus, nu cred ca e cineva sa reziste la platourile regesti de la Excalibur... la urma urmei sarbatorim acolo, ca facem o luna, nu ? \\\"
    Total de acord, eu vin de acasa, n-are cine sa-mi gateasca, oricum la mine samb-dum sunt zile de mancat in oras, prefer sa mananc...regeste.Sunt de acord cu platourile Masa Regelui, doar ca fetele nu cred sa manance cat noi si in plus de asta, avem si niste tineri mai firavi la mancare.
    Cum spuneam in alt post, cine nu are chef sa manance acolo (sau mananca prea putin ), poa sa ia la pachet restul.Bine, o sa fiu cu ochii pe toti si o sa zic "Dumi, stai ca tu ai mancat un cartof in plus frate! "

    P.S. Nu-mi place cand se organizeaza ceva "mare" si mai apar uameni care ies din turma.Dupa ce ca intalnirile sunt destul de rare(o data la cateva luni), macar atunci sa nu fim dezbinati.

  13. #313 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    P.S. Nu-mi place cand se organizeaza ceva \\\"mare\\\" si mai apar uameni care ies din turma.Dupa ce ca intalnirile sunt destul de rare(o data la cateva luni), macar atunci sa nu fim dezbinati.
    Taw, pana acum am reusit sa facem 3 intalniri ale consolistilor, si cred ca toate au iesit super. Cu cea de Duminica, sunt 4 intalniri intr-o singura luna. La toate intalnirile au fost concursuri, premii, trageri la sorti, etc... dar eu cel mai fericit sunt ca am reusit sa dau si eu niste fete unor nickname-uri, ca am reusit sa cunosc oameni cu care vorbeam de aproape 8 ani de zile... Si pana la urma ne-am simtit bine. Eu cel putin. De opiniile celorlalti dati pe paginile precedente.

    Ca unii se retrag din diverse motive, well, asta e viata. Dar cel putin din partea unora ma asteptam la mai multa maturitate. Cu toate astea, life goes on. Si daca ma supar imi si comand un purcelus la tava

    P.S. Si orice ar zice oricine, eu unul ma mandresc cu comunitatea asta, asa mica si "ciumata" cum e ea vazuta de ceilalti. Si ca urmare al celor intamplate astazi, m-am decis ca si fara sponsor sa merg mai departe. Chiar daca raman ultimul pe baricade si tot nu ma las... asa ca maine e timpul sa faca femeia un credit pt. hostingul pe un an (mie mi s-a terminat optiunea asta de la server building). So, ori la bal, ori la spital

  14. #314 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Si daca ma supar imi si comand un purcelus la tava
    Propun sa ne suparam mai multi la un purcelus

    Eu n-am inteles, pana la urma comandam un platou sau doua dinainte, sau fiecare cu ce-l doare cand ajunge acolo?

  15. #315 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Khan, luam la fata locului... si-asa ne ducem de nebuni de la ora 14:00 (ei deschizand la ora 13:00). Ne-om descurca noi sa gasim ceva de-ale gurii. Si intre timp, ne racorim la un Cico, un Brifcor ceva

  16. #316 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    De abia astept intalnirea. Mi-au fost promise 2 cadouri de catre colegii mei moderatori. Ca sa inteleaga lumea: eu fiind cel mai tanar din staff-ul acestui imens site, lumea ma rasfata. Primesc jocuri, masini, case, femei I love you guys.

  17. #317 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Vreau si eu cadouuuuuuuuuuuu (o zdranganea )

  18. #318 SP
    Member darcangel's Avatar
    MonkY : 1. Unii se retrag pt. ca ai schimbat ziua intalnirii si pt. ca au si alte activitati care se desfasoara in acea zi.
    2. Au fost si sunt in continuare voci care, ii considera imaturi pe cei care se joaca.
    3. Suntem o comunitate de cateva sute si suntem in crestere, iar daca s-au ivit probleme financiare, eu propun sa le rezolvam impreuna si sa cotizam pt ca forumul nostru sa mearga mai departe. Banuiesc ca se poate face asta printr-un sistem pe care sa-l gandim cat mai eficient.

  19. #319 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    gen... donatii paypal?

  20. #320 SP
    Member darcangel's Avatar
    Nu o lua in gluma, daca sunt probleme, atunci consider firesc ca noi, care formam acest forum sa nu-l lasam sa se destrame si asta pt. cativa arginti. Se poate gasi o forma gen donatii sau chiar o cotizatie fixa, e de gandit putin.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 180 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 66 116 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 331 Last Post: 07-05-2024, 11:21
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts