Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 180 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 113 163 ... LastLast
Results 1,241 to 1,260 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #1241 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Fiecare cu gustul lui. In mancare chiar nu exista obiectivism...

    Cea de la Apaca e ok... dar nu stiu cum o prindeti voi nonstop, eu din 10 incercari, am reusit doar de 4 ori....

  2. #1242 SP
    Member Webpredator's Avatar
    trickz - Corect , bine ai grait , de aceea si exista varietate , optiuni.
    Sunt oameni care refuza vehement fast-food-urile , indiferent cat de bune le considera ...altii

  3. #1243 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    eu mereu o prind pe cea de la apaca pe la 12 .. deschisa adik ora 24:00 , iar in timpu zilei merge un kfc ceva..

  4. #1244 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Asta cu saorma e ca o discutie purtata cu sora-mea vis-a-vis de niste prajituri din Plaza care costa 10-15ron bucata (si sunt mici).
    Eu le gaseam doar decente pe cand ea le ridica in slavi.
    Nimeni nu va recunoaste o saorma de calitate daca va opta pentru "Una mica de pui va rog.Da, cu de toate.Sau nu, doar ketchup, varza si maioneza".

    Cred ca si cu ochii inchisi recunosc carnea si sosurile de la cele mai cunoscute saormerii din Bucuresti.

  5. #1245 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Guys, please... despre shaormarii, restaurante si toate cele, avem thread dedicat: http://www.consolegames.ro/forum/f67...fta-buna-oras/. Aici este pentru intalnirile CG (cu paharul aferent de vorba)

  6. #1246 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hai sa facem o intalnire la shaorma. Fiecare vine cu paharul de acasa, vorba vine singura!

  7. #1247 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Hai sa facem o intalnire la shaorma. Fiecare vine cu paharul de acasa, vorba vine singura!
    Mai bine hai sa donam banii de shaorma... ca e mai sanatos

    Oricum o sa fie in curand intalnirea pentru Killzone 2... asteptam propuneri...

  8. #1248 SP
    Member Webpredator's Avatar
    La Haleala ? (hmm....Taw ? )
    Excalibur? (aici cine e cu mine? )

    sau o propunere bombastica (sper sa nu jignesc pe nimeni...) : McDonalds !
    Sectiunea : private party

  9. #1249 SP
    Member Nonelito's Avatar
    La haleala!!!!! :d

  10. #1250 SP
    raf
    Member raf's Avatar
    Quote Originally Posted by webpredator View Post
    La Haleala ? (hmm....Taw ? )
    Excalibur? (aici cine e cu mine? )

    sau o propunere bombastica (sper sa nu jignesc pe nimeni...) : McDonalds !
    Sectiunea : private party
    tare asta cu MC'u, si il platim si pe Ronald clovnu sa ne entertein'eze

  11. #1251 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Excalibur a deschis un restaurant nou in Piata Revolutiei (str Academiei nr 39-40 pe colt , vis-a-vis de Ministerul de Interne),asta daca nu stiati deja (eu am fost acum vreo 3 saptamani).Este mult mai mare si mai bine aerisit,dar tot la subsol si cu mese rotunde (vreo 20-25 de mese cred)...Mancarea e la fel.Cred ca au schimbat berile.
    Rezervari: 0730.190.364 si 021.314.56.70

  12. #1252 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Deabea astept intalnirea de la Killzone 2. Sicer idei nu prea am , dar ar fii foarte frumos daca am sta la un restaurant ca sa si papam ceva.
    Pana atunci as propune (daca se poate si daca ati vrea) o alta mica iesire.Poate la un fotbal sau la un biliard (London poate) !

  13. #1253 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Deabea astept intalnirea de la Killzone 2. Sicer idei nu prea am , dar ar fii foarte frumos daca am sta la un restaurant ca sa si papam ceva.
    Pana atunci as propune (daca se poate si daca ati vrea) o alta mica iesire.Poate la un fotbal sau la un biliard (London poate) !
    well...this is a good idea...dar de ce nu veniti si la Brasov?

  14. #1254 SP
    Member Snake's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    well...this is a good idea...dar de ce nu veniti si la Brasov?
    Cred ca ai intrebat de 5 ori de ce nu vine lumea in Brasov. De ce ar merge in Brasov si nu in alta parte ? Cati consolisti sunteti in Brasov ? 2, 3 ? Cu cat sunt mai mari preturile in Brasov fata de Bucuresti in localuri ? De 2, 3 ori ? Not worth it. Vara cel putin. Poate la mare La munte - iarna !

  15. #1255 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    'Walkman' nu vreau sa fiu rautacios , dar ne e foarte greu sa venim pana la Brasov. Cand va fii CG in culmele gloriei (nu ca acuma ar sta prost lol) si o sa avem o caravana pentru concursuri sau pentru chestii de genu asta o sa venim si pana la Brasov !
    Deci ce ziceti facem un biliard s !?

  16. #1256 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Sanke, nu toti prefera la mare pe timp de vara ... iar Brasov yam yam ! aer curat, mai putini tzopirlani pe mp ... alta viata, nu se compara cu praful din Bucuresti.

  17. #1257 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Quote Originally Posted by Q View Post
    Sanke, nu toti prefera la mare pe timp de vara ... iar Brasov yam yam ! aer curat, mai putini tzopirlani pe mp ... alta viata, nu se compara cu praful din Bucuresti.

    Subscriu

  18. #1258 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Corect , la Brasov este un aer foarte curat spre deosebire de Bucuresti. Deci facem un biliard ?!

  19. #1259 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Se pare ca nu trebuie sa imi fac preamari sperante in privinta propunerii lol !

  20. #1260 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Urmatoarea intalnire va fi pentru decernarea premiilor Killzone 2, in Bucuresti (din pacate pentru unii)... Inca mai astept si eu sa vad cand Dzeu se termina, ca sa putem stabili data pentru intalnire. Oricine altcineva poate veni, nu este strict pentru cei care au participat la concurs

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 180 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 113 163 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 324 Last Post: Yesterday, 00:37
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts