Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 180 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 ... LastLast
Results 1,801 to 1,820 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #1801 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    sorry...

    din pacate viitoarea sotie trebuie sa fie la munci a doua zi si abia mi-a dat veste. asa ca vin iar solo. sper ca ma primiti ptr buna purtare.... asa ca dark wadder vine fara +1

  2. #1802 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mbon.. sa facem un update si recapitulare: Intalnirea intre prietenii CG si micul party de finish de an va avea loc Sambata 19.12.2009 , ora 18:00 la localul Nautilus (Strada Anastasie Panu Nr. 24. Aveti mai jos o harta - pentru cei cu GPS-uri, introduceti "Panu" la numele strazii... mie nu mi-a gasit Anastasie).
    .

    "Intrarea" este de 50 RON si e pentru inchirierea localului si meniul urmator (sper sa va placa):
    -chiftelute
    -pui shanghai
    -salata Waldorf
    -salata orientala
    -fasole batuta (de post)
    -platou branzeturi
    -friptura la tava de porc/pui
    -cartofi ardelenesti (de post)
    -salata asortata (de post)
    -de sezon (carnaciori, toba, sunca)
    -icre si masline
    -cafea

    De baut se poate apela la bar, sau daca vrea cineva sa bea ceva special... bring it on and share it with your friends. Nu exista tinuta obligatorie or something. Un singur lucru e important: sa veniti sa va simtiti bine ! Nu ne intalnim sa decernam premiile MTV, in caz ca e cineva "speriat" de oficialitati. Ne intalnim sa barfim anul care vine, sa radem de anul care trece, ciocnim un paharel, mancam ceva bun, un picut de tort... cu muzica in surdina si fara lautari care sa ne cante la mese (prietenii stiu de ce).

    Lista updatata cu cei care s-au anuntat:

    1. Dark Wadder
    2. Khan + 1
    3. rodarkone + 1
    4. Monky + 2
    5. Bodopsx + 1
    6. webpredator
    7. greyhound
    8. dj_andrei + 1
    9. trickz + 1
    10. donely + 3
    11. Q + 1
    12. g.g + 1
    13. cosmina
    14. Dumymix
    15. leo_cosmin + 1
    16. darcangel
    17. mistiq
    18. MrRoby + 1
    19. DjMo
    20. mukiki
    21. Sarpe
    22. RvsS + 1

    Total: 37 locuri

    P.S. Maine este ultima zi pentru inscrieri, so please hurry if you want to join the party !

  3. #1803 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Ok...deci ce m-a gandeam eu......pun la bataie pentru un concurs de baut bere(dar sa nu vina Bobby,ca iar castiga....),de spart pahare..orice concurs,vedem la fata locului.....Devil May Cry 4 pentru xbox360,nu am nimic de ps3 ,deci daca se mai baga cineva sa facem ..asa ceva niste chestii...ati inteles ideia......

  4. #1804 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Hahaha ))) Mai mai ca vin de la munte rapid doar ptr intalnire, doar doar mai castig la bautul de bere

  5. #1805 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Da Bobby..asa o sa vii, ca data trecuta, noi eram umflati de bere si tu erai uscat...de ai baut o bere in 9sec....lasa muntele ca ai timp si alta data....hai la party.....

  6. #1806 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Concurs de baut bere va fi clar... Damn, trebuie sa luam si bere
    Cat despre ce punem la bataie... ca de obicei... vor fi ceva jocuri din partea CG, si diverse de pe la useri. We love sharing

  7. #1807 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hmm, bere nu stiu daca pot sa aduc dar incerc sa aduc si eu ceva de baut, macar 2 sticle de Pepsi, ca vad ca la alcoholice se impinge toata lumea

  8. #1808 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Stai linistit... nu trebuie sa aduca nimeni nimic... dar poate nu se nimereste cu ce vrei tu sa bei acolo. In plus, ce rost are sa dai pe un suc la pahar 5-10 RON cand cu 5 RON bei toata noaptea la 2L, right ? Nu vrem nici sa exageram cu banii aruncati acolo... e totusi criza.

    ---------- Post added 18-12-2009 at 12:47 PM ----------

    Bon... Last call... Mai vine cineva (prin nameti, ca Mos Craciun) ?

    ---------- Post added 18-12-2009 at 01:00 PM ----------

    S-a strigat "Bingo" ! Ne vedem maine la 18:00 ! Prin nameti, underground... ne descurcam noi. Nu de alta, dar sa nu ma lasati sa mananc tort de 6-7Kg singur

  9. #1809 SP
    Member maweryck's Avatar
    este pt prima data cand ma oftica zapada cu adevarat Cat de mult mi-ar fi placut sa vin , dar atata timp cat nu stiu sigur daca pot sa ajung ....mai bine sa nu incurc pe nimeni ....la cum vad ca arata autostrazile la stiri ...
    Bafta si distractie placuta

    Scuze de offtopic

  10. #1810 SP
    raf
    Member raf's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    este pt prima data cand ma oftica zapada cu adevarat Cat de mult mi-ar fi placut sa vin , dar atata timp cat nu stiu sigur daca pot sa ajung ....mai bine sa nu incurc pe nimeni ....la cum vad ca arata autostrazile la stiri ...
    Bafta si distractie placuta

    Scuze de offtopic
    aceeasi problema si la mine din cauza zapezii, hai sa zicem ca as ajunge cu chiu cu vai cu transp in comun, dar seara mai pleca acasa tarziu cu transp in comun mama mare have fun u'z guys
    unde e tehnologia aia de teleportare cand ai nevoie de ea...

  11. #1811 SP
    Junior Member abymixxx's Avatar
    Salut ... la dumymix ... pune din nou +2 daca se mai poate ... se pare ... ca a mai gasit 2 persoane ... din cate am inteles ... sunt tot dupa forum ... dar nu pot posta ... ca nu sunt in fata calculatorului acum ...

  12. #1812 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    nimic nu poate sta in cale eu vin din baneasa, merg la imax cotroceni, dupa care vin macar pt 2 ore la intalnire (mai mult fac pe drum dar nu pot rata intalnirea ) cu transport in comun ofc

  13. #1813 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Quote Originally Posted by abymixxx View Post
    Salut ... la dumymix ... pune din nou +2 daca se mai poate ... se pare ... ca a mai gasit 2 persoane ... din cate am inteles ... sunt tot dupa forum ... dar nu pot posta ... ca nu sunt in fata calculatorului acum ...
    OK - nu e nici o problema lista finala arata asa:

    1. Dark Wadder
    2. Khan + 1
    3. rodarkone + 1
    4. Monky + 2
    5. Bodopsx + 1
    6. webpredator
    7. greyhound
    8. dj_andrei + 1
    9. trickz + 1
    10. donely + 3
    11. Q + 1
    12. g.g + 1
    13. cosmina
    14. Dumymix + 2
    15. leo_cosmin + 1
    16. darcangel
    17. mistiq
    18. MrRoby + 1
    19. DjMo
    20. mukiki
    21. Sarpe
    22. RvsS + 1

    Total: 39 locuri

  14. #1814 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Pot trece 15 min sa salut si eu lumea ?
    Excursia mea la munte s-a amanat din cauza drumurilor

  15. #1815 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by raf View Post
    aceeasi problema si la mine din cauza zapezii, hai sa zicem ca as ajunge cu chiu cu vai cu transp in comun, dar seara mai pleca acasa tarziu cu transp in comun mama mare have fun u'z guys
    unde e tehnologia aia de teleportare cand ai nevoie de ea...
    Mie mi se pare ca e foarte aproape de statia de metrou Timpuri Noi, si Sambata circula pana la 00:00

  16. #1816 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bobby nu cred ca se supara nimeni... doar sa vii cu 50 RON in caz ca se supara proprietara
    Cat despre mijloace de transport... ne mai unim astia cu masini, mai facem un taxi la comun... ne descurcam noi. Bine ca nu mai ninge (si sper sa fie si maine fara "evenimente" ca iar ii ia prin surprindere).

  17. #1817 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Este foarte aproape de Vitan Mall din cate observ pe harta, in zona aia circula autobuzele 123/124 si tramvaiul 19. Cele mai apropiate statii de metrou sunt Mihai Bravu si Timpuri Noi, insa nici Dristor 1/2 nu-i foarte departe.

    Nu am inteles un lucru, poate ma lamureste cineva: cei care au castigat la http://www.consolegames.ro/forum/f79...-consolegames/ sunt obligati sa participe? Am inteles ca asa se pot ridica premiile.

  18. #1818 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Nu am inteles un lucru, poate ma lamureste cineva: cei care au castigat la http://www.consolegames.ro/forum/f79...-consolegames/ sunt obligati sa participe? Am inteles ca asa se pot ridica premiile.
    Doamne Fereste ! Nu e nimeni man obligat sa vina pt. ridicarea premiilor. Era o mica "obligatie" pentru decernarea premiilor Fifa 10... dar daca ne-a anuntat castigatorul ca nu poate veni, a ramas... ... cam asa. Premiile voastre vor fi trimise prin Fan Curier (probabil Luni) si va vor veni la usa. So, nobody is forced... Oricum lista pt. party e inchisa deja... Pot manca tort cat 10 acum

  19. #1819 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    My bad, am inteles eu gresit, merci de lamurire.

  20. #1820 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Trece-ti-l si pe blazer pe lista, nu are net si nu poate posta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 180 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 330 Last Post: 03-05-2024, 10:54
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts