Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 94 of 180 FirstFirst ... 44 84 92 93 94 95 96 104 144 ... LastLast
Results 1,861 to 1,880 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #1861 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    placerea a fost de partea lui man

  2. #1862 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    M-am gandit ca voi sunteti ca am sughitat aseara de ma luase ameteala. Mo, voi lua o cutie de Strepsils si o bautura calda cand va fi urmatoarea intalnire.

  3. #1863 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Cel mai tare party. Incet incet incep sa-mi revin
    Nu-mi vine sa cred cum a trecut timpul. Pfoa, chiar nu ma asteptam sa petrecem pana la 3 dimineata

  4. #1864 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Mai tii minte ce te-am rugat aseara?

  5. #1865 SP
    Member Radoo's Avatar
    Poate nu scriu unde trebuie, dar ştiu că era o petiţie a rom�nilor cu referire la accesul la PS Store, XBox Live store şi alte chestii: asta. Ei, acum ceva vreme am văzut că au mai făcut şi grecii (cred) o petiţie. Ce-i drept, are foarte puţine semnături, dar mă g�ndeam că putem să-i ajutăm cu c�teva semnături, ei referinduse la toate statele UE care nu au PS Store. Semnaţi aici.

  6. #1866 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Mai tii minte ce te-am rugat aseara?
    Nope. Please remind me

  7. #1867 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Saboteur

  8. #1868 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Aaaaa.. asta. Credeam ca mi-a spus ceva cand incepeau sa-si faca berile efectul...

  9. #1869 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Felicitari! Vad ca a iesit o petrecere pe cineste

  10. #1870 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Pe cand o intalnire pe la Constanta ? Veniti si voi la vara pe aici.

  11. #1871 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Radoo View Post
    Poate nu scriu unde trebuie, dar ştiu că era o petiţie a rom�nilor cu referire la accesul la PS Store, XBox Live store şi alte chestii: asta. Ei, acum ceva vreme am văzut că au mai făcut şi grecii (cred) o petiţie. Ce-i drept, are foarte puţine semnături, dar mă g�ndeam că putem să-i ajutăm cu c�teva semnături, ei referinduse la toate statele UE care nu au PS Store. Semnaţi aici.
    Nu scrii unde trebuie... insa petitia aceea am facut-o acum aproape doi ani si nu s-a agitat mai nimeni pe la noi (ma refer la "autoritati" si cei care scot gramezi de bani din acest business): [Info] Petitie online pentru Microsoft, Sony si Nintendo - Computer Games Forum

  12. #1872 SP
    Member Radoo's Avatar
    Ştiam de thread-ul de pe Computer Games. Eu voiam să vă informez de cealaltă petiţie, mai nouă. Nu ştiu unde trebuie să scriu. Mută tu, te rog, mesajele mele unde trebuie.

  13. #1873 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Venit, vazut, placut ... regrete la plecare ca s-a terminat.
    In poza aia zici ca eu cu Trickz mai aveam un pic si ne sarutam ))
    Jur ca de acum nu mai ratez o intalnire si nici nu mai plec mai devreme....de premii )

  14. #1874 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    ghei-mări

  15. #1875 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    O da o da.... ce avatar darkie...ce avatar ) se va goli forumul asa

  16. #1876 SP
    Member darcangel's Avatar
    Pe o scara valorica a locurilor pe unde ne-am haladuit, Nautilus este pe primul loc. Felicitari organizatorilor, dragilor nostri moderatori si nu in ultimul rand, noua, celorlalti consolisti ! A fost totul la superlativ ! La Multi Ani !

  17. #1877 SP
    Member slabunator's Avatar
    am o intrebare (desi cam off topic, scuze)nu stiti cine e Silviu? Cel care a intrat in legatura telefonica cu cei de la Money Chanel cand dezbateau problema serviciilor online de jocuri pentrut userii din Romania. Mi-i se pare cunoscuta vocea lui, de pe PSN.

  18. #1878 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Silviu Stroie, Computergames. Si da, hai sa ne oprim cu offtopic-ul.

    On-topic, daca v-a placut la Nautilus, data viitoare o facem si mai si. Mai ales ca si ei inca se organizeaza. Daca arata asa bine dupa o saptamana de la deschidere... de-abia astept sa vad cum va fi dupa o luna, doua

    P.S. Pacat ca n-ati venit la timp... stateati de vorba cu Gyuri Pascu. Un tip de nota 10. A zis ca ne asteapta la o cantare oricand, doar sa-i dam un semn.

    Oooops, am ajuns la 7000 de posturi. Damn spammer

  19. #1879 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Locatia de abia era deschisa? Bine, vezi ca poate fi si invers, sa nu se mai faca nimic in timp si sa ramana tot asa sau mai rau

  20. #1880 SP
    is the man! trickz's Avatar
    @ web, khan: Eu o sa pun pozele DOAR daca imi faceti cinste cu o lunga cu glazura

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 94 of 180 FirstFirst ... 44 84 92 93 94 95 96 104 144 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 335 Last Post: Yesterday, 12:29
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts