Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 58 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast
Results 741 to 760 of 1159

Thread: Mafia II

  1. #741 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike2k View Post
    eu jignesc? ia uitate mai sus de postul meu sa vezi cum ma ataca acel "consol3" si sa nu iti mai spun si mesajele de pe privat ce imi trimite....
    Omule tu stii ce aia mesaj privat si post in profil? Stii sa le deosebesti? De aceea ti-am si scris in profil ca sa vada toti, sa nu fie nimic ascuns! Pacat ca tu nu te prinzi si nu faci diferenta... iti recomand sa mai citesti odata ultimul meu post din profilul tau

  2. #742 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Eu zic sa nu va mai certati. Show some love.

    Am incercat DEMO-ul pe PC, ... cred ca il voi cumpara, dar pe PC, sa profit de "adevarata" s-a culoare. Nu de alta, dar acolo am facut prima oara cunostinta cu el.

  3. #743 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Mafia 2 Developer call - New Game Network
    With Mafia 2 releasing on August 24th, a member of the development team has hosted a conference call with select members of the industry. The press sent in their questions in advance, and many were answered, including one of our own!

    Spokespeople on the call were:
    Jack Scalici – Director of creative production on Mafia 2
    Chase – Call moderator
    daca aveti timp sa ascultati tot interviul...

  4. #744 SP
    Member taz@'s Avatar
    Am terminat si eu demo-ul pe ps3 si am ramas un pic dezamagit,recunosc ca am avut asteptari destul de mari de la el.Framerate-ul destul de praf,screen tearing RAU de tot,ce joc cu mafioti nu are muzica jazz?!poate sunt mai multe posturi radio in versiunea finala;Totusi,gameplay-ul pare solid,arata bine(daca stai la 5 m de tv),atmosfera jocului este realizata bine iar povestea cu siguranta o sa fie una foarte buna.
    O sa tin banii pentru altceva...lol

    P.S Gata ma cu certurile ca de 10 pagini numa asta faceti,parca sunteti tacani de cls a 5a;nu-ti convine,nu cumperi;n-ai,asta este...da mai hooo!

  5. #745 SP
    Member Geonebun's Avatar
    Dar nu v ati gandit ca lansarea acestor demouri pe consola foarte slabe sunt o strategie de marketing ? Toata lumea va da cancel la pre order si va lua pe PC si asa acolo nu prea sunt vanzari mari iar apoi cand se va lansa jocul , versinuea finala va fi depaft buna pe console.Cei care au dat cancel la pre order il vor cumpara la pretul de lansare mult mai mare iar cei care au luat pe PC vor spune .. trebuie sa il iau si pe consola acuma ca nu e rau .. sa ii fac trofeele. )

  6. #746 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Ce bine ti se potriveste nick-ul...

  7. #747 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by Geonebun View Post
    Dar nu v ati gandit ca lansarea acestor demouri pe consola foarte slabe sunt o strategie de marketing ? Toata lumea va da cancel la pre order si va lua pe PC si asa acolo nu prea sunt vanzari mari iar apoi cand se va lansa jocul , versinuea finala va fi depaft buna pe console.Cei care au dat cancel la pre order il vor cumpara la pretul de lansare mult mai mare iar cei care au luat pe PC vor spune .. trebuie sa il iau si pe consola acuma ca nu e rau .. sa ii fac trofeele. )
    Ai drepate, de ce sa nu dai cancel la pre-order pe console unde acolo se dau bani cand poti sa-l iei moca de pe net.
    Attached Images Attached Images grasshoppers-facepalm-fail-facepalm-face-pedo-demotivational-poster-1252243283.jpg

  8. #748 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Doamne ce Loser

    Acuma i'am dat si eu download la Demo

  9. #749 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Sper sa se repare problemele in varianta full, am mai jucat si are mari scaderi de FPS cand derapez cu masina sau la viteza mare. Buguri destule : am trecut printr-un stalp, am ramas bloca cu masina intr-un gard, un freez cand am raspuns la telefon. Plus zidul invizibil de langa apa ...

  10. #750 SP
    Member Geonebun's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Ai drepate, de ce sa nu dai cancel la pre-order pe console unde acolo se dau bani cand poti sa-l iei moca de pe net.

    Ce am zis eu si ce ai inteles tu , mai citeste odata , nu are nici o treaba cu pirateria.

    ---------- Post added 15-08-2010 at 04:28 PM ----------

    [QUOTE=Daniel;409534]Doamne ce Loser


    Am zis ei eu o gluma si ma faci ratat ? Tu asa faci prima impresie ? Jignesti oameni ? Nici macar nu ne cunoastem.

  11. #751 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Mi se pare o foarte mare tampenie ceea ce ai scris tu acolo.

    Infine.... Sa zicem ca e parerea ta

  12. #752 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Mi se pare o foarte mare tampenie ceea ce ai scris tu acolo.

    Infine.... Sa zicem ca e parerea ta
    Degeaba o dai la intors. Jignirea ramane.

  13. #753 SP
    Banned Spike2k's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Sper sa se repare problemele in varianta full, am mai jucat si are mari scaderi de FPS cand derapez cu masina sau la viteza mare. Buguri destule : am trecut printr-un stalp, am ramas bloca cu masina intr-un gard, un freez cand am raspuns la telefon. Plus zidul invizibil de langa apa ...
    Nu stiu ce joc jucati voi acolo dar eu n-am intampinat deloc framerate scazut, nici macar in misiuni

  14. #754 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Cum am intrat in joc am ramas direct blocat in baie intre chiuveta si usa
    Jocul in rest e foarte fain

  15. #755 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Ar trebuii sa ii multumiti lui dumnezeu!!! Am scapat de factorul poluant!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #756 SP
    Member Nightfly's Avatar
    Foarte tare jocul, cel putin demoul. Abia astept varianta finala, certurile sunt de prisos.

  17. #757 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by unlike View Post
    Astia care ziceti sa e grafica slaba nu sunteti oameni seriosi. E foarte adevarat ca pe PS3 are o grafica inferioara si framerate slab si eu sunt extrem de frustrat din aceasta cauza, pentru ca aveam de gand sa-l cumpar pe PS3, dar acum ma gandesc sa-l joc pe PC, pe varianta "necumparata" , dar cum sa zici ca e grafica mai slaba ca la Mafia 1. E de-a dreptu superba . Hai cu jocu full

    Eu compar aici doar PS3 cu PC, nu vorbesc de xbox ca nu cunosc.

    daca tot vroiai sa-l cumperi pe ps3 dc nu-l cumperi si pe pc mai ales ca jocul arata mult dar mult mai bine

  18. #758 SP
    Junior Member KnupZ's Avatar
    Daca stai mai aproape de tv cand il joci pe consola vezi diferenta de grafica,daca stai comod pe o canapea sau pe un fotoliu la 1,5m de tv sau chiar mai mult,depinde de dimensiunea tv-ului nu se mai observa nimic,si asta e valabil pentru toate jocuriile de pe console,nu sunt facute sa joci la jumate de metru de tv.

  19. #759 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Haha
    Attached Images Attached Images fanarty2_201.jpg

  20. #760 SP
    Member cata1lin's Avatar
    Iata si raspunsul oficial la toate (de)zbaterile voastre din ultima saptamana: intradevar nu va fi iarba pe PS3 (era vremea cositului cand au facut varianta PS3 a jocului);

    "There will not be highly detailed grass or large pools of blood, the cloth movement is less noticeable than, for example, the PC version, and the visual fidelity in the demo is generally representative of what you’ll see in the full game."


    cititi raspunsul complet aici


    LE: cu toate astea nu-mi anulez precomanda pentru varianta PS3 a jocului (oricum nu-mi place iarba...doar daca e de fumat)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 58 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia 3 By flavi_us in forum Console Club
    Replies: 464 Last Post: 25-07-2021, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts