Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 44 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 ... LastLast
Results 801 to 820 of 869

Thread: Dark Souls

  1. #801 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Dacă sunteți amatori de concept art și vreți să vă clătiți ochii: Graft's Album: Dark Souls: concept art & fan art

  2. #802 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Valentine's day
    Attached Images Attached Images 25.media.tumblr.com-8e12a8016f4415a95adf07cef42190cc-tumblr_mi50lhhsji1qad16go2_r1_400.png 24.media.tumblr.com-77e94459b03d7c9a4186e86eb8106cf0-tumblr_mi50lhhsji1qad16go1_400.png 25.media.tumblr.com-fe386e58e6fae4069f5b19b1110a729a-tumblr_mi50lhhsji1qad16go3_r1_400.png

  3. #803 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Attached Images Attached Images 6yubd.jpg

  4. #804 SP
    Member Zadawn's Avatar
    Punem si noi de un fight club?@ PS3 SL120?

  5. #805 SP
    Member zulander's Avatar
    Am inceput si eu sa-l joc de cateva zile, 20 de ore bagate, lvl 45 parca.
    Merg pe un str-faith build, deocamdata merg pe Zweihander, abea am intrat in Sen's Fortress, ceva tipsuri despre upgrade-uri la arma, pe ce path sa o duc?

  6. #806 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by zulander View Post
    Am inceput si eu sa-l joc de cateva zile, 20 de ore bagate, lvl 45 parca.
    Merg pe un str-faith build, deocamdata merg pe Zweihander, abea am intrat in Sen's Fortress, ceva tipsuri despre upgrade-uri la arma, pe ce path sa o duc?
    Daca faci build de str/faith mergi pe divine +10 weapon.

  7. #807 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  8. #808 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Dark Souls - Zavvi Exclusive Limited Edition Steelbook PS3 | Zavvi.com - £21.99

    Limited to 3000 units.
    Disponibil din 19 iulie.

  9. #809 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Dark Souls - Zavvi Exclusive Limited Edition Steelbook PS3.
    THX! Am bagat precomanda.

  10. #810 SP
    Member iGot Game's Avatar
    Ti-au luat si banii ? La mine "processing"...
    Sper sa fie inclus si un slipcover.

  11. #811 SP
    Member Florix09's Avatar
    E cu tot cu joc nu ? are si vreun dlc in plus sau e doar simplu in steel book ?

  12. #812 SP
    Member eneea's Avatar
    Da ,e prepare to die edition, cu DLC-ul artorias of the abiss

  13. #813 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Dark Souls: Ornstein & Smough RIP | VG247 interesant articol

    Recent m-am (re)apucat de joc. Cred ca am facut greseala mare de a juca cu un wanderer. Demon's Souls l-am terminat cu ceva caracter magic based. E incredibil de greu si confusing jocul (doar e old school), chiar si mai greu decat predecesorul sau. Ca de obicei cand joc ceva de la From Software am o lista imensa de intrebari si sper ca ma puteti ajuta.

    1.Pe ce skill-uri sa ma axez la un wanderer?
    2.Pot invata miracole si vraji? Cam care ar fi utile si ce iteme imi trebuie ca sa le fac? (catalyst, talisman, wand etc)
    3.Am batut pana acum doar primul boss din "tutorial" , Taurus Demon si Bell Goblins. Dar acum nu stiu unde sa ma duc. Mlastina ar fi singurul loc ceva mai ok da tot e destul de dificil. Alte alternative?
    4.Care covenant ar trebui sa il urmez? Si care ar fi avantajele?
    5.Cum functionaza upgrade system-ul in joc? Mai e asemanator cu Demon's Souls ? (sharpblade stone, moon stone sau cum se numeau?)
    6.Ce alte sfaturi imi mai puteti da? Pana acum am tot verificat tutoriale, guide-uri si video-uri pe youtube dar jocul e in continuare dificil (in a good way in mare parte)

    Cam atat pana acum si multumesc anticipat. Sper sa fiu la fel de activ pe thread-ul acesta mai tarziu, cum am fost si la Demon's Souls. Intr-un fel imi pare rau ca m-am apucat abia acuma ca nu il mai joaca asa multa lume, dar am avut examene, lucrari si alte jocuri de butonat XD

  14. #814 SP
    Member Florix09's Avatar
    -Eu unul am sa ma apuc si de Demon Souls si de Dark Souls. si putem face echipa in dark souls. ca in demon souls s au inchis serverele din cate stiu eu

  15. #815 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Mă apuc și eu de el la începutul lui iulie, după ce termin sesiunea. Sper să ne ții la curent Tudoran!

  16. #816 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    will do! will do! o sa am o saptamana pauza pana trimti consola din Anglia in Romania. Da sigur ma joc bine zilele astea. E la fel de addicting ca si Demon's Souls, doar ca un pic mai confusing decat predecesorul (din cauza lumii open world)

  17. #817 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Care vreti sa jucati si aveti caractere de aprox 120 sau 400 level lasati id aici poate facem un camping impreuna. Sau un run

  18. #818 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Este super jocul,l-am cumparat si eu de vreo saptamana mai ales ca era la un pret mic la altex:79 RON,am si uitat de FIFA.Deocamdata il joc de vreo 31 de ore si am murit de vreo 100 de ori,inca n-am apucat sa sun clopotul in orasul de jos,e ceva de groaza,am stone armour si tot nu reusesc sa inving boss-ul de acolo sau santinela aia inalta,puteti sa ma ajutati cu vreun sfat sau vreo combinatie de armura cu arma?

  19. #819 SP
    Banned asperas's Avatar
    [QUOTE=ionutsb85;1004403]Este super jocul,l-am cumparat si eu de vreo saptamana mai ales ca era la un pret mic la altex:79 RON,am si uitat de FIFA.Deocamdata il joc de vreo 31 de ore si am murit de vreo 100 de ori,inca n-am apucat sa sun clopotul in orasul de jos,e ceva de groaza,am stone armour si tot nu reusesc sa inving boss-ul de acolo sau santinela aia inalta,puteti sa ma ajutati cu vreun sfat sau vreo combinatie de armura cu arma?[/QUOTE

    ce faci omule de 30 ore in joc..!(dark souls nu e asa de greu trebuie doar sa il citesti putin si pe urma nu o sa iti mai puna prea mari probleme! spor la joaca..!
    hint:eventual baga un ochi aici Dark Souls Wikidot Wiki - Dark Souls Wikidot Wiki.. is dark souls bible

  20. #820 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Eu nu pot să trec de hydra din Darkroot Basin. Nu mă pot apropria de ea... (Am clasa knight.) Am 17 ore în joc și n-am făcut mai nimic în el.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 44 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 26-02-2014, 22:17
  2. Replies: 1 Last Post: 01-02-2011, 23:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts