Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 110 of 498 FirstFirst ... 10 60 100 108 109 110 111 112 120 160 210 ... LastLast
Results 2,181 to 2,200 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #2181 SP
    Member Mariush's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Serios ? Ti-ai comandat tu unul la 80 lei si ti-a fost livrat ? E incredibil cat de naivi pot fi romanii.
    Da, RaverX, stiu un caz de genul aceasta, iar comanda s-a onorat. Iar ce am scris nu stiu daca ma face neparat naiv...Idealist? poate...

    In alta ordine de idei, ti-ai facut un scop in viata din a imi vana post-urile? Vrei sa fac o recapitulare sa vedem in cate moduri m-ai jignit neprovocat? sau crezi ca esti mult prea subtil?

  2. #2182 SP
    Junior Member NSNS's Avatar
    pc garage a onorat o comanda pe o fifa 11 ps3 108 de lei,era o promotie,cred ca este mentionata mai sus pe thread

  3. #2183 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by mariushcrm View Post
    Da, RaverX, stiu un caz de genul aceasta, iar comanda s-a onorat. Iar ce am scris nu stiu daca ma face neparat naiv...Idealist? poate...

    In alta ordine de idei, ti-ai facut un scop in viata din a imi vana post-urile? Vrei sa fac o recapitulare sa vedem in cate moduri m-ai jignit neprovocat? sau crezi ca esti mult prea subtil?
    Daca stii un caz pe bune imi cer scuze, dar da-mi voie sa te intreb o singura chestie : daca s-a onorat comanda aia de ce nu s-a onorat si comanda mea la o placa video (unde diferenta de pret era mult mai mica) ? Mie ceva nu-mi miroase a bine.

    Iar cu jignitul ce pot sa zic ? S-a nimerit sa-ti dau quote la 2-3 posturi si deja te simti jignit. Nu te supara, daca vrei pune-ma pe ignore si gata. Serios acum, parca sunteti niste fetite sensibile, una doua va simtiti jigniti de orice.

    Am folosit cuvinte urate ? Te-am injurat ? Imi cer scuze daca tu te simti jignit, o sa incerc sa nu-ti mai raspund la niciun post si iti recomand sa ma pui pe ignore ca sa eviti in viitor sa vezi jigniri in orice post.

  4. #2184 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Ei lasa RaverX, recunoaste ca, cam ai obiceiul sa te iei aiurea de posturile sau thread-urile unora. Remember me?
    Care va sa zica incepe sa devina de notorietatea reactiile tale...

  5. #2185 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    ModNation Racers - �12.97

    SONY ModNation Racers at cheap prices | PC World

    Free UK delivery

  6. #2186 SP
    Senior Member tray's Avatar

  7. #2187 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Ce naiba. Nici Moh nu a scazut in halul asta

  8. #2188 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    Ce naiba. Nici Moh nu a scazut in halul asta
    Yep. Dar nu e de mirare, uite cat costa editia cea mai tare : hmv.com: Music CDs, DVDs, Games & More

    Acum toti aia care cer 180 lei pe KZ3 folosit o sa-si cam bage unghia-n gat

  9. #2189 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Este posibil ca vanzarile sa nu fi fost conform asteptarilor. Sau pirateria arata incisivii nemilosi.

  10. #2190 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by CrysMM View Post
    Este posibil ca vanzarile sa nu fi fost conform asteptarilor. Sau pirateria arata incisivii nemilosi.
    E o ipoteza. Dar am vazut asta la toate platformele, inclusiv PC. Am cumparat recent Metro 2033 la 19.9 lei. Editie normala, nu ceva sold out... Si vad promotii tot mai des la jocuri de PS3 sau XBOX 360. In Romania... Nu mai zic de magazinele de afara.

    Poate ni se pregateste ceva...in 2 ani deja o sa intre noua generatie de console. Ce ziceti daca o sa apara fara unitate optica si jocurile vor fi disponibile doar online si se vor putea juca doar conectate la Internet cu un server care sa te autentifice ? Ok, poate exagerez, dar imi cam da de gandit ieftinirile astea masive la foarte multe jocuri.

  11. #2191 SP
    Junior Member HIMMNOZZ's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    E o ipoteza. Dar am vazut asta la toate platformele, inclusiv PC. Am cumparat recent Metro 2033 la 19.9 lei. Editie normala, nu ceva sold out... Si vad promotii tot mai des la jocuri de PS3 sau XBOX 360. In Romania... Nu mai zic de magazinele de afara.

    Poate ni se pregateste ceva...in 2 ani deja o sa intre noua generatie de console. Ce ziceti daca o sa apara fara unitate optica si jocurile vor fi disponibile doar online si se vor putea juca doar conectate la Internet cu un server care sa te autentifice ? Ok, poate exagerez, dar imi cam da de gandit ieftinirile astea masive la foarte multe jocuri.
    Incercati ONLIVE - multe jocuri noi ,se poate juca trial 30 minute si sa le cumpara ,este un server bun ,vorba lui RAVERX Uitati,posibil in viitor asa sa ne jucam .SPOR LA JOACE
    http://www.onlive.com/#1

  12. #2192 SP
    Senior Member boga's Avatar
    La ShopTo e deja 'all gone.. sorry' KZ3. Cam bull**** dupa parerea mea. Jocuri mult mai slabe au ramas la pretul de lansare mai mult timp.

  13. #2193 SP
    Member Wagram's Avatar
    Mdea, cand sa-l salt si eu, "all gone, sorry". Mai astept.

  14. #2194 SP
    Member emanuel's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    E o ipoteza. Dar am vazut asta la toate platformele, inclusiv PC. Am cumparat recent Metro 2033 la 19.9 lei. Editie normala, nu ceva sold out... Si vad promotii tot mai des la jocuri de PS3 sau XBOX 360. In Romania... Nu mai zic de magazinele de afara.

    Poate ni se pregateste ceva...in 2 ani deja o sa intre noua generatie de console. Ce ziceti daca o sa apara fara unitate optica si jocurile vor fi disponibile doar online si se vor putea juca doar conectate la Internet cu un server care sa te autentifice ? Ok, poate exagerez, dar imi cam da de gandit ieftinirile astea masive la foarte multe jocuri.
    Nu este chiar atat de surprinzator pretul la Metro 2033 - e un joc aparut acum un an, care nu a avut un succes foarte mare, iar jocurile de pc sunt tot timpul mai ieftine.
    Nu cred deloc ca jocurile retail vor disparea - producatorii s-ar supune unui risc enorm, si nu cred ca si-l vor asuma. Oricum ,referitor la Killzone 3 eu am o alta teorie: a aparut Crysis 2 - si asta face concurenta mare la K3 (de, grafica mai buna - poate), motiv pt care se ieftineste pt a ramane competitiv. Lansarea lui Killzone 3 cu putin inainte de Crysis 2 a fost o decizie proasta in opinia mea.
    In fine, acum am ajuns sa ne plangem de ieftinirea jocurilor ?
    Si ca sa nu fiu off topic: adaug 3 lucruri:
    1. oferta de la domo.ro cu Mass Effect 50 roni - Atentie - am cumparat jocul, dar cand l-am primit, coperta si manualul era in lb maghiara si rusa . Din fericire, jocul e in engleza, fain, etc, dar totusi...
    2. Pt cei interesati de jocuri de Ps2: am vazut multe oferte pe Amazon.co.uk - cu preturi la 10 L si sub 10 lire - eu mi-am cumparat Kingdom Hearts 2 si persona 4 (cu 9, respectiv 13 lire). Si partea faina e ca sunt variantele originale, nu platinum. Aaa, si, nu cumparati direct de la amazon - transportul e foarte scump - mergeti in dreapta si selectati other sellers, new - multi nu trimit in Romania dar unii trimit - eu am cumparat de la MyMemories (2 lire transport)
    3. La emag - joc PS2: We love Katamari - 50 roni (versiunea originala) - tocmai l-am primit

  15. #2195 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Mortal Kombat 9 - Microsoft Xbox 360 - ShopTo.Net
    Mortal Kombat 9 - Sony PlayStation 3 (PS3) - ShopTo.Net

    Mortal Kombat X360 & PS3 - 29,86 Lire precomanda (a scazut de la 37 sau 39)

    Cu tot cu transport ajunge la 160 lei, good price.

  16. #2196 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  17. #2197 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Una pentru colecționari: Limited Edition Streets Of Rage Sega Mega Drive Console With 10 Games (Play.com Online Exclusive!) - �17.99
    • Plays 10 built-in games, as well as Mega Drive / Genesis cartridges
    • Games included:
    • Alien Storm
    • Altered Beast
    • Columns
    • Eswat - City under Siege
    • Fatal Labyrinth
    • Golden Axe
    • Shadow Dancer
    • Sonic Spinball
    • Streets of Rage
    • Streets of Rage 3

  18. #2198 SP
    Senior Member psypc2's Avatar

  19. #2199 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Pret excelent si la versiunea de PC

  20. #2200 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 110 of 498 FirstFirst ... 10 60 100 108 109 110 111 112 120 160 210 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts