Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 109 of 498 FirstFirst ... 9 59 99 107 108 109 110 111 119 159 209 ... LastLast
Results 2,161 to 2,180 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #2161 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    DJ Hero (Includes Turntable) PS3: �19.85 + �5.95 Courier Delivery

    DJ Hero (Includes Turntable) PS3

    Ăsta da deal!

  2. #2162 SP
    Senior Member boga's Avatar
    http://www.consolegames.ro/forum/f41...-pret-295-ron/

    It doesn't get any better than this

  3. #2163 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    aveti idee unde as putea gasi si ei plystation Move starter pack la un pret bun? eventual si inca un motion control?
    thx

  4. #2164 SP
    Junior Member Schizoid's Avatar

  5. #2165 SP
    Member shorinnn's Avatar
    Real Sibiu

    - Mirror's Edge PS3 - 53Ron
    - Pure PS3 - 50Ron

  6. #2166 SP
    Member emanuel's Avatar
    am si facut comanda la Mass Effect . Thanks, Schizoid

  7. #2167 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Nu va lasati pacaliti de cover-ul de pe site. Mass Effect de la Domo este editie Platinum.

  8. #2168 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  9. #2169 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Dead Space 2 PS3 | Zavvi.com - �13.85

    Posibil sa fie o eroare de pret, asa ca sariti cu comenzile pana o repara.

  10. #2170 SP
    Junior Member NSNS's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Dead Space 2 PS3 | Zavvi.com - �13.85

    Posibil sa fie o eroare de pret, asa ca sariti cu comenzile pana o repara.
    ReNeGaDe124 : cum ai spus era o greseala,si era reparata,am ajuns tarziu

  11. #2171 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Sunt curios dacă-și onorează comenzile care au fost făcute p�nă să-și dea seama de greșeală.

  12. #2172 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Sunt curios dacă-și onorează comenzile care au fost făcute p�nă să-și dea seama de greșeală.
    Doar nu ii compari cu magazine online din Romania. Eu zic ca vor onora toate comenzile.

  13. #2173 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Sunt curios dacă-și onorează comenzile care au fost făcute p�nă să-și dea seama de greșeală.
    Eu am prins pe zavvi cand a fost DC Universe Online 2 bucati la 25 Lire. Iti dai seama cat iesea un joc. S-a epuizat stocul rapid, aveam comanda, au zis ca il trimit sapt viitoare cand reintra in stoc, apoi si-au cerut scuze si au zis ca ei nu o sa mai continue distribuirea jocului respectiv. Si nu mi-au trimis nimic. Deci e posibil sa inventeze o scuza. Nu va ganditi ca la zavvi sau shopto lucreaza englezi. Indieni si coreeni mai degraba. Astia cam fac "munca de jos" in UK

  14. #2174 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Dead Space 2 PS3 | Zavvi.com - �13.85

    Posibil sa fie o eroare de pret, asa ca sariti cu comenzile pana o repara.
    Se pare ca a fost o eroare vad ca au corectat gresala, 23...

  15. #2175 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  16. #2176 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Doar nu ii compari cu magazine online din Romania. Eu zic ca vor onora toate comenzile.
    Attached Images Attached Images zavvi_scarbe.jpg

  17. #2177 SP
    Member Mariush's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Doar nu ii compari cu magazine online din Romania. Eu zic ca vor onora toate comenzile.
    Sunt obligati dpdv legal, moral si ce mai vrei sa onoreze comenzile. Stiu ca a fost ceva similar la E-mag cu LCD-uri, au avut intr-o seara pret de 500 RON sau ceva de genul la LCD-uri de 80. S-au facut comenzi gramada si le-au onorat pe toate.

  18. #2178 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    nu sunt obligati deloc, pt ca se poate remedia simplu. iata si dovada legata de Dead Space 2 la 14 lire:


    Hello BOGDAN ANDREI ION,

    Thank you for ordering with us at zavvi, order number 15265587.

    I am sorry to advise that we had a limited amount of stock available of Dead Space 2 at the promotional price which has since sold out.

    We can confirm that payment has not been taken and you are free to re-order at the current price should you wish.

    Thanks for your understanding, should you have any further questions please contact us through your online account message centre or on 0844 264 0702 and we will be happy to help you. We are sorry for any inconvenience caused.

    Many Thanks,

    zavvi

  19. #2179 SP
    Member Mariush's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    nu sunt obligati deloc, pt ca se poate remedia simplu. iata si dovada legata de Dead Space 2 la 14 lire:
    Foarte urat din partea lor. Nu poti sa ai un business care se respecta si sa dai rateuri de genul acesta dupa care sa trimiti un e-mail care pana la urma suna ceva de genul: "Ne pare rau ca suntem prosti, stim asta, avem oameni (sistem) incompetenti care nu sunt in stare sa respecte niste standarde. Insa cu toate ca suntem prosti, suntem si zgarciti si mai mult decat atat we don't give a crap about our customer satisfaction level. However, suntem constienti ca oricum vei cumpara de la noi, pentru ca avem produse ieftine...

    Pacat-pacat ca se intampla astfel de lucruri.

  20. #2180 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by mariushcrm View Post
    Sunt obligati dpdv legal, moral si ce mai vrei sa onoreze comenzile. Stiu ca a fost ceva similar la E-mag cu LCD-uri, au avut intr-o seara pret de 500 RON sau ceva de genul la LCD-uri de 80. S-au facut comenzi gramada si le-au onorat pe toate.
    Serios ? Ti-ai comandat tu unul la 80 lei si ti-a fost livrat ? E incredibil cat de naivi pot fi romanii. Aia cu emag si preturile gresite a fost o mare campanie de publicitate, uita-te si acum pe site la ei sa vezi ca si acum au promotii la misto "am gresit preturile, profitati".

    N-am nimic cu emag, chiar sunt multumit de magazin pana acum, insa faza cu preturile gresite n-o inghit. Si spre deosebire de unii care "pun botul" la campaniile astea eu chiar am avut ocazia sa comand odata o placa video care era in mod normal pe la 600 lei si era pusa pe site la 400 lei. Am fost sunat in cateva minute si mi s-a zis ca e gresit pretul si am fost intrebat daca vreau sa comand la 600 lei.

    Deci sa inteleg ca s-au zgarcit la 200 lei pentru UN client, dar au onorat o gramada de comenzi reduce cu 400 lei ? Hai sa fim seriosi...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 109 of 498 FirstFirst ... 9 59 99 107 108 109 110 111 119 159 209 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts