Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 99 of 498 FirstFirst ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 199 ... LastLast
Results 1,961 to 1,980 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #1961 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    CG Bazar

  2. #1962 SP
    Junior Member anonimus70's Avatar
    multumesc ptr raspuns cred ca il cumpar .

  3. #1963 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Chiar merita

  4. #1964 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Gish, am prins un Assassin`s Creed pentru PC la 30 lei din Media Galaxy... m`am uitat si la oferte PS3, dar bate vantul... un Uncharted 2 am gasit Platina la 150... in rest nimic.

  5. #1965 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Sunt oferte bune la jocurile de PS3 in magazine.. Mereu vad jocuri bune la 100-120 lei, pe cand la Xbox rareori apare ceva OK sub 200 lei, exceptie facand versiunile Classics.

  6. #1966 SP
    Member mitnic's Avatar

  7. #1967 SP
    Junior Member Wintzy's Avatar
    Sal dudes. Am tot vrut sa va povestesc o intamplare de vreo 2-3 saptamani si nu am reusit "multumita" programului incarcat, dar in final am reusit sa imi fac timp Chiar daca nu intra neaparat in categoria ofertelor bune (fiind mai degraba a one-time offer for lucky bastards ) cred ca tot aici e cel mai potrivit topic pentru a posta, mai ales ca angajatii carrefour sunt deja experimentati in asta (a se vedea episodul Uncharted 2 @ 129 lei la lansare) si cine stie ce mai apare pe viitor

    Buun Deci intr-o seara (mai exact pe 10 decembrie 2010) ma uitam eu pe la jocuri de ps3 in carrefour orhideea...evident doar de curiozitate, nu ca as cumpara vreodata vreun joc de la ei la preturile pe care le afiseaza de cele mai multe ori in necunostinta de cauza sau fara sa aibe vreo legatura cu piata. In fine, si imi pica privirea pe Naruto Ultimate Ninja Storm : Collector's Edition, nu neaparat pentru ca e genul meu de joc, dar pentru ca mi se parea ca nu vad bine : 29.9 ron..... what? Imi aminteam de momentele in care vedeam exact acelasi joc prin altex la 369 lei si ma apucau dracii lol M-am gandit ca e vreo greseala, si cu siguranta daca l-ar scana la casa mi-ar zice ca e de fapt 299 lei sau ceva de genul. Totusi am zis ca merita sa incerc, nu am nimic de pierdut, mai ales ca pretul era gresit si pe raft, si pe joc, si mi se parea cam mare coincidenta. Well, l-am dus la un scanner de preturi care in mod evident a confirmat super oferta : 29.9 lei Yeeeey Am mers la casa, banuiam eu ca tipa n-o sa se prinda ca vinde ceva mult mai scump la pret de nimic si iata cum cineva responsabil cu preturile probabil ca isi pierde jobul acum din cauza mea. But hey, what would he/she expect? (i know i'm cold-hearted)
    So m-am facut cu un joc de ps3 destul de bun, editie de colectie, nou nout la un pret de joc ps2 la mana a 2-a Am pus si poze sa va delectati

    P.S. : Mi se pare funny ca scrie pe bon mai jos : "Daca gasiti in alta parte mai ieftin, platim de 10 ori diferenta" lol
    Attached Images Attached Images img_0133.jpg img_0134.jpg img_0135.jpg img_0137.jpg img_0138.jpg

  8. #1968 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Daca gasiti altundeva mai ieftin platim de 10 ori diferenta.
    N-ai cautat mai ieftin ? lol

  9. #1969 SP
    Member maweryck's Avatar
    Ce fin a rulat dudel aici omfg ...loool Good kill dudel , good kill !!!

  10. #1970 SP
    Junior Member Wintzy's Avatar
    Da, exact la asta ma gandeam lol genial cum scrie asta sub pret numai bonu valoreaza cel putin 29.9 lei pentru ironie lol

  11. #1971 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    damn Wintzy you lucky bastard, oferte dinastea tot sa prindem la magazinele din Romania. Si eu ma mai uit la jocuri cand trec prin astfel de magazine da sincer sunt ingrozit: jocuri de psp la pret de 2 mil, Uncharted 1 platinum sa fie mai scump decat Uncharted 2, collecters-uri cu pret incepand de la cel putin 300 de ron si tot asa.

    Deci morala ar fi, sa cascam ochii de fiecare data cand mergem in astfel de locuri ca cine stie, maybe we'll hit jackpot .

  12. #1972 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Wait... sa imi explice si mie cineva... exista jocuri PS3 si in interiorul magazinelor Carrefour? Adica, nu doar in Media Galaxy and stuff like that? Nu am Carrefour in oras si ajung de 2 ori pe an si de aceea intreb...

  13. #1973 SP
    Junior Member Wintzy's Avatar
    Quote Originally Posted by MateRiaLLo View Post
    Wait... sa imi explice si mie cineva... exista jocuri PS3 si in interiorul magazinelor Carrefour? Adica, nu doar in Media Galaxy and stuff like that? Nu am Carrefour in oras si ajung de 2 ori pe an si de aceea intreb...
    Da, pai cam asta se poate deduce din ce am povestit eu mai sus. Au si ei un raft acolo cu cateva jocuri si accesorii, dar nimic special, iar ofertele bunicele sunt cam rare spre inexistente (ma rog excludem de aici "oferta" cu Naruto de care am zis lol) deci pana la urma tot bazarul de pe forum sau zavvi/shopto sunt de baza daca vrei sa cumperi jocuri la preturile reale. Totusi, cum a spus si Tudoran, nu e rau din cand in cand sa mai scanezi rafturile daca n-ai ce face si esti in trecere, cine stie cum iti e norocul

  14. #1974 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Incercati in magazinele Altex/Media Galaxy. Ar trebui sa aiba in curand pachet de 5 jocuri PS2 si 5 jocuri PS3 la preturi foarte bune. Sunt facute deja pachete.

  15. #1975 SP
    Member theste99's Avatar
    Ce inseamna preturi foarte bune ? poti da si niste exemple ?

  16. #1976 SP
    Junior Member Schizoid's Avatar
    Pachet 5 jocuri PS3 - 350ron - Assasin's Creed, Assasin's Creed II, The Elder Scrolls TV - Oblivion, Tom Clancy's RainbowSix - Vegas 2, Brother in Arms - Hell's Highway.

    Pachet 5 jocuri PS2 - 170ron - Prince of Persia - The Sands of Time, Brother in Arms - Earned in Blood, Tom Clancy's Ghost Recon - Jungle Storm, Nitro Bike, Open Season

    Google face minuni.

  17. #1977 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, doar ca in magazine va varia putin, adica sunt mai multe tipuri de pachete. Unele includ Avatar de exemplu, dati o tura cand aveti timp.

  18. #1978 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    problema e ca cel putin pachetul cu jocurile de ps3 nu face banii..

  19. #1979 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Incercati in magazinele Altex/Media Galaxy. Ar trebui sa aiba in curand pachet de 5 jocuri PS2 si 5 jocuri PS3 la preturi foarte bune. Sunt facute deja pachete.

    Ar fi bine sa realizati si voi firma Best Distribution, aceste promotii,dar daca se poate cu jocuri mai noi de exemplu:

    Asassin Creed +Asassin Creed II+Asassin Creed Brotherhood,sau Call of Duty Mw+Black Ops or maybe

    Uncharted 1+Uncharted 2,Killzone 2+Killzone3 (cand apare 3-ul)

    Este doar o parere astfel va mai puteti elibera stocul de unele jocuri mai vechi...

  20. #1980 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by l0st View Post
    Ar fi bine sa realizati si voi firma Best Distribution, aceste promotii,dar daca se poate cu jocuri mai noi de exemplu:

    Asassin Creed +Asassin Creed II+Asassin Creed Brotherhood,sau Call of Duty Mw+Black Ops or maybe

    Uncharted 1+Uncharted 2,Killzone 2+Killzone3 (cand apare 3-ul)

    Este doar o parere astfel va mai puteti elibera stocul de unele jocuri mai vechi...
    lol..pai iti dai seama ce preturi ar fi....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 99 of 498 FirstFirst ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 199 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts