Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 498 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 159 ... LastLast
Results 1,161 to 1,180 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #1161 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Eu zi că merită, �n primul r�nd este un joc foarte bun, iar efectele 3D sunt ok.

  2. #1162 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Cod DISCOUNT 10% pe TheHut: 10GAMES
    Codul este valabil doar azi.

  3. #1163 SP
    Senior Member boga's Avatar

  4. #1164 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar

  5. #1165 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Beton ! Pe ce consola e ?

  6. #1166 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Beton ! Pe ce consola e ?
    Conteaza ? pretul e superb.

    si ca sa fiu "on-topic"

    zavvi.com - Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition Xbox 360

  7. #1167 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Da c*aie ... normal ca , conteaza ... Suntem , din cate imi amintesc eu , pe CONSOLEgames ... nu pe computergames ...

  8. #1168 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Da c*aie ... normal ca , conteaza ... Suntem , din cate imi amintesc eu , pe CONSOLEgames ... nu pe computergames ...
    De ce "c*aie" ? De ce crezi tu "ca , conteaza " asa mult ??. Sincer , mi se pare ca aici te-ai bagat aiurea , fix ca musca-n cu*u vacii
    Pana la urma, in numele threadului nu scrie ca este vb numai de jocurile pe console .Nu doar odata am vazut link pe threadul asta si la jocuri de PC .Nu m-a deranjat niciodata .
    Pur si simplu ai vrut tu sa te bagi in seama dupa Monky . Se da cumva vre-un premiu pt cine e mereu de acord cu monky si nu stiu eu ??


    zavvi.com - Halo 3: ODST (Includes Halo: Reach beta) Xbox 360


    Nici macar n-am xbox360 ....am pus linkul , sa nu ma trezesc ca ma reclami pt offtopic

  9. #1169 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Eu cred ca daca sunt si jocuri de PC sau pachete (cum e pe Steam) la preturi foarte bune, merita postate aici. De exemplu cum a fost Portal gratis pe Steam. Deranjeaza pe cineva faptul ca a fost postat aici? Pe mine sincer, nu.

  10. #1170 SP
    Senior Member Walkman's Avatar

  11. #1171 SP
    Junior Member hitokiri's Avatar
    In Real (Cluj-Napoca) am vazut zilele trecute Mirrors Edge pentru Xbox360 la 62 ron nou/sigilat. Aveau multe bucati.

  12. #1172 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    la Diverta in Iasi o consola Wii e 400 RON cu tot cu nunchuck etc :-o
    din cate am auzit Diverta intra in insolvenienta...e posibil sa prindem oferte super asa ca e bine de urmarit

  13. #1173 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Am gasit si eu mai multe produse la jumatete de pret la Diverta, in special componente PC. E bine de urmarit cum zice si Hyp. Sint curios daca cei de la RTC trimit si lista de preturi la parteneri.

  14. #1174 SP
    Member viezure's Avatar
    Io sper sa nu intre, daca se inchide diverta (desi au zis ca nu o sa se inchida, cel mult cele de mici dimensiuni din cele 60 de diverta din tara), cu ce mai ramanem? Media galaxy? :\

  15. #1175 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    la Diverta in Iasi o consola Wii e 400 RON cu tot cu nunchuck etc :-o
    din cate am auzit Diverta intra in insolvenienta...e posibil sa prindem oferte super asa ca e bine de urmarit
    Aia mor cu Fifa 2008 la 300 roni de gat, nu-ti fa sperante

  16. #1176 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Se da cumva vre-un premiu pt cine e mereu de acord cu monky si nu stiu eu ??
    Don't worry... nu se da premiu, si nici nu ma deranjeaza cand cineva nu e de acord cu mine (atata timp cat argumenteaza). De-aia e forum, sa expunem pro si contra.
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Eu cred ca daca sunt si jocuri de PC sau pachete (cum e pe Steam) la preturi foarte bune, merita postate aici. De exemplu cum a fost Portal gratis pe Steam. Deranjeaza pe cineva faptul ca a fost postat aici? Pe mine sincer, nu.
    Eeeh, la freebies nu spune nimeni nu. Dar daca in loc de console se continua cu PC, maine poimaine vedem ca pe "Ce ne-am cumparat azi" ca se posteaza super preturi la pisici, telefoane mobile, tricouri si alte alea. Plus demonstratiile cum ca sunt "console related" sau eventual ca sunt "freebies"

  17. #1177 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Aia mor cu Fifa 2008 la 300 roni de gat, nu-ti fa sperante
    am fost la magheru acum si confirm ca au preturi de nesimtire

  18. #1178 SP
    Banned GhostyAbudy's Avatar
    Pai in descrierea topicului "Ce ne-am cumparat azi" este prezenta urmatoarea structura :

    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    evident lucruri care au legatura cu gameingul
    Intr-adevar , jocurile de pe PC nu au nici cea mai mica legatura cu gamingul.

  19. #1179 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar

  20. #1180 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by GhostyAbudy View Post
    Intr-adevar , jocurile de pe PC nu au nici cea mai mica legatura cu gamingul.
    Or avea, dar prea mica legatura pe consolegames (pentru mine chiar egale cu zero). S-ar putea sa incurci forumurile... Daca tii atat de mult la PC gaming, sunt sigur ca vei gasi alternative mai bune ! Bafta !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 498 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 159 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts