Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 180 of 498 FirstFirst ... 80 130 170 178 179 180 181 182 190 230 280 ... LastLast
Results 3,581 to 3,600 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #3581 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by MihneaWii View Post
    Vre un site cu jocuri mai ieftine de Wii? N-am gasit mai nimic , poate o fi vre unu' de care nu am azuzit...
    Asta e motivul pentru care mi-am dat Wii-ul, nu exista jocuri ieftine. Pe Zavvi mai au oferte, dar rar. Mai cauta si pe amazon.uk la SH. Vorbesti cu Robert Dinu si te ajuta sa iei orice.

  2. #3582 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    Nu-i inteleg , ce puii mei ca sunt niste dvd-uri amarate , nici macar Blu-Ray-uri , de ce Dumnezeu costa la fel de mult , sau chiar mai mult decat jocuri de PS3 X-box?
    Sunt fan Nintendo si parca nu m-as muta la concurenta , dar la 15 ani , nu prea ai de unde sa faci rost de bani, alocatia e pe card , si prefer sa o tin ... iar cu banii la varsta asta, stim/stiti cu totii cum e , nu ti de ei , vrei aproape tot ce e interesant!
    Aici am vazut ca-s niste jocuri mai ieftine , da' doar pentru ca sunt ultimile. Jocuri de PS3 la Altex sunt si cu 20 de lei , iar de Wii minim 50.

  3. #3583 SP
    Member Mythul's Avatar
    Preturile nu sunt pt Romania. Din cate stiu nicio consola din aceasta generatie nu e "oficial" lansata in Romania.
    Imi imaginez ca la 15 ani nu ai bani de jocuri. Ori joci ce ai, o vinzi sau o modezi.
    Bafta.

  4. #3584 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    E modata , dar imi doresc sa umplu rafturi cu jocuri , nu stiu poate e ca la darky , dorinta de a avea.

  5. #3585 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ia un Xbox360 si scapi de probleme de genul. Jocurile sunt de regula mai ieftine decat pentru PS3.

  6. #3586 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    Pai , eu sunt fan Nintendo , nu stiu de ce Imi plac , pur si simplu , cred ca cel mai mare motiv ar fi Legend Of Zelda si poate Mario pe care il stiu de 10 ani .Si nu imi vine sa ma mut la concurenta , plus ca X360 e destul de scump.

  7. #3587 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by MihneaWii View Post
    Pai , eu sunt fan Nintendo , nu stiu de ce Imi plac , pur si simplu , cred ca cel mai mare motiv ar fi Legend Of Zelda si poate Mario pe care il stiu de 10 ani .Si nu imi vine sa ma mut la concurenta , plus ca X360 e destul de scump.
    Nu sunt deloc scumpe jocurile de xbox 360.Baga un search pe aria de bazar si ai sa vezi ca au preturi la jocuri bune intre 20 si 60 de ronDaca iei la pachet iesi si mai bine

  8. #3588 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  9. #3589 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ai mai luat de acolo? Imi expira in 2 luni si as lua oferta asta.

  10. #3590 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Ai mai luat de acolo? Imi expira in 2 luni si as lua oferta asta.
    eu de aici cumpar mereu,vezi poate iti convine si asta

    xbox live codes 12 months| cheap xbox live 12 month card| 12 month gold subscription codes | Electronic First - Fast and Secure Email Delivery of Gaming Cards

  11. #3591 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ma duc pe primul, merci de pont

  12. #3592 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Ma duc pe primul, merci de pont
    npc,vezi ca e limited time din ce scrie pe prima pagina,daca nu iti vine codul in 5 min poti sa le scrii la adresa support @ electronicfirst.com si ti-l trimit in cel mult 2 min,eu apelez la ei pt ca au si psn cards de 5 si 10 lire

  13. #3593 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    @Boghy02 , nu ma refeream ca jocurile de x360 sunt scumpe , cat consola in sine.

  14. #3594 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    pai vezi tu...o fi Wii ieftin dar jocuriile sunt scumpe...pe cand la celelalte console e invers...iar pe termen lung e mai ieftin sa ai PS3 sau Xbox..

  15. #3595 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu cred ca un adevarat fan nintendo isi poate cumpăra ps3 sau xbox,poate in cazul in care are bani pt toate consolele

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

    ---------- Post added 13-07-2012 at 08:55 PM ----------

    PlayStation 3 Games for $19.99

  16. #3596 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Prețurile sunt �ntradevăr bune, dar te seacă transportul de pe amazon.com

  17. #3597 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Prețurile sunt �ntradevăr bune, dar te seacă transportul de pe amazon.com
    stiu ca e userul ipaul care aduce, dar nu mai stiu ce comision ia

  18. #3598 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    stiu ca e userul ipaul care aduce, dar nu mai stiu ce comision ia
    Comisionul meu este de 30% din totalul produsului.Puteti sa va uitati in thread daca sunteti interesati .

  19. #3599 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Am vazut Kinect la 400 lei la Real-ul de pe Soseaua Vitan.

  20. #3600 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Sony PlayStation Vita WiFi Consola - PC Garage reducere 10% si unit 13 cadou

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts