Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 130 of 498 FirstFirst ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 180 230 ... LastLast
Results 2,581 to 2,600 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #2581 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sincer nu vad ce este de ras. Era un search dupa keyword "Darksiders" in titles pe aria de Sony - Jocuri Console. In loc de ROFL puteai sa postezi frumusel aici ca nu-ti functioneaza search-ul respectiv. Dar asa este romanul... prefera sa faca haz in loc sa rezolve o problema...
    In 95% din cazuri, chiar atrag atentia pe pm sau etc, dar de data asta era o usoara tachinare, nu trebuie sa te superi. In general nu ma regasesc in asa-i romanul. Asta era faza de bash. Cheers

    On topic:

    Infamous 2 - Hero Edition
    @ 74 euro doar ca e in lb germana.

  2. #2582 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    De fapt asta e o problema a romanului..neasumarea vinei..mereu "ceilalti sunt de vina"..si intotdeauna de vina nu este el ci societatea..gen "eu de ce sa ma schimb daca oricum cei de langa mine nu se schimba aka cu o floare nu se face primavara"

  3. #2583 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Mortal Kombat 9 - Sony PlayStation 3 (PS3) - ShopTo.Net -27 lire
    (cu 6-7 lire mai ieftin decat acu o saptamana... bine ca am tot amanat si am facut azi comanda cand a venit Dudel in vizita)

  4. #2584 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    frate cum comand mortal kombat 9 de pe sit-ul ala? pot cu visa electron si cum imi aduc aia comanda ?

  5. #2585 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by MENTATAL0R View Post
    frate cum comand mortal kombat 9 de pe sit-ul ala? pot cu visa electron si cum imi aduc aia comanda ?
    ii aiurea la shopto. asa ma enerveaza sa comand de la ei...de regula comand de pe zavvi. Faza ii ca trebuie sa iti faci cont mai intai..la mine numa asa a mers

  6. #2586 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    ma f&% in el zavvi. Am comandat ME2 pentru PS3 si mi-au trimis PC/DVD. Se poate face ceva? A mai avut cineva problema asta?

  7. #2587 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    ma f&% in el zavvi. Am comandat ME2 pentru PS3 si mi-au trimis PC/DVD. Se poate face ceva? A mai avut cineva problema asta?
    Da,am patit si eu exact la fel.Trebuia sa primesc AC 2 pe ps3 si am primit versiunea 360...ce sa le faci

  8. #2588 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    mi-au trimis alt model la un tricou culorile corespundeau, dar modelul nu ... iar in alta comanda la the.hut (zavvi facand parte din acest grup) in loc de 4 iteme mi-au trimis 3. al 4-lea venind mai tarziu in urma sesizarii mele. Cea ce ma irita cu adevarat e ca juma din comenzi imi vin la OP de langa mine iar jumate tre sa merg in cartierul vecin ca le trimit ei din SUA si teoretic mai trebuie sa platesc si tva. FFS! Ca sa nu mai zic ca n-au stocurile actualizate si nu de putine ori mi-au anulat comanda din lipsa de produse si asta dupa cteva zile de awyint stock piking! Ah, un joc mi-a venit cu carcasa indoita (e din carton). Asadar, nu va mai luati de gameshop ca se practica si-n occident Cel putin astia-s mia aproape si exista posibilitatea de a returna. Retur in Anglia/Sua nu ma vad facand, iar majoritatea au preturi bune(englezii/nemtii) si mai treci cu vederea.

  9. #2589 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    @G-xtreme trimite-le o plangere legata de ordinul ala sau suna-i. O sa iti trimita un formular pt retur. O sa ti-l schimbe sigur, dar o sa platesti posta pana la ei, sa vezi daca merita ca si costuri. Nu am facut retur, dar in formularul care mi l-au trimis pt colet pierdut, era si optiunea asta.self-declaration.jpg

    scuzati watermark-ul dar am transformat din PDF in Jpeg si era un demo

  10. #2590 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    In mod normal ar trebui sa isi asume plata transportului pana la ei, deoarece omul a efectuat comanda si a platit pentru un produs, dar a primit cu totul si cu totul altceva.
    PS: Macar nu piratezi
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    @G-xtreme trimite-le o plangere legata de ordinul ala sau suna-i. O sa iti trimita un formular pt retur. O sa ti-l schimbe sigur, dar o sa platesti posta pana la ei, sa vezi daca merita ca si costuri. Nu am facut retur, dar in formularul care mi l-au trimis pt colet pierdut, era si optiunea asta.Attachment 129024

    scuzati watermark-ul dar am transformat din PDF in Jpeg si era un demo

  11. #2591 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    PS: Macar nu piratezi
    Nu se merita .

    Nu isi asuma nimeni plata. Nevasta-mea trebuia sa schimbe ceva la Victoria's... US si o costa 70% din pretul produsului transportul pana la aia . Ca doreau doar prin DHL. Asa ca mai bine si-a mai comandat o pereche si asta o vand (daca vor sotiile/prietenele voastre niste sandale 37 beton, PM me )

  12. #2592 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    ii aiurea la shopto. asa ma enerveaza sa comand de la ei...de regula comand de pe zavvi. Faza ii ca trebuie sa iti faci cont mai intai..la mine numa asa a mers
    Cel mai bine platesti prin PayPal. Si pe zavvi si pe ShopTo.

    In alta ordine de idei, a vazut cineva Dirt 3 la pret bun pe undeva? A fost 25 de lire pe zavvi fix pana cu o zi inainte sa imi intre mie salariul, iar acum pretul a explodat
    @dadu093 - pentru PS3 ma intereseaza, am uitat sa mentionez

  13. #2593 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar

  14. #2594 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Infamous 2 Inc Uncharted 3 Early Access BETA - Sony PlayStation 3 (PS3) - ShopTo.Net - weekly special -29.86 lira

    S-ar putea sa renunt la Dirt totusi

  15. #2595 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Eu propun sa mai astepti sa mai scada cu una lira, doua sau de ce nu chiar trei lira.

  16. #2596 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar

  17. #2597 SP
    Member emanuel's Avatar
    pacat ca e "usually dispatched within a month..."

  18. #2598 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    in cateva zile ti-l trimite. La pretul ala merita sa astepti. E cat LBP 1

  19. #2599 SP
    Member awaytokill's Avatar
    pretul asta e real?BioShock 2 (PS3)

    ---------- Post added 06-07-2011 at 01:37 PM ----------

    Bioshock 2: Amazon.co.uk: PC & Video Games

  20. #2600 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Da!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 130 of 498 FirstFirst ... 30 80 120 128 129 130 131 132 140 180 230 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts