Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 498 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 112 162 ... LastLast
Results 1,221 to 1,240 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #1221 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    Si tocmai am primit raspunsul: "The expire date means that you'd better use up the balance within one week since if it expires you are not able to access the account anymore. We suggest you make a list of the games you wanna buy and figure out the sum so that you can use up the balance easily."

    Si totusi e rentabil..
    Eu mai am de cheltuit doar 49 in momentul asta si azi zbor tot

  2. #1222 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Something's fishy about this...

  3. #1223 SP
    Member justamodel's Avatar
    Pai ce poate sa iti faca? Sa iti baneze accountul pe care oricum il poti folosi doar o saptamana?

  4. #1224 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Something's fishy about this...
    Cel mai probabil sunt conturi furate ce aveau credit card atasat. Au pus $$$ in wallet si le vand.
    Alta explicatie nu vad, adica de ce sa nu iti dea codul de redeem daca ar fi. Plus ca te mai si limiteaza la 7 zile.

  5. #1225 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    cacealma frate, eu nu ma risc. vreau psn money, vorbesc cu webpredator. the end

  6. #1226 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Eu nu inteleg cum poate sa expire un cont de PSN...

  7. #1227 SP
    Member justamodel's Avatar
    Nu te mai lasa sa te loghezi, schimba parola.. Din cate am inteles eu.

  8. #1228 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Pai si daca schimbi tu mailul si parola inainte? Ce iti mai fac?

  9. #1229 SP
    Member justamodel's Avatar
    Nu trebuie sa dai confirmare pe mailu vechi daca schimbi parola sau mailu? Oricum am papat 150$ Mi`am luat si addonuri la jocuri care urmeaza sa le cumpar

  10. #1230 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Nu, nu este nevoie de confirmare.

  11. #1231 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Practic nu sunteti proprietarii jocurilor cumparate ci doar acel gigel care a creat contul, parca au mai patit-o cativa banati pe motiv de sharing. Probabil au o modalitate de vinde pe urma conturile respective si astfel altii se bucura de jocuri cumparate pe banii vostri. Plus ca in cazul unui format/schimbat hdd ciuciu re-download.

  12. #1232 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Tekken View Post
    Practic nu sunteti proprietarii jocurilor cumparate ci doar acel gigel care a creat contul, parca au mai patit-o cativa banati pe motiv de sharing. Probabil au o modalitate de vinde pe urma conturile respective si astfel altii se bucura de jocuri cumparate pe banii vostri. Plus ca in cazul unui format/schimbat hdd ciuciu re-download.
    Practic,am schimbat si emailul si paroladoar nu le-or afla si pe alea!

  13. #1233 SP
    Senior Member Tekken's Avatar


    Good luck! lol Chiar ii crezi asa prosti?

  14. #1234 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Bun, si daca schimb emailul de 10 ori? Ma gandesc ca atunci cand ajung la al10lea email, mesajul in care te anunta ca ai schimbat emailul nu se mai trimite pe primul email ci pe penultimul (in cazul de fata al 9lea), deci ar trebui sa piarda urma contului, right?

  15. #1235 SP
    Manager paul's Avatar
    Da, in mod normal asa e. Faceti schimbari de adresa si informatii secrete de 2-3 ori si nu cred ca mai poate face nimic primul proprietar.

  16. #1236 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Snt 2 mari chestii pe care nu le poti schimba, dar ma gandesc ca-mi bat gura de pomana. Spor la shopping

  17. #1237 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    O idee. Daca in saptamana respectiva faci share cu 4 oameni ?
    100USD PSN Card on Sale for USA Players - PS3 Card Account = $34.99

    Impartit la 5 oameni ii 7$. Atunci nu prea vad ce ar putea face. Din moment ce banii s-au dus, sloturile s-au dus si ele atunci nu mai pot vinde contu cu jocuri la altii. Eu zic ca ar merita sa ne intelegem 5 oameni si sa strangem banii pe paypal la unu singur.

  18. #1238 SP
    Member felixxx's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    O idee. Daca in saptamana respectiva faci share cu 4 oameni ?
    100USD PSN Card on Sale for USA Players - PS3 Card Account = $34.99

    Impartit la 5 oameni ii 7$. Atunci nu prea vad ce ar putea face. Din moment ce banii s-au dus, sloturile s-au dus si ele atunci nu mai pot vinde contu cu jocuri la altii. Eu zic ca ar merita sa ne intelegem 5 oameni si sa strangem banii pe paypal la unu singur.
    bai frate dupa ce ca e foarte ieftin mai faceti si sharing? daca or face aia vreo smecherie, si-au gasit nasii in romania

  19. #1239 SP
    Junior Member Runn3rX's Avatar
    Pt $5 extra ai $150 .

  20. #1240 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by felixxx View Post
    bai frate dupa ce ca e foarte ieftin mai faceti si sharing? daca or face aia vreo smecherie, si-au gasit nasii in romania
    Chiar aia ma gandeam si eu ). Ca daca tot incearca aia sa fure sa le aratam noi ca nu-i frumos . Nu de alta, da` sigur ii ceva putred la mijloc. Am cautat si pe google de ce ar vinde cineva conturi cu 150$ la 40$ si n-am gasit nici o explicatie. Oricum eu mentin propunerea. Pt. 8$ de caciula avem 150$.

    After that, you may swift to your own account to play games that you bought with our account since one PSN account can be used up to 5 different PS3.
    Asta scrie la ei pe site deci probabil nu-i intereseaza daca faci sau nu share.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 498 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 112 162 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts