Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 452 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #41 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Vezi cat e Blue Dragon pe site la ei am cumparat de la ei pana acum 2 luni am alta sursa acum am luat Blue Dragon la 60 ron ....Aduc produse de calitate dar pretul nu scade nici dupa 1 an de zile din pacate in rest sunt super ok .

    PS : Nu e vina lor e vina statului care considera consola jucarie si o trateaza in vama ca atare + alte taxe care nu isi au rostul...

  2. #42 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    RvsS, salut, mai aveți pe stoc jocul Soulcalibur IV pentru Xbox 360? (am vorbit pe PM mai demult)...

    Nu mă interesează prețul, să fie si 5 mil, numa să fie! De o lună+ ma tot agit să �l cumpăr din 3-4 părți...și numa aiureli pățesc. Ba �mi iau banii de pe card (de trei ori valoarea jocului și nici un joc trimis), ba aduc numai versiuni de PS3, ba că vine azi...că vine m�ine...că vine peste 100 de ani!

    Am zis ca să �ncerc și aici (n-am mai cumpărat jocuri de 360 doar de PC de la voi).

    Merci.
    No chiar daca esti banned, poate citesti, jocul va veni pe 08.09.2008.

  3. #43 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    No chiar daca esti banned, poate citesti, jocul va veni pe 08.09.2008.
    Mda, avem si noi doi baieti mai "aprinsi"... momentan sunt in cura de ConsoleGames.ro dar o sa am grija sa-i ajunga informatia lui Ronan. Thx RvsS

  4. #44 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    In general voi evita sa transmit mesajele individuale asa, voi folosi PM, dar cand e vorba de aparitii ma gandesc ca poate mai intereseaza pe cineva.

  5. #45 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    In general voi evita sa transmit mesajele individuale asa, voi folosi PM, dar cand e vorba de aparitii ma gandesc ca poate mai intereseaza pe cineva.
    Electronic Arts and Crytek studios have announced that the first-person shooter Crysis Warhead will be released in Europe on September 12th. Se respecta data asta sau cea de 19 ? Thanks!

  6. #46 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu cred ca va fi pe 12 la noi Te tin la curent cand aflu mai exact.

  7. #47 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    fifa 09 va fi dp 3 oct la gameshop?

  8. #48 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, este foarte probabil ca va fi la lansare.

  9. #49 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    @RvsS: Am facut ieri precomanda la FIFA 09 pentru PS3 si nu m-a sunat nimeni. Sa-mi fac probleme?

  10. #50 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
    @RvsS: Am facut ieri precomanda la FIFA 09 pentru PS3 si nu m-a sunat nimeni. Sa-mi fac probleme?
    Stai linistit.
    Si eu am facut precomanda la ei, si nu m-au sunat nici dupa 2 saptamani, am sunat eu la ei, a raspuns un baiat si a zis ca noteaza el si ca sa nu mai fac alta precomanda, dar pentru siguranta am facut iar o alta precomanda si m-au sunat a 2-a zi pentru confirmare, si le-am spus toata povestea, acuma sper sa nu imi trimita 2 sau 3 jocuri.
    Oricum, cam lasa de dorit partea de relatii cu clientii, nu e posibil sa faci o precomanda si sa nu te sune nimeni pentru confirmare, nestiind astfel daca sa astepti dupa ei sau sa faci precomanda in alt loc.
    @Rvs, poate le spui colegilor tai sa fie putin mai seriosi , ca nu se poate sa se comporte cu potentialii clienti in felul acesta, adica in loc sa umble ei dupa noi, trebuie sa umblam noi dupa ei.

  11. #51 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut,
    Chifteluta - daca ai emailul de confirmare - nicio grija.

    Ionutz83 - In 99% din cazuri clientii sunt sunati si daca exista o neintelegere este pentru ca nu au raspuns. In general noi notam si ora si ziua la care au fost sunati, ca sa nu existe probleme de comunicare, dar nu pot sa neg ca uneori se poate ca una dintre comenzi sa scape. Oricum, emailul de confirmare primit inseamna ca te vom suna inainte de lansare, daca ai email de confirmare al precomenzii nu ai de ce sa iti faci griji, telefonul de confirmare al precomenzii nu este asa de important ca si primirea emailului.

  12. #52 SP
    Member obidan's Avatar
    Fable 2 Collectors poate aduceti

    Inca o intrebare:
    Daca fac pre-comanda, jocul imi vine in ziua in care apare?

    PS:
    Warhammer Online...hmm..standard?

  13. #53 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Obidan de ce nu citesti tot threadul? E a2a cand se pune aceeasi intrebare.

    http://www.consolegames.ro/forum/f60....html#post9181

  14. #54 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Salut, Chifteluta - daca ai emailul de confirmare - nicio grija.
    Da. Acum am vazut emailul. Multumesc!

  15. #55 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    obidan - da, incercam sa il ai in ziua lansarii sau o zi dupa - adica sa plece de la noi chiar atunci.
    Fable 2 - inca nu stiu, cred ca da.

    Warhammer - da, aducem standard si ai si posibilitatea sa iei preorder de Collector's Edition, acum se afla doar in Media Galaxy.

  16. #56 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    RvsS, exista vreo sansa sa vedem GTA4 Collectors Edition pentru pc pe gameshop? sau nu exista ?

  17. #57 SP
    Member canibalu's Avatar
    Salut! Aduci cumva si Stalker:Clear Sky?Daca da, cam pe la ce pret?

  18. #58 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Max - Nu este anuntat inca. Daca va fi, il vom aduce.

    canibalu - nu vine in Romania prin noi. (eu personal nu aduc nimic )

  19. #59 SP
    Member zNowkid's Avatar
    Am vzt la pre-order call of duty world at war.De far cry 2 se aude ceva?(collector's edition)

  20. #60 SP
    Member obidan's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    obidan - da, incercam sa il ai in ziua lansarii sau o zi dupa - adica sa plece de la noi chiar atunci.
    Fable 2 - inca nu stiu, cred ca da.

    Warhammer - da, aducem standard si ai si posibilitatea sa iei preorder de Collector's Edition, acum se afla doar in Media Galaxy.
    Nu inteleg, adica cumpar posibilitatea de a cumpara collectors-ul?
    Stiu ca dau key OPEN BETA, dar eu am deja...
    Numai asa pot cumpara collectors?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 452 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts