Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 103 of 452 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 ... LastLast
Results 2,041 to 2,060 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #2041 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Daca am precomandat Dragon Age (360) standard edition si vreau Collector's pot schimba precomanda cand sunt sunat?

    Thx.

  2. #2042 SP
    Junior Member morpheus2k5's Avatar
    Am precomandat CE pentru PC. Atunci ceva informatii de un stoc nou?
    Si o mica intrebare: La ce se refera acea "Prioritate absoluta la toate precomenzile" ? (mentionez ca am card de membru Gameshop). Intreb asta pentru ca prioritate poate insemna mai multe lucruri: primul transport plecat, urcarea pe lista de precomenzi (de la al 100-lea pe lista la sa zicem al 43-lea).

  3. #2043 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    man toti aici suntem membri

    mai ales ca suntem special members. vezi codul pe prima pagina cu care ai reducere 15% fata de cardul normal de 10%

    este un avantaj pentru membri forumului.

    cheers

  4. #2044 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post
    Daca am precomandat Dragon Age (360) standard edition si vreau Collector's pot schimba precomanda cand sunt sunat?

    Thx.
    Mai bine faci precomanda la Collector's si cand te suna sa-ti confirme comanda anuleaz-o pe cea veche. Stocul e limitat din cate am inteles asa ca e bine sa-ti iei masuri

  5. #2045 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SublimingSun - s-ar putea, daca va fi disponibila editia de colectie. Din estimari - cred ca da.

    morpheus2k5 -ma tem ca nu se mai aprovizioneaza, ne-am luptat cu ei si pentru stocul asta de CE. Daca cineva renunta la precomanda, vei fi sunat si intrebat daca doresti editia de colectie. Daca se termina, doar editia normala va fi disponibila. Problema aici a fost ca ne-au anuntat doar acum cateva zile ca e limitata editia de colectie, altfel puneam un counter la numarul de precomenzi, dar nu am stiut pana recent.

  6. #2046 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    You da truth, Khan !

    Nu mi-a dat prin cap (...), thx, done .

    Thx, Razvan, am facut 2 precomenzi si o anulez pe cea standard, atunci (vreau sa fiu sigur ca mai apuc CE).

  7. #2047 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Recomand sa precizezi cand te suna pentru editia normala ca vrei sa treci pe colectie si ca mai ai una de colectie pe care sa o anulam. In general nu recomand 2 precomenzi, una si buna, iar cand esti sunat precizezi de care doresti.

  8. #2048 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Ok, sorry, m-am trezit tarziu. Am sa fac asa cand ma suna.

  9. #2049 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    O mica sesizare. Am prins pre-order la Forza 3 Collectors cu pretul pe care l-ati pus initial. Sa nu imi trimiteti versiunea normala, pretul fiind asemanator. Asa am patit cu Mass Effect, primind in loc de collector, normal. Multam.

  10. #2050 SP
    Member felixxx's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    O mica sesizare. Am prins pre-order la Forza 3 Collectors cu pretul pe care l-ati pus initial. Sa nu imi trimiteti versiunea normala, pretul fiind asemanator. Asa am patit cu Mass Effect, primind in loc de collector, normal. Multam.
    man, ai uitat sa intrebi cand vine . lasa ca intreb eu:
    deci, Razvane cand vin FM3 si Borderlands PC?
    mersi

  11. #2051 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Forza Motorsport 3 toate editiile cat si consolele bundle cu Forza sunt in stoc si veti fi contactati astazi pentru a se trimite si pentru a ajunge maine.

    Borderlands PC nu a ajuns inca la noi.

  12. #2052 SP
    Member D3evil's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Forza Motorsport 3 toate editiile cat si consolele bundle cu Forza sunt in stoc si veti fi contactati astazi pentru a se trimite si pentru a ajunge maine.
    In sfarsit

  13. #2053 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Salut, ieri am primit si eu Xbox360 arcade care l-am comandat luni, deci nu am ce zice in privinta promptitudinii, sunt foarte multumit si cum mai aveam un controller wireless la comp am si cum sa joc impreuna cu prietenii si este si varianta jasper. Am o intrebare pentru RvsS pe site zice ca vine si cu un DVD cu jocuri arcade, 5 jocuri micute, nu am nevoie de ele ca nu am trecut de la PS2 la Xbox360 ca sa joc jocuri de miniclip, dar din cate am inteles, la garantie daca pateste ceva, trebuie sa trimit inapoi tot ce am primit la ea inclusiv jocurile bundle, deci conteaza sau nu sa fie in pachet?
    P.S. Pe cutie nu este logoul acela cu pacman si uno si altele.

  14. #2054 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Daca nu ma insel, la noile console Arcade jocurile nu mai sunt pe disc, ci sunt in memoria consolei.

    Nu este problema la garantie.

  15. #2055 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Răzvan,

    Tocmai m-am uitat pe site și-am văzut o nouă dată la Tekken 6: Limited Edition (X360). Să �nțeleg că atunci �l primiți �n stoc? - 30.10.2009 - 09.11.2009

    ...sper să nu răm�n pe dinafară, și să mă sune cineva

  16. #2056 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RonanN1 - am modificat cu o data aproximativa pentru ca la editia Limited de X360 nu ne-a putut da producatorul o data exacta. Daca aflu ceva sigur, anunt imediat, dar inca nu au confirmat.

  17. #2057 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    RonanN1 - am modificat cu o data aproximativa pentru ca la editia Limited de X360 nu ne-a putut da producatorul o data exacta. Daca aflu ceva sigur, anunt imediat, dar inca nu au confirmat.
    ...oki, merci. Te rog să mă ții la curent că...mor!

  18. #2058 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nu stiu cu cine lucrati si de unde luati jocurile dar este bataie de joc. Am atasat o poza. Vi se pare ca lipseste ceva din gaurile din carcasa? Pe langa faptul ca nu am nici cartonasul cu live trial, nici cel cu masinile bonus pentru collector's edition, nici cel cu tema NXE, nici VIP acces. Am primit jocul varinta normala in carcasa de collector's.
    Attached Images Attached Images bataie-de-joc.jpg

  19. #2059 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    cam asa ar fi trebuit sa arate
    Attached Images Attached Images fm3_lce_360_ntsc4.jpg fm3_lce_360_ntsc9.jpg

  20. #2060 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Hai ca seamana cu ce am pus eu in poza Cred ca rad de nervi acum.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 103 of 452 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 203 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts