Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 332 of 452 FirstFirst ... 232 282 322 330 331 332 333 334 342 382 432 ... LastLast
Results 6,621 to 6,640 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #6621 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    tudyniuz - sigur, asa a fost inteles si multumim.
    SirAndrew - daca nu am reusit cu prima cerinta, a doua va fi infaptuita, vom posta poze cu personalul cerut.

  2. #6622 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    asa va vreau.
    vezi ce usor e sa multumesti vizitatorii?

  3. #6623 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Un Pantalon mai scurt si un tricou mulat o sa le ia mintile vizitatorilor .
    Din pacate nu pot trece prin Bucuresti . Asteptam poze.

  4. #6624 SP
    Member iUser's Avatar
    Imi poate spune si mie cineva cu ce ajung de la Caragiale (Dorobanti) la magazin?

  5. #6625 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da-mi adresa exact. In principiu ajungi la Unirea, te duci la KFC Unirea si continui sa mergi pe strada pana la prima intersectie (unde este si capat de tramvai). Pe aceasta strada este magazinul, vis-a-vis de capatul de tramvai.

  6. #6626 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    magazinul este exact aici:
    Google Maps

    pe coltul unde erau afisele alea cu "de inchiriat".

  7. #6627 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Mozambic, de la Dorobanti iei un autobuz pana in Romana, de acolo metrou doua statii pana la Unirea si de acolo ajungi in maxim 10 minute de mers.

  8. #6628 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    felicitari pt acest proiect Razvan

    sper sa trec si eu pe la voi cat mai repede

  9. #6629 SP
    Member Downshifting's Avatar
    La magazin se poate plati cu cardul?

  10. #6630 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, exista POS.

  11. #6631 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Am fost si eu astazi. Pe la 2 si putin am ajuns. Am vazut ca aveti o echipa destul de mare. Mi-a placut ca ati avut mancare si bautura, dar in afara de 2-3 pahare de apa n-am consumat nimic. De jocuri nu pot spune mare lucruri. Jocurile care chiar merita cumparate au preturi destul de mari. Adica sunt cu putin mai ieftine decat in magazine. Am vazut si oferte bune care merita din plin. Batman pentru PS3 doar 25 de RON e uluitor. L-as mai fi luat odata daca aveam ce face cu el. Daca aveati tot stocul de pe net acolo era altceva. In fine. Nu mi-a placut ca a durat o jumatate de ora sa pot lua doua jocuri. Asta pentru ca nu am putut face comanda pentru ca nu mergeau calculatoarele de acolo. Un singur tip mi s-a parut mai amabil cu care am schimbat 2-3 vorbe si cam atat. Restul jucau FIFA si aveau discutii intense despre calculatoare si mai stiu eu ce.
    Per total pot sa zic ca mi-a placut, desi au fost unele chestii nu deranjante, dar la care mai trebuie lucrat. Am luat doua jocuri bune la preturi foarte bune si pentru asta sunt multumit. Sper sa mearga tot mai bine store-ul si sa aveti clienti ca sa apucati sa va imbunatatiti serviciile. Bafta!
    Wow 25 lei Batman ? Daca mai aveti maine trec si eu pe acolo. Anyways good job !

  12. #6632 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Sa-nteleg ca prin reducerea de azi si maine pot lua Mortal Kombat 9 la 135 RON si Red Dead Redemption Undead Nightmare la 65?
    Am fost azi dar doar in fuga si oricum la casa era un tip care luase vreo 15-20 de titluri si nu aveam timp sa stau sa intreb.

  13. #6633 SP
    Member viezure's Avatar
    Tocmai vin de acolo. Nu mai au mk pt PS si nici nu o sa aduca saptamana asta :/

  14. #6634 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Pt Xbox 360 ma interesa pe mine. Si mai erau acu 2 ore cand am fost.

  15. #6635 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Foarte tare magazinul..desi cam mic..am luat Crysis 2 Limited Edition PS3 la 140 ron ..mai aveau titluri precum AC Brotherhood Special Edition 120ron,Black Ops 150 ron,RDR 150 ron etc..MK din ce am vazut...cand am fost eu pe la 4.30 mai era doar unul...

  16. #6636 SP
    Member justamodel's Avatar
    Ceva poze de la deschidere?

  17. #6637 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Tocmai vin de acolo. Nu mai au mk pt PS si nici nu o sa aduca saptamana asta :/

    Eu am luat ultimul MK !

    Felicitări pentru ceea ce ați reușit să faceți, este timp chiar și pentru mai bine .

  18. #6638 SP
    Member theste99's Avatar
    Nu chiar, au mai aparut 2 dupa ce l-ai luat tu pala.

  19. #6639 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    codurile la dlcurile lui noire le primim pe email?

  20. #6640 SP
    Junior Member SiLl3nTKiLl's Avatar
    daca fac comanda de pe site am reducere 50%?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts