Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 348 of 452 FirstFirst ... 248 298 338 346 347 348 349 350 358 398 448 ... LastLast
Results 6,941 to 6,960 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #6941 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Frate, conceptstore-ul ala n-are si el program??! Nu e afisat pe nicaieri (minim 500 ron amenda), iar la tel nu raspunde nimeni. Parol!

    LE: virtual, retail se supune legii. Doar ca n-am cum sa vad din Militari pana la Unirii programul de pe usa... (in cazul in care este afisat)

  2. #6942 SP
    Member party_man's Avatar
    e concept deci n-are reguli....

  3. #6943 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Am sunat si eu de mi-a venit acru in gura...ba nu raspunde..ba e ocupat..ba trebuie sa introduc nu stiu ce cod de access...
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    pai daca au concursul de fifa...
    ok..e concurs de Fifa..dar suna ocupat iar apoi nu raspunde nimeni ?suna ocupat iar dupa nici 5 secunde nu e nimeni langa telefon ?

    Edit:Ce cod de access are concept store ?

  4. #6944 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pai daca au concursul de fifa...

  5. #6945 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by party_man View Post
    imi permit o intrebare am facut 2 comenzi la voi toate jocurile primite nu au fost in tipla originala, pot primi o explicatie? sau ce e la oferta e ambalat asa fiind de fapt jocuri second reambalate sa para noi?
    In cazul in care produsul a fost prezent in magazinele fizice de retail la un anumit moment, el poate avea elemente de securitate, preturi vechi, alte stickere. Uneori, este retiplat pentru a fi prezentat in conditii optime. Carcasa nu se deschide in niciun moment si discul nu este atins. Aceste cazuri sunt exceptii, se intampla foarte rar si doar pentru jocuri mai vechi. In cazul in care nu esti multumit de felul in care se prezinta produsul din orice motiv ne poti contacta pentru inlocuire sau returnarea sumei achitate.

    ---------- Post added 18-06-2011 at 08:18 PM ----------

    Quote Originally Posted by Ma_Plictisesti™ View Post
    Frate, conceptstore-ul ala n-are si el program??! Nu e afisat pe nicaieri (minim 500 ron amenda), iar la tel nu raspunde nimeni. Parol!
    LE: virtual, retail se supune legii. Doar ca n-am cum sa vad din Militari pana la Unirii programul de pe usa... (in cazul in care este afisat)
    Programul magazinului virtual este afisat pe usa, conform legii.
    Programul este afisat si aici - Fotografiile lui GameShop.ro - Fotografii pe perete | Facebook. Este posibil ca acest program sa se modifice in viitor, dar vom anunta daca acest lucru se intampla. Chiar in acest moment este deschis magazinul, se desfasoara concursul de FIFA.

  6. #6946 SP
    Member party_man's Avatar
    al naibii, Crysis 2 e foarte vechi? Assassin's Creed Brotherhood e foarte vechi? Batman AA platinum PS3 primite 2 chiar azi, despre jocurile de PS2 si cele putin mai vechi de pc...chestia e ca singurul joc pe care l-am avut in tipla originala a fost top spin 4 PS3. preferam sa stiu ca-s netiplate poate nu le mai cumparam...ar fi interesant sa scrieti pe unele produse ca-s resigilate, retururi din magazine...

  7. #6947 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    party_man - ne poti scrie la [email protected] si poti returna orice produs care te nemultumeste. Multumesc.

  8. #6948 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    MS pt info. Stiam ca am vazut flyer-ul ala pe undeva. Totusi, consider ca era bine venit pe site (programul) la info, contact undeva si da, stiu ca e in plan un site nou, dar pana se schimba e o informatie f. utila. Cheers

  9. #6949 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Ce aiurea.. deci eu ca am fost baiat bun am luat Dungeon Siege 3 cu precomanda la 190 RON si daca ma duceam sambata in magazin il luam cu 130.

  10. #6950 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Khan - uneori se suprapun promotiile peste noile lansari. Vom lua in considerare acest aspect si se va remedia. Multumim.

  11. #6951 SP
    Member rokococo's Avatar
    In curand se vor lansa 2 jocuri de rugby pe console. Rugby World Cup 2011 si All Blacks Rugby Challenge
    O sa le aveti si voi ?

  12. #6952 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    rokococo
    - nu cred ca vom avea acele titluri.


    Promotia zile a fost modificata.

    ---------- Post added 21-06-2011 at 01:55 PM ----------

    Fear 3 intarzie pentru o perioada.

  13. #6953 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Bad Company 2 cand vine?

  14. #6954 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    rokococo
    - nu cred ca vom avea acele titluri.


    Promotia zile a fost modificata.



    ---------- Post added 21-06-2011 at 01:55 PM ----------

    Fear 3 intarzie pentru o perioada.
    Daca ar fi fost de PS3 ar fi fost ideal

  15. #6955 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    FPS Marius
    - un stoc limitat din acest produs se afla in stoc la magazinul nostru fizic, Gameshop concept store.

  16. #6956 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Ok, dar ma refeream la varianta Classics care ziceai ca va veni candva luna asta.

  17. #6957 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    FPS Marius
    - da, stiu discutia, la acea varianta ma refer si eu.

  18. #6958 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Gran Turismo 5 il mai aduceti ?la fel si Bad Company 2 PS3..

  19. #6959 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Gran Turismo 5 nu, Bad Company 2 PS3 - vom incerca. Revin daca aflu ceva.

  20. #6960 SP
    Junior Member Gamer4life's Avatar
    Salutare eu sunt un client fidel Gameshop....as vrea sa stiu de ce nu aduceti si filme blueray sau 3d?Cred ca ati avea succes,caut de ceva vreme un site care are dar nicaieri care sa trimita prin curier..Astept un raspuns multumesc.Sper sa luati in considerare si varianta respectiva eu voi fi primul care comanda filme bd sau 3d.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts