Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 152 of 452 FirstFirst ... 52 102 142 150 151 152 153 154 162 202 252 ... LastLast
Results 3,021 to 3,040 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #3021 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    RvsS, ti-am trimis un PM in legatura cu o comanda, sa o anulez. Poti verifica, te rog ?

  2. #3022 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    [Final Fantasy XIII]

    Nicio intarziere.
    Ma tem ca m-am grabit putin cand am afirmat asta. A plecat cam tarziu FF XIII si cred ca pe 10 va pleca de la noi si va ajunge la voi pe 11. Imi pare rau pentru aceasta intarziere.

    In cazul in care ajunge mai repede, vom face tot posibilul sa il trimitem catre voi imediat cum ajunge.

  3. #3023 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Ma tem ca m-am grabit putin cand am afirmat asta. A plecat cam tarziu FF XIII si cred ca pe 10 va pleca de la noi si va ajunge la voi pe 11. Imi pare rau pentru aceasta intarziere.

    In cazul in care ajunge mai repede, vom face tot posibilul sa il trimitem catre voi imediat cum ajunge.
    Pai pai...nu primim FF XIII de ziua gamerului? Serios vorbind, cand o sa fiu sunat pt confirmare la comanda? Am facut-o de acum vreo luna...

  4. #3024 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Cand avem produsul in stoc, adica 10.03.2010 sper sa fie.

  5. #3025 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Ummm. Nu mai este transportul gratuit? Mi-a venit Bad Company 2 si vad ca am transportul inclus in factura jocului. Am platit in loc de 219.90, 238.89.

  6. #3026 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Eu am dat comanda la BFBC2 PC folosind un cod de membru, transportul imi va fi gratuit, sau va fi ca in cazul lui Mo ?

  7. #3027 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    a venit si la mine. ca de obicei fara transport

  8. #3028 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Stiu asta.

    Gameshop in ziua coletelor:

    - Ia uitati, Gabriel Mohorea aka Dj Mo.
    - Ha ha ha ha.
    - Ce ii mai facem de data asta?
    - Umm. Pai ia sa vedem.
    - Stiu eu. La coletul asta ii bagam si transport.
    - Daaaa.
    - Ha ha ha.

    A fost o gluma Razvan. Sa nu imi sari in cap.

  9. #3029 SP
    Member Johnny's Avatar
    A ajuns si la mine BC2 limited edition PC multumesc , dar totusi nu are si VIP code ? vad din screenshots ca varianta PS3 ( maweryck - Ce ne-am cumparat Azi !) are si ceva cu VIP - Welcome as a VIP.


    ---------- Post added 04-03-2010 at 11:56 AM ----------

    Greseala mea hartile sunt acolo, vina este a blogurilor si toate site-urile care te induc in eroare si nu in ultimul rand EA cu toate promotiile, codurile si VIP lor. Multumesc Gameshop

  10. #3030 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Johnny - Ok.

    Dj Mo - este o eroare la facturare, comanda ta e corecta, fara transport. Scadem transportul din urmatoarea comanda, doar da-mi un PM atunci sau comunica telefonic colegei mele acest aspect.

    ---------- Post added 04-03-2010 at 12:59 PM ----------

    GS0Ls - fara transport, ce ai in comanda, aia se factureaza.

  11. #3031 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am primit si eu Bad Company 2! Surprizaaaaa!!! Ma asteptam maine!

    Multumesc.

  12. #3032 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Un pic offtopic: am si o precomanda la Assasin's Creed 2 PC(oops!) si la FF XIII X360; de AC2 PC se aude ceva ca pe site zice 9.03? Eventual as putea sa le primesc impreuna? Nu am fost contactat pt niciunul din ele...

  13. #3033 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Incercam sa le aducem pe ambele in aceeasi perioada, dar nu am inca o data fixa. Te contacteaza colega mea telefonic imediat ce unul dintre ele apare in stoc. Recomand sa o intrebi de celalalt si vom avea atunci mai multe informatii.

  14. #3034 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Domnilor, eu is uimit. Joc primit la doua zile dupa lansarea oficiala e o treaba!
    Nu m-a deranjat aaaaaabsolut deloc ca l-am primit cu o zi mai devreme decat fusesem anuntat.

  15. #3035 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    superman90 - lansarea oficiala in Europa este 5.03.2010. Data la care faci referire (2.03.2010) este doar pentru SUA.

    Noi incercam mereu sa facem livrarea in ziua lansarii.

  16. #3036 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Vreo sansa sa vina FF XIII mai repede?

  17. #3037 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu.

  18. #3038 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Resident Evil 5 Gold Edition veti aduce ?

  19. #3039 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    muggs - din pacate, nu cred.

  20. #3040 SP
    Junior Member Amur's Avatar
    Stiu ca e devreme, dar totusi vreo veste vzv de elite-urile cu ff13, vreo sansa sa vina mai devreme?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts