Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 452 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast
Results 401 to 420 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #401 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Max - am pus 3.11, e data maxima. E posibil sa vina mai repede. Te sunam cand il avem si te decizi daca il vrei sau nu.

    mihaif27 - am vazut pe alt forum ca ai avut RROD la consola de la Diverta. Consola a ajuns la noi pana la urma si le-am spus sa iti dea banii. Am vazut ca era si discutia cu cele 2 jocuri, acelea nu se pot returna pt. ca fac parte din pachetul complet al consolei pe care noi il returnam la producator. Oricum, sper ca s-a rezolvat si ai primit/vei primi banii. Comanda facuta pana in 13-14 pe site, daca reusim sa te contactam telefonic, in mod normal ajunge a doua zi (luni-vineri).

    In caz de RROD se trimite la noi la depozit prin curier si in general se inlocuieste cu una noua si se trimite la tine. Daca nu mai este in stoc modelul, se storneaza factura si ti se trimit banii prin transfer bancar. Daca nu doresti sa trimiti prin curier, poti veni la sediul nostru sa o lasi, ma poti contacta pe site.

  2. #402 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Max - am pus 3.11, e data maxima. E posibil sa vina mai repede. Te sunam cand il avem si te decizi daca il vrei sau nu.
    Raman cu pre-comanda la voi, sper sa nu intarzie dupa 3.11

  3. #403 SP
    Junior Member bOse's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Jocul asta chiar nu merita la 79.88 RON ?

    Seamana fff mult cu Baclsite Area 51 , pare misto

  4. #404 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by bOse View Post
    Seamana fff mult cu Baclsite Area 51 , pare misto
    nu are nici o treaba cu Blacksite... ala este fps, asta este 3rd person stealth... un fel de splinter cell cu vampiri... si nu, nu merita banii aia

  5. #405 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Multumesc frumos pentru raspunsuri RvsS. Am primiti banii inpoi pana la urma.
    Totul a durat 6 zile de cand am calcat in service-ul Best. (avand in vedere ca 2 au fsot weekend.) Eu per total sunt multumit. Pacat ca a trebuit sa ma duc pana in Bucurestii Noi .

    Am comandat azi de dimineata de la Gameshop un Xbox. M-a sunat cineva de la voi si a zis ca o sa ajunga maine. Am vazut dupa aceea de oferta cu jocul Fifa 07. Mai este valabila? Ca mie nu mi s-a zis la telefon nimic .

  6. #406 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, mai este, da-mi numele pe PM si ti-l trimit, va veni separat de consola, in alta zi/alt plic, nu mai platesti nimic.

    Pe site-ul de care aminteam am fost banat, se pare ca nu se doreste suport tehnic pe forumul respectiv.

  7. #407 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Ce site RvsS?

  8. #408 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Ce site RvsS?
    Pe ComputerGames.

  9. #409 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Pe ComputerGames.
    LOL, da, l-a banat Silviu, i-a dat TROLL.
    Si doar pentru ca i-a raspuns unui forumist legat de ceva nelamuriri in legatura cu gameshop, dar se stie aversiunea celor de acolo fata de gameshop.
    Si eu mi-am luat ban pt ca a intrebat cineva daca o sa-i ajung o comanda de la gameshop la timp, si eu i-am raspuns ca e posibil pentru ca eu am comandat de la ei si mi-a venit la timp, si am luat ban pentru off-topic, desi raspunsesem la acea intrebare, deci nu eram off-topic, iar intrebarea era pusa in topicul "Pune o intrebare, primeste un raspuns" .
    Vorba lui Chifteluta: "sunt unici".

  10. #410 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nici nu era vorba de gameshop, nici nu era reclama, nici nimic, e doar un lucru de care s-au legat din cu totul alte cauze. Oricum, nu e nevoie sa vb despre asta, cei care au facut acest site (consolegames) stiu mai bine ca mine probabil.Mult noroc tuturor le urez, voi incerca sa nu ma mai bag in nicio discutie legata de acel site. Sunt multe minciuni acolo, asa sunt unii oameni.

  11. #411 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Cunoastem cu totii RvsS, cu totii am trecut prin ban-uri si warn-uri si avertismente de ma saturasem. O saptamana aveam ban o sapatama nu . La noi esti primit cu bratele deschise oricand

  12. #412 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    @RvsS... imi pare rau sa spun, dar am renuntat si la dead space si la farcry 2 de la voi.... la farcry stim povestea, iar la dead space nici un semn inca ... sper sa nu fie probleme si la cod 5 si undercover

  13. #413 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu trebuie sa imi comunicati mie aceste informatii, doar telefonic cand una colega mea. Dead Space e pe vine din cate stiu, mai verific.

  14. #414 SP
    Junior Member caiusr's Avatar
    Am facut si eu azi o comanda la voi pentru Dead Space (PS3). Sper sa il aveti pe stoc cat mai repede.

  15. #415 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Dead Space.. stoc epuizat? pe mine nu m-a sunat nimeni sa ma intrebe de el

  16. #416 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut,

    Asa apare daca vine data de lansare dar nu este inca in stoc, el ia ca fiind stoc 0 si trece epuizat, se va corecta. Jocul a venit si sper ca maine sa putem suna si trimite varianta de PS3 si Xbox 360. PC mai intarzie cateva zile.

  17. #417 SP
    Member felixxx's Avatar
    cu farcry 2 se aude ceva?

  18. #418 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Salut,

    Asa apare daca vine data de lansare dar nu este inca in stoc, el ia ca fiind stoc 0 si trece epuizat, se va corecta. Jocul a venit si sper ca maine sa putem suna si trimite varianta de PS3 si Xbox 360. PC mai intarzie cateva zile.
    Am si eu o intrebare in legatura cu varianta Call of Duty : World at War pentru PC! Intarzie si asta ? Ca nu are rost sa mai dau comanda daca e asa.. (fiecare joc pe care il iau intarzie cateva saptamani.. nu stiu cum am eu bafta asta)

    Thanks!

  19. #419 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    felixx- Ubisoft ne mai da o lovitura, edita de colectie PC nu se stie cand va veni. In schimb, editiile normale pt. toate platformele si de colectie pentru console vor veni in 2-3 zile.

    Max - sunt foarte putine sanse sa intarzie Call of Duty. Singura problema - Wrath of the Lich King se lanseaza pe 13 si va pustii totul in calea sa, lansand angajatii nostri vlaguiti si in ingrijiri medicale, dar sper ca pana pe 14 sa ne revenim si sa trimitem CoD.

  20. #420 SP
    Member collector's Avatar
    chiar nu mai aveti xbox 360 premium ? a dat un prieten comanda , si zice ca peste 2 saptamani ......... cam mult

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 452 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts