Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 237 of 452 FirstFirst ... 137 187 227 235 236 237 238 239 247 287 337 ... LastLast
Results 4,721 to 4,740 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #4721 SP
    Banned iOWNconsoleFAGS's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    TU cine esti ? de unde-ai mai aparut ? ai venit aici sa faci scandal ? s-a intamplat. big deal. get over it. Repet. Nu tot universul se invarte in jurul BO si mai ales al tau. Spre deosebire de anii trecuti, cand jocul ajungea in RO la diferente destul de mari (2-3 saptamani) acum e deja aici. E vorba de 1 zi nu 100. Daca vrei jocul mai repede, ia-l din alta parte sau modeaza-ti consola. Nu ne mai plictisii pe noi cu povestile tale
    Te-am bagat cumva in seama ? Vezi-ti de treaba ta

  2. #4722 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    [B]In atentia clientilor care au comandat Call of Duty si nu il pot primi astazi:
    2. Daca aveti in apropiere un magazin de retail dintre partenerii nostri (Altex, Domo, Media Galaxy, Carrefour, Auchan, Diverta, Real) il puteti achizitiona de acolo. Va rugam sa ne trimiteti prin email bonul scanat (fotografiat) si va vom oferi diferenta de pret intre ce ati achizitionat din magazin si pretul din precomanda dumneavoastra. Aceasta diferenta se va oferi sub forma de reducere la urmatoarea comanda.
    apropo se scade din pretul cu tot cu codul de membrii?
    nu?

  3. #4723 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Wow, nasol tare. Are totusi dreptate SirAndrew, firma de logistica ar trebui sa ia niste masuri compensatorii, macar la cei care au comenzi mari cum sunt eu.
    Da, acum incercam sa determinam o metoda sa penalizam firma de logistica si sa oferim masuri compensatorii pentru dumneavoastra.

    ---------- Post added 09-11-2010 at 11:11 AM ----------

    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    apropo se scade din pretul cu tot cu codul de membrii?
    nu?
    Va vom oferi exact diferenta intre cat ati platit dumneavoastra in magazin (pretul de pe bon) si cat aveati in precomanda - in emailul dumneavoastra primit de la GameShop cu confirmarea comenzii. Aceasta diferenta va fi discount la urmatoarea comanda pe site-ul nostru.

    Ne cerem scuze pentru aceasta intarziere.

  4. #4724 SP
    Member Cata96's Avatar
    Va vom oferi exact diferenta intre cat ati platit dumneavoastra in magazin (pretul de pe bon) si cat aveati in precomanda - in emailul dumneavoastra primit de la GameShop cu confirmarea comenzii. Aceasta diferenta va fi discount la urmatoarea comanda pe site-ul nostru.
    dar daca am comanda de 3 bucati ce fac
    cum se scade la urmatoarea comanda?
    sau pot sa iau doar 2 si sa se scada 2 sau trebuie sa iau cate am in precomanda?

  5. #4725 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    RvS, jocul e prezent in magazinele de retail din toata tara sau doar Bucuresti?

    Multumesc.

  6. #4726 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    nu inteleg pentru ce sunteti asa frustrati, da a intarziat 24h, chiar asa no-life sunteti incat va apucati sa stergeti pe jos cu gameshop pentru un joc? Nesimtiti sunt cei care in repetate randuri vin cu acuzari stupide si reprosuri de prost gust aruncate in fata -bun venit pe forum cel-ce-detine-consolisti-pop0nari- unui distribuitor care pana la urma nu e in totalitate de vina(vezi si fan curier). E doar un joc, daca pana maine nu mai puteti astepta, luati un pumn de stilox sau xanax si se rezolva problema. Pana una alta daca aveti ceva de reprosat intr-un mod necuviincios va rog s-o faceti prin pm lui Razvan si lasati locurile publice pentru cei care sunt intradevar interesati de informatii utile si noutati. Modern Warfare 2 anyone?

  7. #4727 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Cata96 - am inteles ca ai 3 bucati in comanda. Poti cumpara 3 bucati din magazin acum si iti vom oferi diferenta in total intre cat ai platit si cat este in comanda ta. Daca vrei sa imi dai un PM cu numele sau adresa iti pot confirma cat este valoarea ta totala din precomanda si apoi, dupa ce vei cumpara (daca vei vrea sa cumperi azi din magazin) ne poti trimite bonul si diferenta va fi scazuta din urmatoarea ta comanda.

    ---------- Post added 09-11-2010 at 11:22 AM ----------

    Raskolnikov1944 - a fost trimis in toata tara, dar nu stiu daca a fost pus inca la raft peste tot. Da-mi un PM cu orasul in care vrei sa il gasesti si iti trimit info despre unde a fost trimis (adica in ce magazine). Din pacate, nu pot verifica daca a fost deja receptionat si expus la raft, dar asa ar trebui sa se intample pana diseara.

    ---------- Post added 09-11-2010 at 11:23 AM ----------

    G-XtremE -suntem responsabili si pentru depozitul nostru (firma de logistica) si pentru Fan Courier, ne asumam eroarea si trebuie sa platim pentru ea.

  8. #4728 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    come on man... spune masurile pentru cei care nu au chef de alergat prin magazine


    mai am destule comenzi de venit de la voi... merge o reducere mica mica
    bagati si voi un kinect ceva mai redus... un assassin's creed codex edition cu un bonus frumos... etc... varainte sunt!

  9. #4729 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    da stiu ca faceti circ, nu gluma. Macar de era vineri mai intelegeam, dar e doar marti. E zi de lucru fratilor, lasati joaca

  10. #4730 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by iOWNconsoleFAGS View Post
    Mai poti avea incredere in ei dupa chestia asta ? Nu stiu cum sincer..


    Buna si aia cu chiulitul degeaba azi de la scoala, ca na, ia CoD-ul de unde nu-i.

    Un exemplu perfect ca majoritatea de aici ti-s prieteni pana le gresesti prima oara, ca dupa aia esti un nimeni pentru domniile lor. Ori asta, ori cei care au comentat la modul asta au 16-17 ani si nu stiu sa-si controleze exprimarea. Ok, jocul a intarziat cu o zi, lumea e nemultumita, RvsS incearca sa impace clientii luand niste masuri pe care in veci si in pururi nu ai sa le vezi la alt comerciant roman secolul asta si tot nu e bine.

    Sa ridice mana cei care doresc si un PS3 gratis pentru actul asta nesimtit de a intarzia o zi. In acelasi timp, sa inteleg ca trebuia sa le promitem noi vreun bonus celor de la gameshop cand am primit Bad Company 2 cu vreo doua zile inainte de lansarea oficiala in Europa?

    Calmati-va oameni buni. Ok, e dreptul vostru sa va spuneti nemultumirile, dar mai cu masura si la obiect. Avem de-a face cu o firma care depune niste eforturi sa ofere o serie de servicii mult peste ce gasesti la noi in tara, incercati sa apreciati macar din punctul asta de vedere.

    PS: RvsS, ca sa ma pot opri din bocit ca a intarziat CoD-ul, eu doresc MassEffect 2 PS3 la reducere de 50%. Sau bundle MassEffect 2+Dragon Age 2 la 120 de lei impreuna.

  11. #4731 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Eu o singura nelamurire am, cand am efectuat comanda am dat ok pt 215 ron, acum vad ca la pret de membru e 251, eu pe care urmeaza sa il achit maine la curier?

  12. #4732 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    raspund eu: daca ai primit mail de la Gameshop cu precomanda sau comanda, ai acolo tot ce iti trebuie. Suma din mail o sa o platesti.

  13. #4733 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Daca e asa, tare!

  14. #4734 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    come on man... spune masurile pentru cei care nu au chef de alergat prin magazine


    mai am destule comenzi de venit de la voi... merge o reducere mica mica
    bagati si voi un kinect ceva mai redus... un assassin's creed codex edition cu un bonus frumos... etc... varainte sunt!
    Da, revenim cu masurile compensatorii. Probabil sub forma de reducere la urmatoarele comenzi.

  15. #4735 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    da stiu ca faceti circ, nu gluma. Macar de era vineri mai intelegeam, dar e doar marti. E zi de lucru fratilor, lasati joaca
    Lasa vrajeala si zi mai repede ce bonus vrei pentru a putea ierrrrta vreodata lol

  16. #4736 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Zdrutz View Post
    Eu o singura nelamurire am, cand am efectuat comanda am dat ok pt 215 ron, acum vad ca la pret de membru e 251, eu pe care urmeaza sa il achit maine la curier?
    Exact pretul din emailul de confirmare. Cat ai primit in email cand ai facut comanda atat trebuie sa platesti.

    Sigur, daca cumva pretul scadea (nu prea se intampla) beneficiai de un pret si mai mic.

    Precomanda garanteaza pretul cel mai mic.

  17. #4737 SP
    Junior Member kevinn4usa's Avatar
    Multumesc RvsS pentru sprijinul acordat.

  18. #4738 SP
    Member justamodel's Avatar
    Sun aseara pe la 18:00 la gameshop sa intreb de awb. Imi raspunde un domn si imi spune ca awbul doar maine dimineata poate sa mi`l dea. Il intreb daca a fost trimis si mi`a spus sa stau linistit ca pachetul (black ops) e trimis si ajunge maine. Merg azi la Fan (apropo pt cei din Oradea Fan s`a mutat langa Metro) ii zic numele se uita si nici un pachet, il pune pe cel cu masina sa intoarca toata masina si evident nimic . Sun la numarul afisat pe siteul gameshop.ro pt contact nu raspunde nimeni, trimit email.. nici un raspuns. Cam aiurea. Macar daca ati ratat lansarea raspundeti d`le la telefon sau trimiteti email ceva ca doar s`a spus clar ca ajunge azi, sa nu ne pierdem timpul aiurea.

  19. #4739 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    citeste si tu mai sus ce s-a intamplat.

  20. #4740 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    justamodel - buna ziua, da, din pacate maine va ajunge.Ne cerem scuze pentru aceasta intarziere.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts