Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 247 of 452 FirstFirst ... 147 197 237 245 246 247 248 249 257 297 347 ... LastLast
Results 4,921 to 4,940 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #4921 SP
    Member MihaY's Avatar
    L-am primit dupa ce am dat mail, multumesc.

  2. #4922 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Razvan, cand o sa ne sune colegele tale pentru Assassin's Creed: Brotherhood?
    Ca vad ca inca nu au inceput sa sune, si maine cel tarziu ar trebui trimise, si tare ma tem sa nu se intample ca si cu COD 7, si sa ajunga doar saptamana viitoare.
    Despre Prince Of Persia HD ai ceva noutati?
    A ajuns la voi?
    Multumesc.

  3. #4923 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ionutz83 -maine va suna colega mea. Produsul cred ca va fi in stoc incepand de maine. Atat Brotherhood cat si Prince of Persia.

    Singurele cu mici intarzieri sunt cele anuntate anterior - Brotherhood Auditore X360 si D1 X360, atat.

  4. #4924 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Umm..adica le vom primi sambata ? Pt. ca in cazul asta va trebui sa schimb adresa

  5. #4925 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Speranta noastra este sa trimitem produsul astfel incat sa ajunga pe data de 19.11, in data lansarii. Adica vineri.

    Toate in afara de Brotherhood Auditore X360 si D1 X360.

  6. #4926 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    degeaba ma agit... sa inteleg ca adio editia codex pentru brotherhood.... ramanem cu auditore...

  7. #4927 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    degeaba ma agit... sa inteleg ca adio editia codex pentru brotherhood.... ramanem cu auditore...
    Salut, acum se face receptia si voi afla exact cate sunt si vor fi apoi pe site. Ori azi seara ori maine dimineata.

  8. #4928 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    ok...

  9. #4929 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    La cererea dumneavoastra, Gran Turismo 5 va fi pe site pentru precomanda incepand de astazi. Pret 259,9 lei, din pacate fara reducere de membri.

  10. #4930 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Si il vom avea pe 24 nov?

  11. #4931 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Asa a anuntat distribuitor, sper sa se tina de cuvant.

  12. #4932 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    profitati si voi un pic dupa disperatii care il vor neaparat

    mai bine bagati o editie de colectie la pretul asta

  13. #4933 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am inteles ca pretul recomandat de producator este acesta, de fapt chiar mai mare.

  14. #4934 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Gran turismo 5 Collector's Edition sau Signature Edition?

  15. #4935 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu se pot aduce.

  16. #4936 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Tocmai am fost sunat pentru Assassin's Creed: Brotherhood Auditore Edition PS3.

    Din cate mi-a fost spus la telefon trebuie sa trimit un mail la [email protected] pentru a-mi alege bonusul de pre-order. Trebuie sa contina anumite informatii acest mail sau este suficient sa-l trimit de pe adresa de e-mail pe care am introdus-o pe contul GameShop?

    Multumesc!

  17. #4937 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    500 ron codex edition?

  18. #4938 SP
    Member Mavone's Avatar
    Tocmai m-a sunat şi pe mine o domnişoară de la Gameshop. Am rămas şocat de preţ. Am �nţeles că este undeva la 500 de lei. Răzvan, poţi să confirmi te rog?

  19. #4939 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Tocmai am fost sunat pentru Assassin's Creed: Brotherhood Auditore Edition PS3.

    Din cate mi-a fost spus la telefon trebuie sa trimit un mail la [email protected] pentru a-mi alege bonusul de pre-order. Trebuie sa contina anumite informatii acest mail sau este suficient sa-l trimit de pe adresa de e-mail pe care am introdus-o pe contul GameShop?

    Multumesc!
    Te rog frumos la gameshop@bestdistribution.
    Este suficient sa scrii varianta aleasa (pack 1 sau pack 2) si platforma (ps3 sau xbox 360).

    ---------- Post added 17-11-2010 at 04:49 PM ----------

    Quote Originally Posted by Mavone View Post
    Tocmai m-a sunat şi pe mine o domnişoară de la Gameshop. Am rămas şocat de preţ. Am �nţeles că este undeva la 500 de lei. Răzvan, poţi să confirmi te rog?
    Cred ca este o neintelegere, pretul este 469,9 lei.

  20. #4940 SP
    Member Mavone's Avatar
    Undeva pe la 500 nu-nseamnă 500. 470 lei e �n vecinătatea acelui "undeva". Oricum mulţumesc de info. Măcar m-am lămurit că vreau să iau Auditoreul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts