Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 297 of 452 FirstFirst ... 197 247 287 295 296 297 298 299 307 347 397 ... LastLast
Results 5,921 to 5,940 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #5921 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Va rog terminati cu cererile vis-a-vis de jocurile pe care nu le-ati primit - nu ati platit => nu ati primit - nu este nici o problema.

    De asemeni nu va mai plangeti ca Razvan a facut si a dres pentru ca nu e vina lui - se va considera atac la persoana si veti fi penalizati conform regulamentului.

    Succes si aveti grija ce postati si pe cine acuzati - m-am saturat sa aud toate refularile postate la nivel de TEORIA CONSPIRATIEI.

    De asemeni - daca nu va convine ce a facut gameshop - e foarte simplu sa ii penalizati, nu mai cumparati de la ei si gata.

  2. #5922 SP
    Member viezure's Avatar
    Nimeni n-a sarit pe razvan. Si mi se pare ciudat, cum apar plangeri mai multe se inchide threadul, e cel putin ciudata nesuportarea criticii. Si din punctul meu de vedere am epuizat subiectul

    ps: mi s-a parut haios nr de thanks-uri primite de monky ca a inchis threadul, yeah, thanks a lot

  3. #5923 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Nimeni n-a sarit pe razvan. Si mi se pare ciudat, cum apar plangeri mai multe se inchide threadul, e cel putin ciudata nesuportarea criticii. Si din punctul meu de vedere am epuizat subiectul

    ps: mi s-a parut haios nr de thanks-uri primite de monky ca a inchis threadul, yeah, thanks a lot
    Thanks-urile au fost date pentru concluzia trasa de MonkY si nu pt. ca a inchis thread-ul.

    Razvan, ai idee daca si cand va fi disponbil Duke Nukem Forever Balls of Steel Edition ? Stiu ca saptamanile trecute incercai sa obtii ceva informatii.

  4. #5924 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    GS0Ls - este foarte posibil, dar daca o vom putea obtine va fi afisata cand va fi efectiv in stoc, cu cateva zile inainte de lansare.

  5. #5925 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Razvan, ceva sanse sa faceti rost si de Drachen Armor ca bonus pentru ACB?

  6. #5926 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Nimeni n-a sarit pe razvan. Si mi se pare ciudat, cum apar plangeri mai multe se inchide threadul, e cel putin ciudata nesuportarea criticii. Si din punctul meu de vedere am epuizat subiectul

    ps: mi s-a parut haios nr de thanks-uri primite de monky ca a inchis threadul, yeah, thanks a lot

    Da faptul ca faci offtopic ti se pare haios ?

    Pentru a iti satisface curiozitatea / probabil ca a meritat sa primesti o infractiune pentru asta.

    Threadul a fost inchis pentru niste discutii interne - nu pentru "nesuportarea criticilor" - si cu ocazia asta s-au luat niste decizii - (userul RvsS poate confirma ca Monky i-a anuntat inchiderea pentru o perioada scurta a acestui thread care a devenit o vanatoare de vrajitoare)

    Citeste si tu - cei care au fost banati s-au luat direct de Razvan (nu de gameshop) -

  7. #5927 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ma supun regulilor forumului, dar nu am nicio problema cu niciun user, se pot de-bana toti va rog? Chiar nu e nicio problema, daca e cineva nemultumit imi poate scrie si rezolvam. Speram doar sa imi scrie in general pe PM ca sa fie threadul mai usor de urmarit.

  8. #5928 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Dead Space?

  9. #5929 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Red dead redemption este pe stoc ?

  10. #5930 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Dj Mo - intrebi despre Dead Space 2? Daca ai varianta cu plasma gun nu stiu daca mai vine. Revin cu info, dar ... nu sunt mari sanse din pacate.

    it.addi- cel de PS3 este in stoc, cel de X360 nu este in stoc.

  11. #5931 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Red Dead Redemption Undead Nightmare pentru PS3 mai este pe stoc? Sa stiu daca dau comanda. Multumesc anticipat.

  12. #5932 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Varianta de PS3 da.

  13. #5933 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Da. Despre ala intrebam. Ok atunci. Normal vine? Mai schimb precomanda in caz ca nu vine cu plasma?

  14. #5934 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Dj Mo - normal vine, nu stiu exact cand. Totusi, intarzierea este mare, daca nu mai vine ala cu plasma o vei putea modifica in normal si vom face tot ce se poate pentru a obtine cel mai mic pret pentru cei care au precomandat din cauza intarzierii.

  15. #5935 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Varianta de PS3 da.
    Multumesc. Am trimis comanda. Sper ca m-am descurcat, e prima oara cand comand de la Gameshop.

  16. #5936 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Razvan, Starcraft 2 mai e in stoc?

  17. #5937 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Razorel - da.

  18. #5938 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Se pare ca la Killzone 3 nu vor fi intarzieri. Eu deja am fost sunat ptr confirmare, iar jocul ajunge vineri sau sambata.

  19. #5939 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, corect.

  20. #5940 SP
    Member justamodel's Avatar
    Care e formula de calcul a pretului cu reducerea asta? Pretul intreg care include tva - 50% + tva. Mie asa mi-a venit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts