Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 276 of 452 FirstFirst ... 176 226 266 274 275 276 277 278 286 326 376 ... LastLast
Results 5,501 to 5,520 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #5501 SP
    Junior Member aranxas's Avatar
    Salut, am incercat sa imi recuperez parola (uitata) insa nu am primit pe mail nimic. Sa il astept maine sau ar trebui sa fie instantaneu? Daca nu va merge in continuare se poate gasi o alta solutie?

  2. #5502 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    aranxas - da-mi pe PM adresa ta de email te rog.

  3. #5503 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    O sa aduceti Dark Souls ?

  4. #5504 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    La prima vedere - da.

    ---------- Post added 09-02-2011 at 03:17 PM ----------

    Test Drive Unlimited 2 - se va suna maine pentru precomenzi, speram sa ajunga la voi pe 11, in ziua lansarii. Codurile de PS3 se vor trimite ulterior prin email.

  5. #5505 SP
    Member stefipsy's Avatar
    salut. am facut precomanda pentru l.a noire ...dar nu am primit mail de inregistrare a comenzii. help oare ?

  6. #5506 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    stefipsy - te rog da un email la [email protected] ca sa verificam. Multumesc.

  7. #5507 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by stefipsy View Post
    salut. am facut precomanda pentru l.a noire ...dar nu am primit mail de inregistrare a comenzii. help oare ?
    Nu il primesti imediat.
    Si eu am facut ieri, si mi-a venit mail-ul dupa vreo 20 de minute.

  8. #5508 SP
    Member stefipsy's Avatar
    da .. anotherchild , adevarat . acu mi-a intrat mailul de confirmare. confirmarea telefonica , cand intra jocu'n stoc ?

  9. #5509 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post

    1. La cererea dumneavoastra Battlefield 3 va fi pe site in scurt timp, preturi foarte bune la inceput pentru precomanda.
    Perfect. Felicitari! Merge bagat codul de discount? Pentru ca atunci cand il bag, pur si simplu dispare si nu-mi apare discountul..

  10. #5510 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by stefipsy View Post
    da .. anotherchild , adevarat . acu mi-a intrat mailul de confirmare. confirmarea telefonica , cand intra jocu'n stoc ?
    Da, confirmarea atunci.

    ---------- Post added 09-02-2011 at 11:52 PM ----------

    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Perfect. Felicitari! Merge bagat codul de discount? Pentru ca atunci cand il bag, pur si simplu dispare si nu-mi apare discountul..
    Codul de discount se aplica doar atunci cand exista pe site 2 preturi afisate (membri si standard). In cazul BF 3 am pus un pret foarte bun pentru toata lumea, nu exista discount suplimentar deocamdata.

  11. #5511 SP
    Member Hazer's Avatar
    In cazul in care o sa se introduca discount-ul mai tarziu, voi putea beneficia de el daca deja am facut precomanda la pretul asta?

  12. #5512 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Te asigur ca nu se va introdue reducere pentru acest titlu. Gameshop a asigurat de obicei cel mai mic pret pentru precomanda, deci 199 va fi cel mai mic pret( foarte rezonabil parerea mea). In orice caz, gameshop asigura mereu pretul la care ai facut precomanda, iar daca dupa asta pretul scade, asigura cel mai mic pret posibil pentru produsul respectiv. Deci daca by any chance vor introduce o reducere vei beneficia de ea (asta in cazul in care necesita codul, atunci nu cred ca va oferi pretul acela, nu toti cumparatorii avand acel cod de pe homepage).

  13. #5513 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    In cazul in care o sa se introduca discount-ul mai tarziu, voi putea beneficia de el daca deja am facut precomanda la pretul asta?
    Cand se va introduce discount-ul, pretul standard va fi mai mare, deci esti asigurat ca daca faci precomanda din timp (acum) ai cel mai bun pret posibil.

  14. #5514 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Te asigur ca nu se va introdue reducere pentru acest titlu. Gameshop a asigurat de obicei cel mai mic pret pentru precomanda, deci 199 va fi cel mai mic pret( foarte rezonabil parerea mea).
    Heh, oricum am facut precomanda pentru PC, deci 169.99lei sunt foarte ok.

    Multumesc pentru raspunsuri!

  15. #5515 SP
    Member stefipsy's Avatar
    Veti aduce cumva si "i am alive" ? .... si cam ce stiti despre lansarea/aparitia lui ? ...fiindca pe net n-am gasit nimic concret ....dar unul din site'urile de distributie de jocuri ".ro" ... il anunta pe 18 martie.

  16. #5516 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Acest titlu va fi distribuit de Ubisoft, deci il vom aduce cu siguranta. Dar in niciun caz nu se va lansa in martie. Nu are inca o data oficiala de lansare.

  17. #5517 SP
    Member stefipsy's Avatar
    Dar Max Payne 3 ?

  18. #5518 SP
    Member Johnny's Avatar
    Duke Nukem Forever Balls of Steel Edition ?


  19. #5519 SP
    Member roby_selesan's Avatar
    Plants Vs zombies ptr ds nu aduceti?

  20. #5520 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    P�nă c�nd va mai fi valabilă oferta cu DLC-ul pentru Test Drive? Sau...a expirat deja?

    Nu am observat că oferta e exclusivă pentru PS3, sorry!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts