Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 278 of 452 FirstFirst ... 178 228 268 276 277 278 279 280 288 328 378 ... LastLast
Results 5,541 to 5,560 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #5541 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Mersi, am fost sunat de dimineata Niciodata nu stiu cum e cu stocul asta limitat, ca de multe ori nu mai prind nimic

  2. #5542 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Razorel - se face update zilnic, dar uneori se comanda si dispare...

  3. #5543 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Avem vesti bune si mai putin bune:

    Vestile mai putin bune: Bulletstorm si Dead Space 2 intarzie pana pe aproximativ 11.03.2011. Imi pare foarte rau, stiu ca este o asteptare de lunga. Dead Space 2 Collector's Edition PC si X360 (adica acel cu plasma) este posibil sa nu mai vina, s-ar parea ca nu a existat cantitate cat ar fi trebuit. Inca se verifica, dar nu avem informatii ca ar veni intr-un interval apropiat. Stiu ca unii dintre dumneavoastra au asteptat exact din acest motiv si daca se va dovedi ca asa este, vom cauta sa oferim o masura compensatorie. Stiu ca nu este in regula, dar trebuie sa asteptam sa vedem ce vom putea face.

    Vestile bune:
    1. Assassin's Creed Brotherhood de PC - va fi la incredibilul pret de 99,9 lei la precomanda. Incercam sa obtinem si coduri de bonusare pentru precomanda, ca si in cazul PS3 si X360.

    2. Top Spin 4 - incercam sa obtinem coduri de bonus la precomanda - deblocheaza Agassi (with a mullet ). Inca nu este confirmat.

    3. Duke Nukem Balls of Steel - incercam sa obtinem o cantitate, macar limitata din acest super pachet de colectie (pentru toate platformele). Inca nu este confirmat, dar vom face tot posibilul. Pretul ar fi 349,9 console si 249,9 PC, dar inca nu sunt pe site. Vor fi afisate si voi anunta si aici cand va fi confirmat.

    Multumesc.

  4. #5544 SP
    Member felixxx's Avatar
    Razvan, cu bulletstorm si cu ds2 ne-am linistit

    cei care au facut deja precomanda la ACB pentru pc trebuie sa dea din nou pre-comanda pentru a beneficia de noul pret?

    mersi

  5. #5545 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    felixxx - nu este nevoie de o noua precomanda.

  6. #5546 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Dead Space 2 Collector's Edition PC si X360 (adica acel cu plasma) este posibil sa nu mai vina...

  7. #5547 SP
    Member Dell 17's Avatar
    cu killzone 3 sunt intarzieri? (sorry daca a mai intrebat cineva)

  8. #5548 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Wow, Bulletstorm intarzie mai mult de 2 saptamani ! Incredibil.

    @DrMengele se pare ca nu (parca asa s-a postat paginile trecute).

  9. #5549 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Sper sa nu fie genul acesta de probleme si cu MK Kollector's...

  10. #5550 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Nu am nimic de spus contra gameshop, am cumparat foarte multe jocuri de acolo si am fost foarte multumit. Acum 2 saptamani am vazut in Londra jocul Dead Space 2 la pretul de 33 lire (in aeroportul Heathrow) si, normal ca l-am si cumparat si voi renunta la precomanda de la gameshop care intarzie si este si la un pret mult mai mare. Pur si simplu nu inteleg diferenta inversa de pret intre o tara unde venitul mediu este mult mai mic decat cealalta. Scuze daca s-a mai discutat despre asta, nu cred ca este vina gameshop.
    Si ca sa reiterez ideea ca nu am nimic contra gameshop, as vrea sa amntesc ca mi s-a achitat diferenta de pret pentru jocul COD Black Ops care a intarziat si l-am luat din alta parte la un pret mai mare, moment in care am fost impresionat pozitiv de seriozitatea aratata.

  11. #5551 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    heh, in cazul lui Dead Space 2 cred ca toti care l-au luat pana acum l-au luat chiar si la jumatate de pret fata de oferta Gameshop.

    cel putin asa a fost in cazul meu...
    deci intr-un fel ne-a facut un bine

  12. #5552 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Daca o sa bagati Duke Nukem BoS Edition, poate il bagati si voi mai dupa-amiaza sa aiba si liceeni o sansa sa-l prinda.

  13. #5553 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Liceenii sa stea sa invete. Duke Nukem este joc pentru pensionari, asa ca mine, ca sa ne aducem aminte de tinerete.

  14. #5554 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Pretul pe site la ACB PC este de tot 169.90 RON.
    http://www.gameshop.ro/game.php?id=5987

  15. #5555 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by DrMengele View Post
    cu killzone 3 sunt intarzieri? (sorry daca a mai intrebat cineva)
    Nu anticipam nicio intarziere la acest titlu.

    ---------- Post added 17-02-2011 at 01:27 PM ----------

    Ionutz83 - s-a modificat.

  16. #5556 SP
    Junior Member Amur's Avatar
    Pfff, daca mai asteptam 2-3 zile prindeam si eu oferta cu 2 jocuri la consola xbox 360. Pacat.

  17. #5557 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Aveti cumva controllere de x360(cu fir) pentru pc? Pe site le vad trecute cu "in curand" dar as vrea sa stiu cand ajung exact. Poate comand si eu unul odata cu ACB.
    Apropo, super pret la ACB. Asa da!

  18. #5558 SP
    Member felixxx's Avatar
    Razvan, situatia asta neplacuta legata de intarzieri majore ale jocurilor de la EA va continua si in perioada urmatoare? urmeaza DA2,nfss2 si crysis 2, macar sa stim la ce ne asteptam.

  19. #5559 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    felixxx - va tin la curent din timp. Deocamdata nu se estimeaza alte intarzieri.
    GeOKeR - nu vor veni in urmatoarele 2 saptamani. Dupa aceea este posibil sa mai revina, nu am o data oficiala.

    ---------- Post added 18-02-2011 at 12:01 PM ----------

    MARE ATENTIE (scuze de caps, dar este ceva foarte important):

    Timp de o saptamana, incepand de maine pana pe 25 inclusiv, orice comanda pentru produse din stoc (exceptie hardware si precomenzi) va avea 50% reducere.

    Da, totul la jumatate de pret, tot ce este in stoc. Doar 1 saptamana, de sambata pana vineri (19-25.02 inclusiv). Nu se aplica discount-uri suplimentare in aceasta perioada, deci de la pretul standard 50% reducere.

  20. #5560 SP
    Member stefipsy's Avatar
    de sambata dimineata , la prima ora ? ...sau de vineri noapte spre sambata ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts