Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 379 of 452 FirstFirst ... 279 329 369 377 378 379 380 381 389 429 ... LastLast
Results 7,561 to 7,580 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7561 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Referitor la Gears of War 3 - am primit manualul in format PDF in engleza, il vom trimite prin email azi sau maxim luni.
    Furnizorul va incerca sa ofere si un bonus in forma fizica, ce va fi confirmat ulterior. Cu scuzele de rigoare desigur.
    Daca doriti sa returnati produsul, sigur ca se poate, va rugam sa ne contactati.

    Forza 4 va avea aceeasi problema din pacate, asa ca va vom contacta telefonic, in cazul in care veti dori sa anulati precomanda.

    ---------- Post added 23-09-2011 at 01:49 PM ----------

    Quote Originally Posted by yoyy View Post
    salut.as avea o intrebare exista vreun joc cu dragon ball sau naruto pentru xbox kinect sau ps3 move?sau ma rog o sa se fabrice pe parcurs jocuri pentru xbox kinect sau ps3 move?
    Da, se fabrica multe jocuri de Xbox Kinect si PS3 Move. Vor fi lansate si jocuri Dragon Ball.

  2. #7562 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Am si eu o intrebare, Battlefield 3 PWP va avea manual/carcasa in limba engleza?

  3. #7563 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Zero - da, absolut toate jocurile au manual si carcasa fie in limba romana fie in limba engleza. Singura exceptie au fost cateva jocuri de la Microsoft (Fable 3, Gears of War 3).

    In cazul Battlefield 3 PWP - PC va fi livrata editia Limited si codul de PWP prin email. Editia Limited are manual si carcasa in engleza.

    In cazul Battlefield 3 PWP PS3/Xbox 360 - a fi livrata editia Limited si codul de PWP prin email. Editia Limited are manual si carcasa in engleza.

    In cazul Battlefield 3 - editia standard PC - coperta si manual in limba romana.

    In cazul Battlefield 3 - editia standard PS3/Xbox 360 - coperta si manual in limba engleza.

  4. #7564 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    In cazul Battlefield 3 - editia standard PC - coperta si manual in limba romana.
    Campul de lupta 3 , suna sexi.

  5. #7565 SP
    Member iGot Game's Avatar
    Sony wireless headphones 7.1 : nu aduceti ?

  6. #7566 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    oribil cu forza 4...

    de ce ai da 300 de ron pe content in ungureste?

  7. #7567 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    got_game - nu, nu comercializam asa ceva.
    SirAndrew - doar ambalajul este asa, nu continutul jocului. Vei putea anula precomanda cand te va suna colega mea. Multumesc.

  8. #7568 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    am inteles foarte bine. spuneam ca editiile de colectie se cumpara pt a avea unele lucruri in plus... altfel cumperi editia standard daca te intereseaza doar jocul.

  9. #7569 SP
    Member justamodel's Avatar
    Eu am facut precomanda la battlefield 3 PS3 prin februarie, atunci era disponibil doar b3 simplu nu era versiunea limited. Versiunea simpla o primesc?

  10. #7570 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    Eu am facut precomanda la battlefield 3 PS3 prin februarie, atunci era disponibil doar b3 simplu nu era versiunea limited. Versiunea simpla o primesc?
    Tare greu e sa iti zic....da

  11. #7571 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    Eu am facut precomanda la battlefield 3 PS3 prin februarie, atunci era disponibil doar b3 simplu nu era versiunea limited. Versiunea simpla o primesc?
    Da, sau faci precomanda acum la PWP sau Limited si cand te suna colega mea anulezi ce doresti.

  12. #7572 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    got_game - nu, nu comercializam asa ceva.
    SirAndrew - doar ambalajul este asa, nu continutul jocului. Vei putea anula precomanda cand te va suna colega mea. Multumesc.
    RvsS.. sa inteleg ca la Forza carticica cu care vine Limited si anume asta “Cars of Forza Motorsport 4 Presented by Top Gear,” a gorgeous 96-page volume written by the editors at Top Gear. It features 96-pages of fantastic imagery both from Forza 4 and from Top Gear’s extensive photo library, as well as insightful commentary accompanying the in-game Autovista experience." o sa fie tot in ungureste/greceste ??

  13. #7573 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    RvsS.. sa inteleg ca la Forza carticica cu care vine Limited si anume asta “Cars of Forza Motorsport 4 Presented by Top Gear,” a gorgeous 96-page volume written by the editors at Top Gear. It features 96-pages of fantastic imagery both from Forza 4 and from Top Gear’s extensive photo library, as well as insightful commentary accompanying the in-game Autovista experience." o sa fie tot in ungureste/greceste ??
    Sper sa nu, altfel chiar nu mai are rost sa il luam.

  14. #7574 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    cine garanteaza ca nu e si cartea aia?

    manualele si pliantele cu codurile bonus sigur nu or sa fie in engleza... exact asa cum au patit cei care au luat GOW3 si eu cu Fable 3...

    *ma intreb totusi, daca acum se cunosc, de ce nu se afiseaza aceste informatii pe site?
    90% din cei care au comandat Forza 4 nu citesc acest topic si or sa va considere probabil neseriosi.

  15. #7575 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

    Precomanda FIFA12

    Eu am facut precomanda la FIFA 12 in 15 August. Am primit confirmarea atasata. De plata este trecut 199.90 ron.
    Am fost sunat astazi ca va ajunge jocul vineri 30 septembrie.
    Pe site vad ca acum este 269,90 RON sau 242,91 RON pentru membri.
    Intrebarea mea este daca va sosi la pretul anuntat in mail(la telefon nu am foat anuntat ca ar fi alt pret).
    Attached Images Attached Images comanda-fifa12.jpg

  16. #7576 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Eu am facut precomanda la FIFA 12 in 15 August. Am primit confirmarea atasata. De plata este trecut 199.90 ron.
    Am fost sunat astazi ca va ajunge jocul vineri 30 septembrie.
    Pe site vad ca acum este 269,90 RON sau 242,91 RON pentru membri.
    Intrebarea mea este daca va sosi la pretul anuntat in mail(la telefon nu am foat anuntat ca ar fi alt pret).
    O sa-l primesti la pretul de 199.90 ron, cum ai fost anuntat in mail.

  17. #7577 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    cine garanteaza ca nu e si cartea aia?
    *ma intreb totusi, daca acum se cunosc, de ce nu se afiseaza aceste informatii pe site?
    90% din cei care au comandat Forza 4 nu citesc acest topic si or sa va considere probabil neseriosi.
    Am scris deja ca se va informa telefonic acest aspect pentru fiecare dintre cei care au precomandat.

    ---------- Post added 24-09-2011 at 02:59 PM ----------

    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    RvsS.. sa inteleg ca la Forza carticica cu care vine Limited si anume asta “Cars of Forza Motorsport 4 Presented by Top Gear,” a gorgeous 96-page volume written by the editors at Top Gear.
    Am intrebat despre acest lucru si revin cand am informatia.

    ---------- Post added 24-09-2011 at 03:00 PM ----------

    gvingi76 - la pretul din precomanda ta. Precomanda garanteaza intotdeauna cel mai bun pret.

  18. #7578 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am facut o precomanda la fifa din luna mai la 180 ron, ce se mai aude cu sunatul pt confirmare? Vad ca sunt sunaţi altii care au comenzile facute mai tarziu.Iar o luam aiurea cum aţi facut cu gt 5?
    LE: ai pm cu nr comenzii facuta pe 27 mai 2011
    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  19. #7579 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Am facut o precomanda la fifa din luna mai la 180 ron, ce se mai aude cu sunatul pt confirmare? Vad ca sunt sunaţi altii care au comenzile facute mai tarziu.Iar o luam aiurea cum aţi facut cu gt 5?
    Aceeasi chestie si la mine , am fost printre primii care au dat precomanda ...

  20. #7580 SP
    Junior Member Vod00's Avatar
    Eu am fost sunat azi pe la ora 16:00 pentru confirmarea comenzii la Fifa 12 PC. Comanda era data din luna mai....

    A mai optat careva pana acum sa ridice jocul din Concept-Store?

    Sper ca e mai bine asa, decat sa stau dupa curier.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 379 of 452 FirstFirst ... 279 329 369 377 378 379 380 381 389 429 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts