Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 452 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 89 139 ... LastLast
Results 761 to 780 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #761 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Asa cred si eu, dar voi incerca sa verific.

  2. #762 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Un bundle atractiv e cel mai bun mod de a scapa de old stock, asa ca nu mi-as pune sperantele intr-o consola mai noua de 6 luni.

  3. #763 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Producatorul a declarat ca sursa e de 150 W pentru consola Bundle 60 GB cu Halo, ceea ce le face Jasper. Din pacate, nu le pot verifica manual pe toate, dar sunt toate sansele sa fie Jasper.

    Pretul la Xbox 360 va scadea la 899,9 lei.

    In alta ordine de idei, cateva filme pe Blu-ray la 99.9 lei ar fi la pret rezonabil ?

  4. #764 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    In alta ordine de idei, cateva filme pe Blu-ray la 99.9 lei ar fi la pret rezonabil ?
    Nu prea!Un 70 RON ar fi mult mai OK si 80 RON pentru titlurile noi aparute!

  5. #765 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    am intrat si eu acum pe site. no offence dar ar trebui sa mai lucrati putin la el. nu este deloc optimizat, pozele au o calitate jalnica (rez. mica + neprelucrate) si lipsesc informatiile produselor. sper sa o luati ca un sfat constructiv.

  6. #766 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    novi - mersi, stiu ca tu iti ie blu-ray de afara. M-am uitat pe diverse site-uri si preturile erau mai mari in afara fata de 99,9 pentru titlurile pe care le vom avea. Punem lista si vedem.

    ffocus - multumesc, se lucreaza la noul site. Cand spui ca sunt neprelucrate la ce te referi ? Daca sunt produse la care ai observat lipsa informatiilor da-mi un PM si se va rezolva. Nu au toate inca descrieri amanuntite dar se adauga constant.

    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Pretul la Xbox 360 va scadea la 899,9 lei.
    Aici nu am fost foarte clar, ma refeream la Arcade, de la 949 la 899.

    Varianta cu Halo 3 si Halo Wars va scadea de la 1329 la 1299.

  7. #767 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    novi - mersi, stiu ca tu iti ie blu-ray de afara. M-am uitat pe diverse site-uri si preturile erau mai mari in afara fata de 99,9 pentru titlurile pe care le vom avea. Punem lista si vedem.
    Merci!Astept lista!

  8. #768 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Răzvan?

    Resident Evil 5 Limited Edition

    ACEST PRODUS VA FI IN STOC INCEPAND CU DATA DE: 13-03-2009
    ...se respectă data? Dacă da...count me in! Woooooooooo!

    E excelent prețul - așa da!

  9. #769 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RonanN1 - este in transport, din pacate este posibil sa intarzie pana luni sau marti la noi. Pretul nu se va modifica. Daca cumva va creste din cauza cursului EUR, va ramane acesta pentru orice precomanda.

  10. #770 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...oki.

    Vezi că...descrierea produsului e facută greșit. Sau poza e greșită (una din două)...poza e pentru altă ediție a jocului.

    După poza de pe site... http://www.gameshop.ro/poze/poze_mari/4818.jpg

    ...conține Jocul + Resident Evil: Degeneration (making off) + ceva metal (fără...extra).

    După descriere...

    ...asta e pachetul (poză).

    Care e p�nă la urmă?
    Attached Images Attached Images resident-evil-5-collector-edition.png

  11. #771 SP
    Admin MonkY's Avatar
    RonanN1: din cate vad eu pe site este RE5 Limited Edition, iar poza ta (cea cu figurina si bag-ul) este pentru RE5 Collectors Edition. Ma indoiesc eu ca la 269 RON va veni Collectors Edition, prin urmare ceea ce e pe Gameshop pare corect. Sorry to ruin your hopes

  12. #772 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...nu-i problemă dar atunci descrierea de pe site este greșită (asta ziceam...ori poza ori descrierea):
    Ediţia limitată a jocului vine �ntr-o cutie mult mai mare faţă de versiunea normală. Conţine un stick USB de 2 GB, realizat pe baza unui obiect din joc, o carte color de 32 de pagini şi o borsetă sub forma unui alt obiect. Versiunea de Xbox 360 – Deluxe Edition are o cutie din metal şi CD cu muzica jocului, iar posesorii de PS3 se pot bucura de filmuleţe care arată cum a fost făcut jocul, direct de pe discul acestuia. A fost produs cu expertiză de la Hollywood, transform�nd discul �n primul hibrid de joc PS3 şi video Blu-ray.
    ...nu?

  13. #773 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Răzvan, am dat pre-order ieri...nu trebuia să primesc un telefon să comfirm/infirm comanda?

  14. #774 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RonanN1 - RE5 va veni aprox. pe 17 sau 18.03, sorry de intarziere. Vei fi si sunat sau vei primi un email cu aceasta informatie.

    Am intrebat depre pachetul limited, inca nu a venit un raspuns oficial, dar vom face modificari in functie de acesta. Multumesc pentru sesizare.

  15. #775 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RonanN1 - raspunsul este despre RE5 - poza este corecta pe site, descrierea pe care am primit-o este:
    Packaged in a steelbook case the Limited Edition features a bonus DVD containing exclusive behind the scenes footage on the making of this latest entry in the Resident Evil series and the full length trailer for CG movie ‘Resident Evil Degeneration’.

    Modificam si descrierea.

  16. #776 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    cutia mare pe care a pus-o Ronan in poza e disponibila doar pentru US si JP. Nu va aparea asa ceva in Europa, deci pe Xbox 360 slabe sanse sa o prinzi pentru ca nu cred ca jocul va fi Region Free.

  17. #777 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    RonanN1 - raspunsul este despre RE5 - poza este corecta pe site, descrierea pe care am primit-o este:
    Packaged in a steelbook case the Limited Edition features a bonus DVD containing exclusive behind the scenes footage on the making of this latest entry in the Resident Evil series and the full length trailer for CG movie �Resident Evil Degeneration�.
    da, este Steelbook Edition care se gaseste si in UK.

  18. #778 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Amur View Post
    Aceasta consola rosie, despre care tot am auzit, va fi de 60 sau 120 gb?
    Va veni pana la urma si consola bundle cu Resident Evil 5. Este Elite (120 GB). Data livrare la noi aprox. 23.03.2009.

  19. #779 SP
    Junior Member cornel's Avatar
    te rog sa anunti aici daca va fii jasper si cam la ce pret estimativ asa

  20. #780 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Din pacate nu se poate verifica acest aspect pentru fiecare consola in parte.

    Totusi, pot atasa o poza cu spatele unei console Halo Bundle. Nu inseamna ca toate sunt la fel, dar macar ne facem o idee.
    Attached Images Attached Images dsc01427.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 452 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 89 139 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts