Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 435 of 452 FirstFirst ... 335 385 425 433 434 435 436 437 445 ... LastLast
Results 8,681 to 8,700 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #8681 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Salut Razvan intampin si eu o problema..
    Am pierdut cardul acela pe care l-am primit acum ceva timp cu un cod de reducere.
    Se poate face ceva?

  2. #8682 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Te rog un email la [email protected].

  3. #8683 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Te rog un email la [email protected].
    Am trimist un email acum sa vedem..

    Inca o intrebare Call of duty Ghosts nu o sa e la voi sau a iesit din precomanda?

    Stima1

  4. #8684 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Din pacate, COD Ghosts nu vom aduce.

    ---------- Post added 30-10-2013 at 18:17 ----------

    Iata informatiile despre evenimentul de lansare Assassin's Creed 4. https://www.facebook.com/GameShop.ro . Va asteptam sambata!

  5. #8685 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Alta lansare de nota 4

  6. #8686 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Poți face un rezumat? Nu am ajuns astăzi și sunt curios cum a ieșit în comparație cu ultimile lansări.

  7. #8687 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Aceeasi ingramadeala
    aceeasi asezare proasta a consolelor/monitoarelor (nu atingeti televizoarele celor de la altex, qq qq)
    nu a existat sonorizare, cei ce vorbeau in prezenta a 100-150 de oameni trebuiau sa se faca auziti peste multime (baietii de prezentau s-au descurcat, la cei de la Ubi, n-am inteles decat unu din 10 cuvinte, noroc ca au zis cam aceleasi chestii ca in prezentarea inregistrata aici pe site)
    era sa fie calcat pe cap unul din peste cei 15 copii ce nu aveau mai mult de 75 de cm (5-6-7 ani la un joc 18+) din cauza aruncarii tricourilor in multime

    eu tot nu inteleg, de ce la jocurile 18+ nu inchiriaza o cafenea/ bar, cu scena, proiector.

  8. #8688 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    DOA, nu trebuie sa fii atat de suparat, este si asta un inceput, in alte orase din tara pe rafturile magazinelor gasesti doar jocuri din 2012, de lansari nici nu se pune problema.

  9. #8689 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    eu nu ma duc acolo sa-mi iau jocul de la raft neaparat, ma duc acolo sa-l vad live, (lucru pe care daca nu dadeai din coate (in stomace) nu puteai sa-l faci ca nu aveai loc), sa fiu convins sa-l cumpar de catre cei ce vorbesc, crede-ma ca n-au reusit
    sa aflu informatii/chestii interesante/trivia - nu am auzit mai nimic(am facut 5 harti si asta si aia si se face aia nu conteaza ca nu auziti nu de aia ati fost la lansare)
    pentru mine lansarea asta a fost egala cu 0, era chiar mai bine daca nu se faceam, nu pierdeam 2 ore jumate de Nijikon, unde puteau cu adevarat sa faca o lansare pentru joc, nu sa vina sa ma atinga paznicii de la media galaxy ca sa se asigure ei ca nu le lovesc televizoarele.

  10. #8690 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Salut Razvan.
    Ceva noutati legate de versiunile PS4 ale AC 4 Black Flag (cand apare pe site, o sa aveti toate editiile, buccaneer in special)?
    Multumesc.

  11. #8691 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    vezi ca sunt la magazinele partenere altex si mediagalaxy.

  12. #8692 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Editia standard da, dar Buccaneer edition apare epuizat si la Altex si la MG.
    Multumesc oricum pentru sugestie.

  13. #8693 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    de obicei editiile de colectie nu se mai gasesc dupa laansare...le iei numai cu preorder.

  14. #8694 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    FishyBon3, stiu ca se iau (99%) numai cu precomanda, tocmai de aceea ma interesez din timp .
    Eu ma refeream la versiunea de PS4/XBOX One (am specificat si in postul initial #8690) care se lanseaza pe 22.11.2013 si despre care Razvan spunea ca inca nu are informatii exacte.
    Mai exact, cineva intreba in data de 15.10.2013 pe Razvan daca are informatii despre editiile AC Black Flag pentru PS4/XBOX One iar Razvan a raspuns: "Le vom avea pe toate. Singura problema - nu s-a confirmat oficial pretul inca. Noi lucram doar pe confirmari oficiale, nu pe zvonuri, si din acest motiv nu sunt inca pe site. Dar vor fi inainte de lansare si ca de obicei ne asteptam la preturi foarte bune pentru tara noastra (in raport cu pretul european, desigur)."
    Asta fiind in urma cu o luna, m-am gandit ca totusi, fiind la mai putin de 3 saptamani distanta de data de lansare poate avem ceva informatii noi si eventual, de ce nu, si posibilitatea de precomanda de pe site-ul Gameshop.

  15. #8695 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Mai aduceti The Last of Us zona 2?
    Daca da, la ce pret?

  16. #8696 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Ionutz83 View Post
    Asta fiind in urma cu o luna, m-am gandit ca totusi, fiind la mai putin de 3 saptamani distanta de data de lansare poate avem ceva informatii noi si eventual, de ce nu, si posibilitatea de precomanda de pe site-ul Gameshop.
    Da, vor fi la precomanda in curand.

    ---------- Post added 11-11-2013 at 13:10 ----------

    Quote Originally Posted by Bizzare View Post
    Mai aduceti The Last of Us zona 2?
    Daca da, la ce pret?
    Nu am adus niciodata Last of Us. Toate produsele noastre sunt pentru zona europeana.

  17. #8697 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Razvan,ceva promotii de Black Friday?

  18. #8698 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Razvan, ceva noutati legate de editiile de colectie AC4 pentru PS4?
    Va ca nu a aparut nimic nou pe site.
    Mersi.

  19. #8699 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am ramas in urma cu cateva raspunsuri:

    a. Editille de colectie AC4 precum si cea standard PS4 vor fi lansate pe 13.12, aceasta fiind decizia producatorului. Le vom avea si vor fi la precomanda in urmatoarele zile.
    b. Black Friday - veti vedea produsele noastre in cadrul partenerilor in diverse forme de Black Friday. Puteti urmari site-urile dvs preferate, colaboram cu mai multi parteneri si sunt reduceri consistente pe cateva produse. Vom face si pe site o mica actiune, dar majoritatea activitatii va fi in cadrul partenerilor nostri.

  20. #8700 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    care black friday, cea oficiala pe 29 sau cea romaneasca pe 22?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 435 of 452 FirstFirst ... 335 385 425 433 434 435 436 437 445 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts