Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 433 of 452 FirstFirst ... 333 383 423 431 432 433 434 435 443 ... LastLast
Results 8,641 to 8,660 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #8641 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    . lolz am luat doar la AC3 hanorac ca-mi cumparasem jocu si la GOWA breloc ca-mi cumparasem jocul. pe mine nu ma deranjeaza ideea de multa lume. Nu e placut faptul ca se aude prost, e inghesuiala, nu sunt concursuri mai creative (cosplay, fanart original). Era super misto lansarea GTA daca se facea intr-o parcare, 2-3 masini tunate, o scena sa vada lumea, cineva care sa se joace pe un ecran/proiector mare cat timp erau concursurile/prezentarea. Vreau sa ma simt bine acolo, nu ca si cum as fi intr-un autobuz plin de batrani in fata caruia se dau faina si ulei gratis.
    daca scrie 18+ de ce nu s-au cerut buletine. Asta chiar nu e joc de copii mici.
    Pentru Batman ar fi tare sa fie cineva costumat in Batman, sunt aproape sigur ca nu o sa fie. Am fost la Bran la un complex unde erau unii costumati pentru copii si printre personajele Disney si "whateva" era unu imbracat intr-un costum de Batman chiar decent.

  2. #8642 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    cand se suna pentru Batman?

  3. #8643 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut,

    23-24.10 cu livrare in ziua lansarii, 25.10.

  4. #8644 SP
    Member Ramon's Avatar
    Asta cu livrarea s-a mai imbunatatit? Ca de multe ori ajunge dupa INCA o zi, ceea ce nu e ok.

    De aceea eu prefer sa vin la lansare, deci astept nerabdator detaliile.

  5. #8645 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mereu jocurile ajung in data lansarii. Orice intarziere poate fi cauzata doar de Fan Courier, dar am verificat pe cele mai recente lansari si raportul lor este foarte, foarte bun de livrare, procentual stau foarte bine. De la noi pleaca mereu la timp. La ce produs ti-a intarziat?

    La Batman ne asteptam sa fie livrate pe data de 25.

  6. #8646 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Salut,

    23-24.10 cu livrare in ziua lansarii, 25.10.
    Eu am fost sunat acum 5 minute pt ediţia de colecţie

  7. #8647 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Si pe mine.
    Nana nana nana nana Batman!

  8. #8648 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    si eu...astept

  9. #8649 SP
    Member Ramon's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Mereu jocurile ajung in data lansarii. Orice intarziere poate fi cauzata doar de Fan Courier, dar am verificat pe cele mai recente lansari si raportul lor este foarte, foarte bun de livrare, procentual stau foarte bine. De la noi pleaca mereu la timp. La ce produs ti-a intarziat?

    La Batman ne asteptam sa fie livrate pe data de 25.
    Nu-mi mai aduc aminte. Comand de multi ani. Stiu ca odata mi s-a intamplat cu Burning Crusade. Si parca chiar la Arkham City. De m-am dus pana la urma la magazinul fizic care exista pe vremea aia.

  10. #8650 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    un nr cu 0757 cumva?

    re: m-au sunat

  11. #8651 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    0374 am primit eu

  12. #8652 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Ramon View Post
    Nu-mi mai aduc aminte. Comand de multi ani. Stiu ca odata mi s-a intamplat cu Burning Crusade. Si parca chiar la Arkham City. De m-am dus pana la urma la magazinul fizic care exista pe vremea aia.
    S-a progresat mult de atunci. Il poti primi acasa pe 25 sau il poti lua din magazin, cum doresti. Doar sa ne spui la telefon cand vei fi contactat. Mersi.

    ---------- Post added 22-10-2013 at 14:28 ----------

    Vor fi 2 evenimente la Batman Arhkam Origins. Veti vedea in presa astazi. Va asteptam la ambele, sunt in zile diferite, in locatii diferite si cu premii atractive!

    Fenomenul gaming se extinde!

  13. #8653 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    linkuri cu presa? e si vr-un eveniment pe noapte? pentru liliecii mai maturi?

  14. #8654 SP
    Member Mechatronick's Avatar
    Omfg omfg omfg omfg so excited.

  15. #8655 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Probabil ca sunt 2 ptr ca lansarea AO pe pc a fost amanata pana pe 8 noiembrie..

  16. #8656 SP
    Member Johnny's Avatar
    Batman: Arkham Origins' Wii U and physical PC versions will launch later in Europe • News • Wii U • Eurogamer.net

    Am fost sunat ieri pentru precomanda la Batman Origins PC. Sa inteleg ca pana la urma nu a fost amanat in Europa ?

  17. #8657 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    pana la urma..unde?cand?cum? lansarea

  18. #8658 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Livrarea Batman Arkham Origins de PC este in acest moment programata pe 1.11. Nu stiu despre alte teritorii, dar acestea sunt informatiile pe care le avem acum, 1.11.

    Despre evenimente de lansare va comunica fiecare partener individual, veti vedea azi/maine informatiile.

  19. #8659 SP
    Member Ramon's Avatar
    Ft frumos cu eventimentele de lansare.

    Un lucru totusi: ideal ar fi ca informatiile despre evenimente sa fie facute public inainte de a fi sunati de gameshop. Eu unul de exemplu ma duc la eveniment in functie de locatia aleasa pt desfasurare. Si implicit e factor de decizie in ceea ce priveste achizitionarea, prin curier vineri sau in cadrul evenimentului.

  20. #8660 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    315 ron costul unui joc de ps4? Astea vor fi preturile standard?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 433 of 452 FirstFirst ... 333 383 423 431 432 433 434 435 443 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts