Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 443 of 452 FirstFirst ... 343 393 433 441 442 443 444 445 ... LastLast
Results 8,841 to 8,860 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #8841 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    De curiozitate, ce se întâmplă cu site-ul? Am două precomenzi la voi, pentru niște figurine, dar azi intrând de curiozitate să văd dacă au intrat în stoc, am văzut că au dispărut toate produsele de pe site (inclusiv bucăți din interfață). Vă mutați în casă nouă?
    Da, noul site este aproape gata, se testeaza ultimele functionalitati. Va fi live in cateva saptamani. Precomenzile inregistrate sunt in regula - vei fi contactat telefonic cand vor fi in stoc.

  2. #8842 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut,

    noul site este gata si va fi lansat saptamana viitoare.

    Ca o oferta de "bun-venit inapoi" oricine se inregistreaza in primele 2 saptamani de la (re)lansare va primi statutul de membru Gameshop, care ii va asigura transport gratuit si reduceri speciale.

    Va anunt cand site-ul va fi live si va vom prezenta si noutatile pe care vi le-am pregatit.

  3. #8843 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Super veste! Sa fie intr-un ceas bun!

  4. #8844 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Grozav, sper să fie și responsive

    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Ca o oferta de "bun-venit inapoi" oricine se inregistreaza in primele 2 saptamani de la (re)lansare va primi statutul de membru Gameshop, care ii va asigura transport gratuit si reduceri speciale.


    Ce se întâmplă cu membrii vechi, trebuie să se înregistreze din nou?

  5. #8845 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Grozav, sper să fie și responsive
    Ce se întâmplă cu membrii vechi, trebuie să se înregistreze din nou?
    Da. noul site va fi si responsive. Nu are un layout grozav momentan pe versiunea de mobil pentru ca ne-am concentrat pe functionalitati, dar vom imbunatati si acest aspect in scurt timp.

    Rog intr-adevar membri vechi sa se (re)inregistreze din nou in aceasta perioada si vor fi adaugati la categoria Club Gameshop. Au fost facute foarte multe modificari si nu s-a pastrat baza veche de autentificare.

    Spre deosebire de site-ul vechi, acum veti avea un istoric de comenzi, facturile vor veni (si) prin email si vor fi si in cont.

  6. #8846 SP
    Junior Member kypycus's Avatar
    Nu merge sa trimit comanda!

  7. #8847 SP
    Member eastbason's Avatar
    Sunt curios de ceva. Ce inseamna " Precomanda " la anumite produse care evident nu au cum sa fie in aceasta pozitie?

  8. #8848 SP
    Junior Member shinorbi's Avatar
    Exista in stoc variantele de PC pentru urmatoarele sau se pot aduce?

    Mafia 2
    Kane & Lynch 2
    Resident Evil 5
    Resident Evil 6
    Fallout New Vegas Ultimate Edition
    Skyrim Legendary Edition


    Multumesc.

  9. #8849 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Sunt curios de ceva. Ce inseamna " Precomanda " la anumite produse care evident nu au cum sa fie in aceasta pozitie?
    Imi poti da un exemplu te rog?

    ---------- Post added 25-05-2016 at 09:47 ----------

    Quote Originally Posted by shinorbi View Post
    Exista in stoc variantele de PC pentru urmatoarele sau se pot aduce?

    Mafia 2
    Kane & Lynch 2
    Resident Evil 5
    Resident Evil 6
    Fallout New Vegas Ultimate Edition
    Skyrim Legendary Edition


    Multumesc.
    Salut,

    stoc-ul nostru se actualizeaza acum in timp (aproape) real, deci orice informatie despre disponibilitate stoc o poti lua direct din site.

    De exemplu - Fallout NV este in stoc - FALLOUT NEW VEGAS ULTIMATE EDITION - PC - GameShop

    ---------- Post added 25-05-2016 at 09:49 ----------

    Quote Originally Posted by kypycus View Post
    Nu merge sa trimit comanda!
    Imi poti da mai multe detalii? Unde s-a blocat, ce eroare ai primit?

  10. #8850 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    In primul rand felicitari pentru noul site! Acum m-am inregistrat si eu.
    Am dorit sa fac o "precomanda" pentru aceste produse: ASSASSINS CREED 3 CONOR STATUE - GameShop; DUKE NUKEM FOREVER SPECIAL EDITION - PS3 - GameShop, insa cand apas pe butonul "Trimite comanda" nu se intampla absolut nimic... Care este problema?

  11. #8851 SP
    Junior Member shinorbi's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Salut,

    stoc-ul nostru se actualizeaza acum in timp (aproape) real, deci orice informatie despre disponibilitate stoc o poti lua direct din site.

    De exemplu - Fallout NV este in stoc - FALLOUT NEW VEGAS ULTIMATE EDITION - PC - GameShop[COLOR="Silver"]
    Salut.

    Deci sa inteleg ca astea (Mafia 2, Kane & Lynch 2, Resident Evil 5, Resident Evil 6, Skyrim Legendary Edition) daca apar ca si "precomanda", defapt nu exista in stoc si nici nu se pot aduce?


    Multumesc.

  12. #8852 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    http://www.gameshop.ro/catalog/produ...hd-edition-pc/

    La asta se refera cu precomanda. Este pe stoc sau nu este? Daca nu este de ce mai apar pe site?

    Ce rost au sute de produse pe site daca nu sunt in stoc sau nu se pot aduce?

  13. #8853 SP
    Member eastbason's Avatar
    Exact. Si sunt si altele - ASSASSINS CREED 3 CONOR STATUE - GameShop, DUKE NUKEM FOREVER SPECIAL EDITION - PS3 - GameShop. Ce se intampla daca inregistrez o comanda? Astept pana cand o sa apara in stoc? Exista si posibilitatea sa nu mai apara niciodata...nu?

  14. #8854 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Nu se intampla nimic. Am incercat sa pun in cos cateva produse care apar precomanda, dar nu se poate finaliza.

  15. #8855 SP
    Member eastbason's Avatar
    Eu am finalizat aseara o comanda cu figurina "Connor The Hunter". Acum sa vedem ce fac cu ea...

  16. #8856 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by CrysMM View Post
    RESIDENT EVIL 4 ULTIMATE HD EDITION - PC - GameShop

    La asta se refera cu precomanda. Este pe stoc sau nu este? Daca nu este de ce mai apar pe site?

    Ce rost au sute de produse pe site daca nu sunt in stoc sau nu se pot aduce?
    Da, multumesc pentru exemplu. Termenul de "precomanda" se foloseste in doua cazuri in pagina de produs:

    a. Produsul nu s-a lansat inca, termenul implicit prin care se intelege precomanda. Aceste produse se pot accesa prin filtrul special creat in acest scop, de exemplu pentru PC aici - Jocuri PC - GameShop
    b. Produsul nu este momentan in stoc. El nu este filtrat de pe pagina principala in categoria precomenzilor, apare acest text in pagina produsului pentru ca nu este in stoc. In acest moment se trece prin baza de date si se elimina de pe site produse care nu pot fi readuse in stoc intr-un termen rezonabil de timp.

  17. #8857 SP
    Member eastbason's Avatar
    Sa inteleg ca ASSASSINS CREED 3 CONOR STATUE - GameShop se mai produce sau nu?

  18. #8858 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Sa inteleg ca ASSASSINS CREED 3 CONOR STATUE - GameShop se mai produce sau nu?
    In acest moment nu mai este in stoc si se verifica cu producatorul daca va mai fi sau nu adus, te va anunta colega mea. Multumesc.

  19. #8859 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Eu de pe iOS nu reusesc sa-mi fac un cont nou, campurile cu date personale sunt inactive, doar cele pentru cont existent functioneaza. Voi incerca maine de pe desktop sau Android.

  20. #8860 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Tot nu pot trimite o comanda

    Apas trimite si nu se intampla nimic, testat pe 3 browsere.

    Scrie asta la livrare:

    Comanda nu a fost procesata de catre FAN Courier.
    Va rugam sa corectati datele de livrare conform mesajului de mai jos:

    Va rugam sa completati localitatea si adresa de livrare. Va rugam apasati AICI pentru a descarca lista completa de judete si localitati din reteaua FAN Courier.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 443 of 452 FirstFirst ... 343 393 433 441 442 443 444 445 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts