Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 18 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast
Results 261 to 280 of 358

Thread: Ce consola ti-ai dori ?

  1. #261 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    dc pe xbox nu poti cumpara sau cum?

    bundle cu gta4 nu mai gasesti. ce este in momentul de fata bundle cu Forza3 si cu FF13 ( 2 controlere si hdd de 250gb)

  2. #262 SP
    Member PumaS's Avatar
    Fost posesor de ps2 imi pare rau ca a trebuit sa il vand si spre rusinea mea cand l-am avut nu am reusit sa termin GOW2 . Acum am PS3 40gb XBOX360 Core si PSP1003 si mi-as dori un Wii dar kred k voi astepta controllerul ARK (de la ps3) si rezolv si problema cu wii-ul si din cate am inteles Ark ar costa in jur de 100$ la data lansarii . Si dupa cum spuneam imi pare rau ca nu am terminat GOW kred k ma voi reprofila pe un GOW pt PS3 , am inteles ca sunt ambele variante 1 si 2 de gow pe discul de PS3 .

  3. #263 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Un XBOX 360 ar fi urmatorul pe lista.

  4. #264 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Miar placea un Xbox pt Halo si Gears of War

  5. #265 SP
    Member JeruKu's Avatar
    Mie mi-ar placea un Ps3 in special pentru exclusivitati

  6. #266 SP
    Junior Member Wintzy's Avatar
    Am avut 360 acum ceva timp, din nefericire nu-l mai am, acum am PS3. Nu regret deloc alegerea facuta, dar tare as vrea sa strang bani din nou pentru 360, imi cam lipsesc unele exclusivitati cum ar fi Fable sau Mass Effect....mai ales ca se anunta un an bun si pentru 360, si asa cum zice toata lumea (excludem fanboys) cel mai bine e sa detii ambele console, asa esti sigur ca nu pierzi nimic din ce iti poate oferi actuala generatie de console. Deci, back to mturk

  7. #267 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    eu as vrea un nintendo 64 sau un ps1.. dar sa fie noi..

  8. #268 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Xbox 360 perntru Forza 3

  9. #269 SP
    Junior Member quarterpunk's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    dc pe xbox nu poti cumpara sau cum?

    bundle cu gta4 nu mai gasesti. ce este in momentul de fata bundle cu Forza3 si cu FF13 ( 2 controlere si hdd de 250gb)
    Cum sa nu fie? Consola Xbox 360 GTA 4 Elite Bundle

    De mult mi-am dorit un PS3, asa ca am hotarat sa-mi vand Wii-ul. Cineva mi-a oferit 650 RON cel mai mult, asa ca am renuntat si mi-am mai luat un Wiimote+Nunchuck+2x Wii Motion Plus si e mult mai misto acum. Da' tot tanjesc dupa un PS3

  10. #270 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Detin un Xbox360...dar mai mult imi doresc un "PISI TRII"


  11. #271 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Eu taare as mai juca un Mass Effect 2 si Castle Crashers pe un XBOX360. Cu C. Crashers sa zicem ca se rezolva anul asta, ca vine pe PSN, dar ce ma fac fara Mass Effect2?

  12. #272 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Il joci pe PC

  13. #273 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    gata . am ps3 , nu imi mai doresc nimic . Nooot . Singura chestie ii ca nu stiu ce : Xbox 360 pt Left 4 dead si inca 2-3 exclusive-uri sau Wii pt toate on rail shooter-ele oferite ? Tough choice . Da cred ca raman la ideea de baza : momentan nu vreau nimic

  14. #274 SP
    Member i.gamer's Avatar
    am cam toate consolele deci mai nimika
    doar un ps3 sau un wii,dar doar cadou ca nu dau atatia bani p ele

  15. #275 SP
    Banned GhostyAbudy's Avatar
    Tudoran , L4D exista si pe PC. Si nu , nu e portare tampita de pe Xbox , ci invers.

  16. #276 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by GhostyAbudy View Post
    Tudoran , L4D exista si pe PC. Si nu , nu e portare tampita de pe Xbox , ci invers.
    stiu ca e si pe PC , da pe rashnitza mea sigur nu o sa mearga . Pana si Gothic 1 (joc din `99) sacadeaza . Parca am incercat sa il instalez si nu mi-a mers L4D (nici nu am putut sa intru in joc ) . Oricum am renuntat demult la PC . Acuma consolele is la putere

  17. #277 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by i.gamer View Post
    am cam toate consolele deci mai nimika
    doar un ps3 sau un wii,dar doar cadou ca nu dau atatia bani p ele
    nu dai banii pe ele......dar cu jocurile ce o sa faci???....sau si pe alea le astepti ca pe un cadou???
    ON: am un ps3 si sunt foarte multumit de el....dar totusi nu ar strica si un 360....pe care ....daca totul merge ok urmatoarele 3-4 luni....o sa il astept in camera mea....langa actualul ps3....cred ca o sa se inteleaga foarte bine lol

  18. #278 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by i.gamer View Post
    am cam toate consolele deci mai nimika

    Adica ai X360?

    OT: X360 pentru cateva exclusive.

  19. #279 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Pai daca este sa o luam asa, fiecare vrea ce nu are.... Dupa mine thread-ul asta nu prea are nici un sens, dar mo rog....


    ON-> Eu momentan as vrea un Nintendo Wii (pe cel vechi i l-am facut cadou sorei mele in speranta ca o sa o pasioneze si intr-o zii o sa treaca pe ceva mai hardcore). Nu spun ca nu mi-as dori si un PS3, dar stiu ca acolo, nu prea imi permit sa imi iau orice joc nou aparut atunci cand ma doare pe mine.....

  20. #280 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    PS3 nu i-mi doresc, am avut, nu mi-o placut.

    In rest am de toate (unele chiar neinteresante pentru mine). Poate un Sega Nomad m-ar mai incanta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 18 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 17 Last Post: 04-09-2014, 15:42
  2. Platinum Games ar dori sa lucreze la Okami 2 By Tudoran in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 07-03-2013, 09:29
  3. Replies: 32 Last Post: 06-03-2012, 22:12
  4. Unde ati dori sa calatoriti ? By zinodaur in forum Travel & Fashion
    Replies: 22 Last Post: 30-12-2009, 17:17
  5. As dori si eu un pic de ajutor ! By alinbulina in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 20 Last Post: 04-09-2009, 22:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts