Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 18 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast
Results 281 to 300 of 358

Thread: Ce consola ti-ai dori ?

  1. #281 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Pai daca este sa o luam asa, fiecare vrea ce nu are.... Dupa mine thread-ul asta nu prea are nici un sens, dar mo rog....


    ON-> Eu momentan as vrea un Nintendo Wii (pe cel vechi i l-am facut cadou sorei mele in speranta ca o sa o pasioneze si intr-o zii o sa treaca pe ceva mai hardcore). Nu spun ca nu mi-as dori si un PS3, dar stiu ca acolo, nu prea imi permit sa imi iau orice joc nou aparut atunci cand ma doare pe mine.....
    Si de ce ma rog nu are sens , ideal era sa fie si un poll astfel vedeam ce console sunt mai dorite . Cat despre fiecare vrea ce nu are , nu prea cred ca noi romani avem atatia bani incat sa ne cumparam toate console ,, la moda'' si sa cumperi jocuri pentru ele( care sunt asa de ieftine ) o persoana care are un xbox 360 poate vrea un WII nu un PS3.

  2. #282 SP
    Banned Spyker's Avatar
    eu mi-as dori un ps3 ca sa-l tai cu drujba lol

  3. #283 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Pai daca este sa o luam asa, fiecare vrea ce nu are.... Dupa mine thread-ul asta nu prea are nici un sens, dar mo rog....


    ON-> Eu momentan as vrea un Nintendo Wii (pe cel vechi i l-am facut cadou sorei mele in speranta ca o sa o pasioneze si intr-o zii o sa treaca pe ceva mai hardcore). Nu spun ca nu mi-as dori si un PS3, dar stiu ca acolo, nu prea imi permit sa imi iau orice joc nou aparut atunci cand ma doare pe mine.....
    Sa inteleg ca pe X360 poti sa iei orice joc nou? Jocurile au cam acelasi pret.

  4. #284 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    Si de ce ma rog nu are sens , ideal era sa fie si un poll astfel vedeam ce console sunt mai dorite . Cat despre fiecare vrea ce nu are , nu prea cred ca noi romani avem atatia bani incat sa ne cumparam toate console ,, la moda'' si sa cumperi jocuri pentru ele( care sunt asa de ieftine ) o persoana care are un xbox 360 poate vrea un WII nu un PS3.

    Un poll era suficient in acest caz, nu un thread intreg in care se face offtopic si post hunting in mare parte..... Eu sunt o persoana care are un 360 si isi doresti un Wii, nu un PS3 deoarece un PS3 stiu sigur ca imi voi m-ai cumpara cand o sa fiu in bani, in schimb un Wii nu prea stiu....

    In principal da, plus ca am prieteni care stau in zona si ar putea sa imi imprumute ce joc vreau un mare parte. Nu spun ca pe ps3 nu ar putea sa imi imprumute cativa priteni jocuri, dar stau destul de departe si in principal ei vor sa se si joace acel joc nou cand il cumpara.

    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Sa inteleg ca pe X360 poti sa iei orice joc nou? Jocurile au cam acelasi pret.

    Poti sa intelegi ce vrei.....


    PS-> Ultimul post din partea mea in aceasta situatie.

  5. #285 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Un poll era suficient in acest caz, nu un thread intreg in care se face offtopic si post hunting in mare parte..... Eu sunt o persoana care are un 360 si isi doresti un Wii, nu un PS3 deoarece un PS3 stiu sigur ca imi voi m-ai cumpara cand o sa fiu in bani, in schimb un Wii nu prea stiu....

    In principal da, plus ca am prieteni care stau in zona si ar putea sa imi imprumute ce joc vreau un mare parte. Nu spun ca pe ps3 nu ar putea sa imi imprumute cativa priteni jocuri, dar stau destul de departe si in principal ei vor sa se si joace acel joc nou cand il cumpara.




    Poti sa intelegi ce vrei.....


    PS-> Ultimul post din partea mea in aceasta situatie.
    Bine ca ai venit pe thread aici ca sa comentezi ca e thread-ul aiurea cand sunt o gramada pe aria offtopic care chiar sunt aiurea , in principiu vad ca nu prea au inteles ,,forumisti'' la ce se refera threadul .

  6. #286 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Sa inteleg ca pe X360 poti sa iei orice joc nou? Jocurile au cam acelasi pret.
    Nu il mai chinui si spunei ca se joaca pirat, numai ca nu vrea sa recunoasca asta

  7. #287 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    Wii pana apare PS Move

  8. #288 SP
    Member monstrul's Avatar
    Wonderswan Colour
    Neo Geo Aes
    Neo Geo Pocket Colour (care e pe drum )

  9. #289 SP
    Junior Member paulred's Avatar
    Eu as dori o consola nextgen dar nu stiu care.Sa cumpar de la gameshop.ro un xbox 360 elite+halo 3 ODST,forza 3?Sau un ps3 slim cu 250gb +joc?

    Ati avut probleme cu acest model de xbox?Care consola mi-o recomandati?

    Multumesc!

  10. #290 SP
    Banned Uzzy's Avatar
    Quote Originally Posted by paulred View Post
    Eu as dori o consola nextgen dar nu stiu care.Sa cumpar de la gameshop.ro un xbox 360 elite+halo 3 ODST,forza 3?Sau un ps3 slim cu 250gb +joc?

    Ati avut probleme cu acest model de xbox?Care consola mi-o recomandati?

    Multumesc!
    si aici esti? lol
    amandoua console sunt bune, eu mi-am luat acuma 3 zile un xbox360 si sunt multumit

  11. #291 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by paulred View Post
    Eu as dori o consola nextgen dar nu stiu care.Sa cumpar de la gameshop.ro un xbox 360 elite+halo 3 ODST,forza 3?Sau un ps3 slim cu 250gb +joc?

    Ati avut probleme cu acest model de xbox?Care consola mi-o recomandati?

    Multumesc!
    aceleasi intrebari over and over..... poftim, citeste threadul http://www.consolegames.ro/forum/f60...ox-360-vs-ps3/

  12. #292 SP
    Banned Uzzy's Avatar
    eu mi-as dori un xbox clasic fiindca sunt un fan splinter cell insa n-am apucat sa le joc pe primele 2, si pt gta 3 care nu am reusit sa-l termin pe pc

  13. #293 SP
    Member rappy777's Avatar
    psp go si un ps2 sau xbox clasic

  14. #294 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Mi-as dori vechiul PS2 inapoi.

  15. #295 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Eu parca as mai vrea un NES. Am un exemplar dar din pacate este defect pentru ca acum multi ani am confundat alimentatorul cu cel de la o consola din aceea ieftina chinezeasca si s-a ars.

  16. #296 SP
    Junior Member noroc13's Avatar
    eu mi-as dori ori ps3 ori xbox360,imi doresc foarte mult dar situatia financiara ma mpiedica ca sa le am.

  17. #297 SP
    ktu
    Junior Member ktu's Avatar
    Un Xbox 360 Elite !

  18. #298 SP
    Member BloodSamurai's Avatar
    Hmmm as dori urmatoarele console : NEO GEO, NEO GEO CD si ATOMISWAVE .
    Chiar daca am emulatoarele pe PC cu toate jocurile de pe platformele respective (si multe altele, exceptie fac jocurile de pe ATOMISWAVE) as vrea sa vad cum se vad pe TV. Am inteles ca jocurile de pe Neo geo nu sunt portate cum trebuie pe PS2 (pacat ca am PS2 slim si ziceam ca iese ceva) probleme cu upscalling ,etc si timpii de incarcare cica sunt ceva mai mari decat pe consola de origine. Hmm o varianta ar fi sa vad jocurile pe TV ar fi XBOX cu emulatoare . Oricum sunt multumit de PS2 , pacat ca nu am timp sa si joc corespunzator. Noroc consolistilor !!!!

  19. #299 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Un Xbox 360 chiar miar placea sa joc Halo 3 si Halo Reach

  20. #300 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Eu mi-as dori un xbox 360 arcade care e vechi si daca a avut rrod, nu conteaza

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 18 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 17 Last Post: 04-09-2014, 15:42
  2. Platinum Games ar dori sa lucreze la Okami 2 By Tudoran in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 07-03-2013, 09:29
  3. Replies: 32 Last Post: 06-03-2012, 22:12
  4. Unde ati dori sa calatoriti ? By zinodaur in forum Travel & Fashion
    Replies: 22 Last Post: 30-12-2009, 17:17
  5. As dori si eu un pic de ajutor ! By alinbulina in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 20 Last Post: 04-09-2009, 22:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts