Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 18 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 181 to 200 of 358

Thread: Ce consola ti-ai dori ?

  1. #181 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Ceva portabil.PSP Slim am mai avut dar intrasem in vacanta si a trebuit sa il vand ca statea in sertar.Acum ca a inceput scoala mi-as dori un NDS sau un PSP.Totusi NDS imi place mai mult, e micut si jocurile mi se par mai atractive desi au grafica sub iphone...

  2. #182 SP
    Banned Mario's Avatar
    Un psp go,as vrea foarte tare...

  3. #183 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    din cate vad sunt primul care isi doreste un Wii, dar asta e adevarul

  4. #184 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Si eu tot un WII

  5. #185 SP
    Member Snoopz's Avatar
    un PS1 sa imi completez colectia de playstation

  6. #186 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Mi-ar placea sa am si un PS3, dar tinand cont ca tocmai am dat destui bani pe un X360..... Pentru 2-3 exclusivitati nu se merita.

  7. #187 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Si eu tot un WII
    poate ne luam wii-ul deodata

  8. #188 SP
    Member HawK's Avatar
    un PS3 sa joc exclusivitatile !

  9. #189 SP
    Member Energizer's Avatar
    O consola Terminator..inca mai am ceva casete galbene

  10. #190 SP
    Junior Member Wyzy's Avatar
    un ps3 slim. Ce stiti de tv-ul asta cum e? il are cineva? LCD TV Toshiba 26AV605P la Domo.ro, LCD TV

  11. #191 SP
    Junior Member ArtOfSin's Avatar
    daca vrei ceva de calitate atunci nu-l lua p-asta. cauta un tv care sa suporte rezolutie de 1920x1080, eventual si full hd, 100hz.
    personal am un monitor de 24'' - suporta 1920x1080 are hdmi, dar e hd ready.. si deh la unele jocuri se simte.. e mai intunecat daca nu stai unde trebuie

  12. #192 SP
    Junior Member Wyzy's Avatar
    ops.....am pretentii la calitate...deci sa fie fullhd ; 100hz ; sa fie si sony pe deasupra..................am o reprez sony in pitesti....sa ma interesez de pretz/oferte....ms

  13. #193 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Mi-as dori un PSP Go,dar n-am dinero acu,nici job ...

  14. #194 SP
    Junior Member ArtOfSin's Avatar
    Quote Originally Posted by Wyzy View Post
    ops.....am pretentii la calitate...deci sa fie fullhd ; 100hz ; sa fie si sony pe deasupra..................am o reprez sony in pitesti....sa ma interesez de pretz/oferte....ms
    incearca si samsung. in materie de tv sunt mai buni ca sony (parere personala - dar mi-o sustin)

  15. #195 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Wyzy View Post
    un ps3 slim. Ce stiti de tv-ul asta cum e? il are cineva? LCD TV Toshiba 26AV605P la Domo.ro, LCD TV
    Nu il am pe asta dar am varianta de 82 cm si e super . Arata super si se vede super . Recomand ! Asta e al meu : http://www.domo.ro/Audio-Video/Telev...oshiba_32AV500

    __________________________________________________ __________________________________________

    Eu vreu un PS3 . Asta e dorinta mea !

  16. #196 SP
    Junior Member ArtOfSin's Avatar
    are 1366x768 deci super nu se vede, cel putin nu de aproape. daca tot ati inceput insa cu domo, asta e un TV ok de la ei LCD TV Sony FullHD 32S5600 la Domo.ro, LCD TV
    iar asta e alta treaba : LED TV Samsung FullHD 32B6000 la Domo.ro, LED TV

  17. #197 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Daca stai la cativa metri la un TV de 32" se vede foarte bine, chiar daca e 720p

  18. #198 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Domnu' ArtOfSin , Wyzy nu a precizat buget-ul dar dupa TV-ul care l-a ales se intelege ca nu are prea mult si pentru bugetul lui TV-u care l-a gasit el si cel recomandat de mine sunt unele din cele mai bune alegeri.

  19. #199 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Domnu' Erik , Wyzy nu a precizat buget-ul dar dupa TV-ul care l-a ales se intelege ca nu are prea mult si pentru bugetul lui TV-u care l-a gasit el si cel recomandat de mine sunt unele din cele mai bune alegeri.
    Ai inteles gresit. Ce am scris eu era un raspuns la postul lui ArtOfSin

  20. #200 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Oh scuze dar ai postat chiar cand am dat eu Go advanced si cand m-am uitat la ultimul post era al tau si nu am mai stat sa vad ce scrie . Mii de scuze ! ( am editat )

    ArtOfSin : Da eu ma uit la el de la 2 m si se vede foarte bine .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 18 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 17 Last Post: 04-09-2014, 15:42
  2. Platinum Games ar dori sa lucreze la Okami 2 By Tudoran in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 07-03-2013, 09:29
  3. Replies: 32 Last Post: 06-03-2012, 22:12
  4. Unde ati dori sa calatoriti ? By zinodaur in forum Travel & Fashion
    Replies: 22 Last Post: 30-12-2009, 17:17
  5. As dori si eu un pic de ajutor ! By alinbulina in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 20 Last Post: 04-09-2009, 22:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts