Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 381 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... LastLast
Results 201 to 220 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #201 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Am inteles ca sunt xbox-uri Arcade la carrfour colentina, pret 670ron.
    Stie cineva unde au astia garantia?N-am chef sa bat tot orasul pana acolo si sa aflu ca are garantie 12 luni.

  2. #202 SP
    Junior Member dorianos's Avatar
    aruncati o privire si aici (ultima casuta de jos din stanga) : Newsletter.

    faza nasoala e ca au doar una an garantie

  3. #203 SP
    Junior Member sir_mircea's Avatar
    Am vazut pe net, la Domo, Consola Xbox 360 + 2 jocuri, hdd 20GB, pret 798,31 lei (TVA inclus). Stie cineva de oferta asta? Care 2 jocuri? Ma gandesc ca nu la alegere, dar daca nu care anume? As fi vrut sa iau un PS3 dar la pretul asta mi-ar surade si xbox360. Sau ofera mai putine lucruri, gen garantie mai mica sau consola cu mai putine facilitati...poate stie cineva de oferta asta, mi se pare un pret destul de mic.

  4. #204 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    E varianta veche fara hdmi, bundle-ul cu forza si viva pinata.

  5. #205 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Varianta mea e tot cea cu viva pinata + HDMI.
    La 800ron merita.

  6. #206 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Eu am cumparat sambata de la Metro un Arcade cu 712 RON, GTAIV si Bad Company de la Media Galaxy cu 239 respectiv 229 RON, iar acum am comandat pe GameShop cablu VGA si PGR 4 la 119 RON, respectiv 99RON.

  7. #207 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Asa mane, bravo tie ca ai cumparat Bad Company cu 229 cand eu il am la vanzare cu 70de ron sigilat.

  8. #208 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    taw cele din carrfour colentina au 2 ani garantie ca e acolo mi lam luat si eu

  9. #209 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Mersi frumos IlieRazvan, o sa cumpar de la gameshop unde, desi mai scump, voi beneficia de garantia de 3 ani.
    Mersi pt PM-ul de ieri.

  10. #210 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    a fost tare rau vezi mane de aia nu il dai cu 70 ron

  11. #211 SP
    Senior Member huber's Avatar
    astazi a venit o bucata de la shopto, comnada data de miercuri si ajuns astazi marti, a venit repede in 3 zile lucratoare.

  12. #212 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Asa mane, bravo tie ca ai cumparat Bad Company cu 229 cand eu il am la vanzare cu 70de ron sigilat.

    e de 360?

  13. #213 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Console Arcade in Carrefour Colentina, 670ron, garantie 2 ani.

  14. #214 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Mda, chiar daca am zis ca nu mai iau nimic de la thehut trebuie sa imi calc cuvantul pentru ca nu gasesc MGS Portable Ops NICIUNDE! Sa vedem daca de data asta se misca mai bine, pe site scrie la Availabilty "Usually dispatched in 5 days"

  15. #215 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Mda, chiar daca am zis ca nu mai iau nimic de la thehut trebuie sa imi calc cuvantul pentru ca nu gasesc MGS Portable Ops NICIUNDE! Sa vedem daca de data asta se misca mai bine, pe site scrie la Availabilty "Usually dispatched in 5 days"
    vezi ca asa mi-au scris si mie la un produs si am asteptat 3 saptamani sa il trimita , iar dupa aceea am primit un mail ca cica nu pot sa mil trimita numai dupa caraciun asa ca am anulat comanda. asta nu inseamna ca la toate jocurile se intampla la fel am avut jocuri care le-am primit in 7 zile si aveau usually dispatched in 4 days.

  16. #216 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Am comandat Vikings si mi-au dat mail ca nu-l mai gasesc in depozit. Ha!

    Am comandat altceva in schimb.. a fost trimis a doua zi, adica azi. Sa vedem cand ajunge.

  17. #217 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Revin cu feedback, mi-a ajuns ieri joculetul comandat pe data de 04.12 de pe TheHut. Avea 2-4 zile trecute la delivery pentru UK si a facut 12 pina in Iasi.

  18. #218 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Am vazut Xbox 360 Prosystem cu HDD de 60 GB la Real cu 899 ROn.Nu stiu ce jocuri avea.

  19. #219 SP
    Junior Member Diabolik's Avatar
    A vazut cineva Guitar Hero World Tour (varianta de bundle care contine doar chitara) de vanzare in Bucuresti? PS3 sau XBOX360.

    Merci anticipat pentru raspuns.

  20. #220 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Au la Gameshop.....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 381 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts