Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 111 of 381 FirstFirst ... 11 61 101 109 110 111 112 113 121 161 211 ... LastLast
Results 2,201 to 2,220 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #2201 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Cred ca a inceput din nou sa-mi placa de zavvi. Un produs trimis vineri a ajuns azi dimineata. Tinand cont de perioada si de shippingul free, dar si de track record-ul lor nu tocmai stralucit, am fost placut impresionat

    Si la comanda precedenta au fost ok.. 5 zile lucratoare pentru doua chestii. Numai ca pe alea le-au trimis din Insulele Galapagos si a trebuit sa merg la dracu-n praznic dupa ele la oficiu postal cu vama.

    Testu cel mare o sa fie acu in mai cu pachetu cu Brink+casti

  2. #2202 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Testu cel mare o sa fie acu in mai cu pachetu cu Brink+casti
    Sa stii ca si eu m-am gandit la comanda asta a ta si cred ca mare curaj ai. Eu iti tin pumnii.

  3. #2203 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Testu cel mare o sa fie acu in mai cu pachetu cu Brink+casti
    Să ne rugăm la Cel de sus, eu bag de pe acum zece mătănii și cinci Tatăl nostru!

  4. #2204 SP
    Junior Member FallenSage's Avatar
    Salut. Stie cineva de unde pot cumpara un cablu de alimentare/unu av si unu de alimentare controller pentru PS3? As dori sa fie toate din acelasi loc daca se poate ca eu am gasit cate unu prin fiecare shop si cablu de alimentare pentru prizele noastre nu prea am vazut. Multumesc.

  5. #2205 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Paypal pe zavvi

  6. #2206 SP
    Member PumaS's Avatar
    Un pret pentru Brink + Casti se poate ?

  7. #2207 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Nu mai este valabilă oferta respectivă, s-a epuizat stocul pe zavvi.

  8. #2208 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Am si eu cateva intrebari:
    1.Am vazut ca la unele jocuri la zavvi scrie la Availability: Usually dispatched within a month, ati comandat careva jocuri de genul asta, in cat timp au sosit?
    2.Am gasit o reducere la shopto, de la 49.99 la 27.85 dar e out of stock, daca eu dau comanda acum, cand va reveni in stoc, daca va reveni cu pretul normal eu cat platesc, pretul din momentul comenzii sau cel vechi.
    Multumesc.

  9. #2209 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Am si eu cateva intrebari:
    1.Am vazut ca la unele jocuri la zavvi scrie la Availability: Usually dispatched within a month, ati comandat careva jocuri de genul asta, in cat timp au sosit?
    2.Am gasit o reducere la shopto, de la 49.99 la 27.85 dar e out of stock, daca eu dau comanda acum, cand va reveni in stoc, daca va reveni cu pretul normal eu cat platesc, pretul din momentul comenzii sau cel vechi.
    Multumesc.
    1. Nu m-am bagat la d-astea si nu ti-as recomanda nici tie.
    2. Platesti pretul valabil cand ai facut comanda.

  10. #2210 SP
    Member Swift's Avatar
    Stiti cat este costul transportului pe thehut?

  11. #2211 SP
    Junior Member tazman's Avatar
    Daca zavvi spune la un joc "Availability: Usually dispatched within a month" stie cineva cu aproximatie cam cat inseamna asta in nr. de zile? Sau este un numar aleator intre 1 si 30

  12. #2212 SP
    Member viezure's Avatar
    Scrie USUALLY, deci poate sa ti-l trimita si peste 1 an.

  13. #2213 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Scrie USUALLY, deci poate sa ti-l trimita si peste 1 an.
    Hai să nu exagerăm..

  14. #2214 SP
    Member viezure's Avatar
    I was making a point, nu credeam ca-i greu de prins.

  15. #2215 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    inca o teapa luata de la "clanul"(sau Grupul) The Hut...dupa ce AC Brotherhood (->comandat de pe TheHut.com) a venit cu o mare taietura pe spatele carcasei si fara sigiliu de PS3..ci cu un sigiliu facut de ei(cei drept cu holograma)..astazi mi-a venit si comanda de pe zavvi.com respectiv un AC 2 Complete Edition..numai ca surpriza..mi-a venit AC 2 Game of the Year Edition Platinum in loc..iar cel pe care eu l-am comandat pe site este acum sold out..sper macar sa recuperez diferenta (ptr ca Editia Completa este mai scumpa ca cea Platinum)

    P.S.Ca sa nu mai spun ca discul de la Brotherhood era scos din "locasul" lui si se misca liber prin carcasa...sper doar sa nu fie zgariat

  16. #2216 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    P.S.Ca sa nu mai spun ca discul de la Brotherhood era scos din "locasul" lui si se misca liber prin carcasa...sper doar sa nu fie zgariat
    Acesta nu e o noutate sau o intamplare rar intalnita, si nici nu e vina grupului The Hut.Am patit si eu la fel cu 2 comenzi de pe Shopto.Asa sunt carcasele astea, n-ai ce face.

  17. #2217 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by snk2 View Post
    Acesta nu e o noutate sau o intamplare rar intalnita, si nici nu e vina grupului The Hut.Am patit si eu la fel cu 2 comenzi de pe Shopto.Asa sunt carcasele astea, n-ai ce face.
    Ba cred ca este vina grupului The Hut din moment de carcasa are o taietura in mijlocul locasului de Blu-ray..deci foarte probabil de asta a iesit discul de la locul lui..
    Si in plus sunt 1000% convins ca e vina lor deoarece ambalajul in care a venit(prin posta) nu prezinta nici macar o zgarietura iar carcasa prezinta o taietura..

  18. #2218 SP
    Member Swift's Avatar
    Nu stiti cat este transportul pe thehut? Mie imi apare ca e gratis.

  19. #2219 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    inca o teapa luata de la "clanul"(sau Grupul) The Hut...dupa ce AC Brotherhood (->comandat de pe TheHut.com) a venit cu o mare taietura pe spatele carcasei si fara sigiliu de PS3..ci cu un sigiliu facut de ei(cei drept cu holograma)..astazi mi-a venit si comanda de pe zavvi.com respectiv un AC 2 Complete Edition..numai ca surpriza..mi-a venit AC 2 Game of the Year Edition Platinum in loc..iar cel pe care eu l-am comandat pe site este acum sold out..sper macar sa recuperez diferenta (ptr ca Editia Completa este mai scumpa ca cea Platinum)

    P.S.Ca sa nu mai spun ca discul de la Brotherhood era scos din "locasul" lui si se misca liber prin carcasa...sper doar sa nu fie zgariat
    Stai linistit, versiunea complete este oricum o tzeapa a celor de la Ubisoft. Au bagat versiunea normala intr-o cutie de carton si au aruncat 2 vouchere de redeem.
    Macar varianta platinum sper sa contina DLC-urile pe disc.

    Iar aia cu discul liber in carcasa nu consider sa fie o problema. Daca venea fara disc era alta mancare de peste.

  20. #2220 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A comandat cineva pachete mari de pe Zavvi? Vreau sa iau un Xbox360 si sunt curios cum mi-l aduce. Adica daca e bine impachetat, daca nu se strica pe drum, daca ma duc dupa el la posta, daca trebuie sa platesc ceva taxe vamale sau chestii de genu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 111 of 381 FirstFirst ... 11 61 101 109 110 111 112 113 121 161 211 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts