Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 335 of 381 FirstFirst ... 235 285 325 333 334 335 336 337 345 ... LastLast
Results 6,681 to 6,700 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #6681 SP
    Member eastbason's Avatar
    Mie mi-au spus ca se asteapta aprobarea discount-ului...si ca mai dureaza putin....
    LE : eu cred ca astia se mai gandesc daca le trimit sau nu....

  2. #6682 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Şi mie tot aşa mi-au spus, că pe 5 aprilie se refac stocurile, şi îl voi primi atunci.

  3. #6683 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    si eu ma duc sa ridic una bucata din showroom

  4. #6684 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Eu le-am facut azi o plangere la ANPC Bucuresti.
    Nu sunt genul, dar am considerat ca s-a sarit calu'.
    Produs platit si neonorat nici dupa O LUNA !!!

    Au existat telefoane si emailuri de sesizare catre ei, si nimic.
    Pai eu mai am si alta treaba in viata asta decat sa tot 'cersesc' un produs deja platit.

  5. #6685 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    ideea e ca sunt prosti. nu exista comunicare intre departamente
    tu cand vb cu cu cel de la relatii clienti el spune ca produsu nu e in stoc pt ca el cauta promo. trebuie sa ii zici ca ai primit mail in care ti se zice ca vei primi versiunea normala si ca pe aia tre sa ti-o dea

  6. #6686 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Faza hilara este ca imi povestesti ca nu-mi onorezi comanda ca trebuie sa-ti reactualizezi stocul.
    Ghici ce, jocul apare la vanzare ca fiind pe stoc !!! Dar e limitat. Extraordinar, si nervii mei sunt limitati.

  7. #6687 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    pentru ca el nu stie ca
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    ai primit mail in care ti se zice ca vei primi versiunea normala

  8. #6688 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Dupa ce le am dat un mail, sa i intreb de sanatate, vad ca imi apare si mie "In tranzit spre showroom", doar ca pretul este de 259

    LE: Am primit un mail intre timp:

    Buna ziua,
    Referitor la intrebarea dumneavoastra va comunicam ca produsul va intra in stocul nostru la data de 7 Aprilie 2015.
    Va multumim ca ati apelat la serviciile noastre, echipa eMAG va sta la dispozitie pentru orice solicitare si pe viitor!
    O zi buna!

    LLE: M a sunat o domnisoara, foarte dragut a vorbit, mi a zis ca maine voi putea ridica jocul din showroom, la pretul la care era in ziua in care am dat comanda. Ramane de vazut

    Telenovela continua...

  9. #6689 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Asa aparea si la mine, se face reducerea direct in showroom.

  10. #6690 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Bai, nu mai vorbiti urat cu ei, oamenii sunt foarte ok la telefon si draguti, cand vad ca sariti cu reclamatii pe ei ma doare capul. Tineti minte ca a fost o eroare de pret la The Order, iar asta le da dreptul sa anuleze toate comenziile. Asa ca, avand in vedere ca le onoreaza, asa greu cum o fac, eu zic sa nu veniti cu torte si furci si sa fiti un pic mai blanzi. O sa va vina jocul, hold your horses... il vreti instant? Mergeti sa-l luati la pret full si gata. Altfel... inchideti si voi un ochi si cu asta basta.

  11. #6691 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce-i ma cu tine? Te-ai angajat la ei? Cum naiba sa nu comentezi avand in vedere si restul prostiilor pe care le fac la alte comenzi. Ce fac de black friday si cu alte "okazii" nu merita repetat.

  12. #6692 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Voi primi jocul The Order pe 5-7 aprilie, am vorbit cu un coordonator cu care colaboram la firma unde am lucrat. Probabil ca toti il vor primi in acel interval...

  13. #6693 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Ce-i ma cu tine? Te-ai angajat la ei? Cum naiba sa nu comentezi avand in vedere si restul prostiilor pe care le fac la alte comenzi. Ce fac de black friday si cu alte "okazii" nu merita repetat.
    Eu nu am patit nicio alta prostie la nicio comanda la ei. S-au tinut de tot si toate si mereu au fost amabili si dornici sa ajute (spre deosebire de altii). Mie personal mi se pare aiurea sa faci reclamatie la ANPC ca iti intarzie un joc pe care ar putea foarte frumos sa nu ti-l mai dea deloc. Nu e vorba ca m-am angajat la ei, e vorba ca daca ii suni si esti ok la telefon, te rezolva. Daca suni si incepi sa fi badaran, mi se pare de prost gust. Just my two cents.

  14. #6694 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    oamenii aia nu stiu despre ce e vorba si nu exista comunicare. asta e problema

  15. #6695 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai stai, sunt unii care au primit mail ca vor primi versiunea full pentru ca cea promo nu mai e in stoc. Cati dintre ei au si primit jocul? E in stoc de saptamani intregi, dar cati l-au si primit? Din moment ce spun ca vor livra jocul non-promo, versiune care nu le-a lipsit deloc din stoc, de ce nu le livreaza? Ce ii opreste?

    Lol, logic ca nu te-ai angajat la ei, dar sunt surprins de o asemenea reactie din partea ta. Zici ca esti de doua zile pe forum si nu ai vazut de-a lungul timpului cate probleme sunt cu retailerii, indiferent ca vorbim de emag sau altii.

  16. #6696 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    @tudyniuz Sa nu crezi ca o sa livreze din stocul lor jocul la pretul de 12RON. La editia promo scria stoc producator sau ceva de genul. Deci cand primesc stoc nou, comenzile de 12RON se vor livra.

  17. #6697 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    pai nu exista stoc pentru acea varianta.
    stocul este al emag-ului
    eu am vb de 2ua ori cu ei
    de dimneata, au zis ca nu stiu nimic, am zis ca daca nu primesc fac reclamatie la ANPC
    apoi am vazut poza de aici, am mai sunat o data sa le zic ca stiu ca livreaza. M-au intrebat ca de unde stiu, si le-am zis ca am un prieten care a primit . iar o ora mai tarziu am avut mesaj sa ma duc sa il ridic diseara

  18. #6698 SP
    Member tzuik's Avatar
    /repost de pe Ce ne-am cumpărat Azi, dar am zis că-i relevant și-aici.

    Fraților, am învins! După o lună de așteptare, azi mi-am ridicat în sfârșit The Order: 1886 la 12 lei de la eMAG. Fără zeci de telefoane, reclamații sau alte complicații, cu doar două mesaje date către eMAG, unul când am făcut comanda și altul ieri. Cu răbdarea, treci și marea.
    Attached Images Attached Images order1886.jpg

  19. #6699 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ^proves my point.

  20. #6700 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pe mine tocmai m-au sunat sa-mi spuna ca nu au jocul si nici nu cred ca va mai fi pe stoc. Degeaba am incercat sa-i explic ca unii au primt jocul... tipul o tinea pe a lui cum ca nu are ce sa-mi trimita. Frack'em!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 335 of 381 FirstFirst ... 235 285 325 333 334 335 336 337 345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts